Karşı komşunun arabasına çarptım,

Mutlu2890

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
1.906
1.384
33
Arkadaşlar merhaba,karşı komşum bir aile.Park yerinden çıkarken geri geri,direksiyonu sola erken kırıp,sağdan arabasına vurdum.Ciddi bir şey yok,benden herhangi bir şey talep etmedi,önemli bir şey yok dedi.
Özür filan diledim ama samimiyetim de yok.Israr da ettim masrafları için ama kanul etmedi.
Zaten sanayiye götürmeye de vaktim yok çok yoğunum dedi.
Ben özür mahiyetinde ne yapabilirim,kuru bir özür yeterli olur mu?Bir hediye filan mı alayım?Ya da ne alabilirm?

Aman ne olacak. Bende zemi kat komsunin arabasina çarpmıştım. O da onemli degil dedi. Zaten hafif bi cizik vardi. Unuttuk gitti.

Arkadaşlar merhaba,karşı komşum bir aile.Park yerinden çıkarken geri geri,direksiyonu sola erken kırıp,sağdan arabasına vurdum.Ciddi bir şey yok,benden herhangi bir şey talep etmedi,önemli bir şey yok dedi.
Özür filan diledim ama samimiyetim de yok.Israr da ettim masrafları için ama kanul etmedi.
Zaten sanayiye götürmeye de vaktim yok çok yoğunum dedi.
Ben özür mahiyetinde ne yapabilirim,kuru bir özür yeterli olur mu?Bir hediye filan mı alayım?Ya da ne alabilirm?
Çiçek yaptırıp eşine verebilirsiniz, anlayışları ve nezaketleri için adamın eşine teşekkür edersiniz.

X