Karşımızdaki doğru erkek mi? Nasıl Anlaşılır? Tavsiyeleriniz nelerdir?Paylaşalım..

Doğru erkek;
Her şeyden önce karşısındakine saygı duyar; düşüncelerine, hislerine ..
Sizi oldugunuz gibi kabul eder
Yeri geldiğinde kendinden çok sizi düşünür
Sizi yargılamaz
Ne olursa olsun dürüst davranır
Sizi ağlatmaktan korkar
Sizi mutlu etmek için çabalar
İlişkinizi boş yere yıpratmaz
Hiç mi hataları olmaz ?? Elbette olur.. Ama doğru erkek bunu farkeder ve sevdiğini ne olursa olsun kaybetmez.
Eğer hayatınızda ki erkek doğruysa onu kaybetmeyin sımsıkıcak sarılınnn
:KK31:

arkadaslar....ben 25 yasinda genc bir kizim...yurtdisinda yasiyorum...ve inanin bana bunu anlamak o kadarda kolay degil...bir yildir sözlüydüm....ve sözlüm beni 24 saat arardi sesimi duymadan bir gün geciremezdi...sürekli mesajlar atardi ...bana cok düskündü...deliler gibi severdi...her iki haftada 6 saatlik yolu buraya gelirdi...bir dedigimi iki etmezdi...bir damla göz yasima kiyamazdi...ama bundan bir hafta önce facebook üzerinden bana bir bayan ulasiyor...benim sözlümün eski sevgilisi...ve kadinin iddalari o kadar agirdiki....duydugumda soke oldum...hala iliskilerinin oldugunu ve beraber olduklarini söyledi...ve bu bayan genel evinde calisan bir bayan...ve sözlüm buraya hemen yanima geldi...tabiki beni cok seviyorya....herseyi inkar etti...ama ben kadinin bana söylediklerini söyledigimde yüzü öyle kipkirmizi olduki....
anlatamam sizlere...ve bu defteri kapatip onu rafa kaldirdim...ve onu tekrar rafdan indiripde okumaya kesinlikle niyetim yok...cünki ihanete karsi olan bir insanim ben...ihanetin büyügü kücügü diye birsey yoktur...
evet arkadaslar bir hafta önce bu olayi yasadim ben...ve o kisiyi terk ettim...simdi sizlere soruyorum ...

biz kizlar kimlere inanacagiz ? Kimlere güvenecegiz....devir cok degisti canlarim...hemde cok degisti....kiyamete yaklasinca dünya zinayla binaya kalicak demisler...inanin bana o devreye geldik....

benden sizlere tavsiye cok akilli olun...ve kendinizi kesinlikle atese atmayin...isterseniz 30 yasiniza gelin isterseniz 40 yasina gelin...ama sizi gercekden hak eden bir insanla olun...
ve silmesini bilin....
vazgectiginiz anda vazgecilmez siz olursunuz bunuda sakin unutmayin.....kendinizden asla taviz asla ödün vermeyin...kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin....herkeze hak ettigi degeri verin...fazlasina luzum yok...sunu bir kere unutmayin kimse sizden degerli degildir...
En Büyük TÜRKİYE

Böyle erkekler var mı? 1 gün 2 gün 3 gün yapar hadi en fazla 1 yıl sürsün ya sonrası ? Elbet bürgün bir yerden mutlaka üzer, mutlaka ağlatır, yalan söyler ... :KK47:

yalan söylemeyen

dürüst

çalışkan

ahlaki değerleri olan

kibar düşünceli

KENDİ AİLESİ İLE İLŞKİLERİ İYİ OLAN

çevresinde sevilen sayılan

öfkesine yenik düşmeyen

sizi küçük düşürmeyen...erkek doğru erkektir.ama en önemlisi ailesine bakın ailesi sizin değer yargılarınıza görgünüze kültürünüze maddi yapınıza inançlarınıza uygun değilse kim ne derse desin büyük sorunlar olur.kişiliği o ailede uoğruluyor neticede....

1.0lgun olacak
2.bişeyleri görmüş geçirmiş olacak o yüzden bana göre yaşı biraz senden büyük olmalı
3.ailesiyle seni tam ayarında tutacak
4.seni kırdığında affettirmesini bilecek
bunlar yoksa offff ne yapsa çekilmez o adam valla ömür törpüsü olur bence... :KK20::KK19:

Gösterişe aldanmayın derim kızlar. Nerede bir gösterişli, bol laf salatalı, facebooktan duvarlara aşk yeminleri edilen şarkıların her gün paylaşıldığı ilişki görsem üç gün sonra altından lağım çukuru fışkırıyor. Sade olsun, adam gibi sevsin yeter. Herkesin sevme şekli farklıdır. Kimi bakar, kimi bi saç okşar aklınızı alır. Gösterişli ilişkileri görüp bunlara özenmeyin, kendnizle kıyaslamayın. Altından iyi şeyler çıkmıyor dediğim gibi. Soruya gelince, kendi ailesini önemsemesi çok önemlidir, bir adam aile olmak nedir bilmiyorsa onunla uğraşılmaz. ne size sahip çıkar ne ailenize saygı duyar, hele öyle biriyle denk gelip de evlenirseniz sonrası cidden kötü. ailesini sevecek bu biiiir. ikincisi, bir gailesi olacak, bütün gün sizi arayıp peşinizden koşmayacak. iş- aşk ve arkadaşları arasındaki dengeyi tutturacak. sizi istemediğiniz hiçbir şeye zorlamayacak, kavgalarda üste çıkmaya çalışmayacak. affedici olacak ve özür dilemesini bilecek. ağlatsa da güldüren de o olacak yani. sizin hayatta yaptıklarınıza saygı duyacak, yapmak istediklerinizi destekleyecek. sizi asla küçük görmeyecek, hakaret küfür hele hele el kaldırmak bunlar asla ama asla olmaaycak. alkol ve uyuşturucu kumar gibi kötü alışkanlıklardan söz etmeye bile gerek yok. kıskanıyorum bahanesine sığınıp sürdüğünüz ojeye kadar karışmaya kalkmayacak, özel alanınızda sizi serbest bırakıp uzaktan takip etmesini bilecek. aklıma şimdilik bu kadar geliyor en önemlileri de bunlar bana göre, ha bir de sadakat. o da önemlidir.

kızlar eski erkek ark.ım elinde çiçeksiz yanıma gelmez...bensiz yemek yiyemez(ama 120 kilo ne hikmetse) annesiyle beni sevgilim eşim olacaka kız diye tanıştırır...beni dinler yardım etmeye çalışır...ben ne istesem yapardı...sadece hiç kıskanmadıı benii...benim tespitim kızlarkıskanmayan erkek sevmiyordur ve doğru erkek değildir...tabii sadece bu değil ama...bu sevgisine en büyük işaret bence.... hee şu ayrıntıyıda aktarayım.. bu kişi hem beni aldattı hemde bide o terketti...

Tam olarak bir fikrim yok fakat etrafımdan gördüğüm kadarıyla da şunu diyebilirim ki; ailesine seni, sana da ailesini ezdirmeyen-anne,baba ve eş arasındaki dengeyi iyi kurabilen özelliğe sahip olması çok onemli.. :44:

Seni hatalarınla kabul eden ve hatalarını asla yüzüne vurmayan sanki eşiymişsin gibi seni koruyan kollyan hayatının her anını paylaşmak isteyen en ufak şeyde bile kıskanan sen hastayken gerçekten üzgün olduğunu hisstren. Sadece mutlu anlarında değil üzgün olduğun zamanlardada seninle mutsuzluğu paylaşann ve birlikte hayal kurabildiğin doğru insandırr bence.. :)

herkesten daha fazla senin yanında olabiliyosa ve bence en önemlisi sessizce gözlerine bakıp kendisini sizde aradığını hissettiriyorsa o kişi benim doğrumdur....

Son düzenleme:
Eğer karşılık beklemeden sevgisini gösteriyorsa, snn için fedakarlık yapıyosa, snsiz bir an geçirmek istemiyosa, snnle konuşmadığı her an sni özlüyosa, tartışmaları hemen kapatabiliyosa, en ufak bi hatada olsa hemen özür dileyebiliyosa ve herşeyden önmlisi sevgisinin arkasında olup asla pes etmiyosa o erkek gerçekten seviyodur. :)

Eğer karşılık beklemeden sevgisini gösteriyorsa, snn için fedakarlık yapıyosa, snsiz bir an geçirmek istemiyosa, snnle konuşmadığı her an sni özlüyosa, tartışmaları hemen kapatabiliyosa, en ufak bi hatada olsa hemen özür dileyebiliyosa ve herşeyden önmlisi sevgisinin arkasında olup asla pes etmiyosa o erkek gerçekten seviyodur. :)

bencede asla pes etmemesi lazım

Son düzenleme:
Bence dogru erkek seni hic uzmeyen erkek degildir..hic uzmeyen erkek olamaz..butun duygularini acikca ifadr edebilen erkek de cok nadirdir.. dogru erkek sadece uzse de kiyamayan gonlunu almadan durayan, kavga sonucu cesitli tatliliklarla yeri geldiginde seni bir daha bir daha guldurebilen.. seni olesiye sahiplenen.. butun hayatini beraber yasayacaginiz gelecek icin kurgulayabilen.. deli gibi kiskanip deli gini sevendir dogru erkek. Ailesine bagli olmali ki gelecekteki ailesine de bagli olsun, ama hic bir zaman seni baskalari karsisinda kucuk dusuememelidir..aksine gerektiğinde baskasi yaninda rol yapip sonrasinda sana deli gibi kizabilmelidir..asla baskalarinin yaninda degil... ama sevgisini nerde güzel yasamak istiyosa orda yasamalidir bence....

Benim ogrendigim bir sey insan iliskisini de erkeğini de asla baskalariyla kiyaslamamalidir. Cunku baska arkadaslarinda dedigi gibi ne erkekler vavardir elinden cicek dilinden seviyorum eksik olmayan ama aldatan sahiplenemeyen... onlar yerine varsin benm sevgilim daha az romantik olsn ama sonsuza dek beni olesiye sahiplensin.

Not: tabi ki de benm sevgilim genelde odun :) ama sevgisinden, askindan, sadakatinden asla suphe duymadim, gerektiginde gerekeni yapmasini iyi bildi hep..onun benm hayatimin erkegi oldugunu ben her hucremde hissedebiliyorum. Bunu anlatmak inanilmaz zor. Baya yazmisim be :)

"Doğru"lar kişilere göre değişir. Deli gibi aşıksan, cidden onu her gördüğünde midendeki kelebekleri susturma ile kusmak arasında gidip geliyorsan, derin nefes aldığında o nefes sana yetmiyorsa, onunla çok gülüyorsan ve onun için ölebileceğini düşünüyorsan ta-taaam... Sen aşıksın ve doğru yoldasın. Ama aşık olduğun adamla senin doğru olduğunu düşündüğün insan arasında genelde dağlar kadar fark oluyor. Benim var mesela. Bir de şunu sormak lazım, acaba sen onun için doğru insan mısın?

seni kusurlarına rağmen hala sevmeye devam ediyorsa, hastalandığında senden çok üzülüp seni düşünüyor ve ilgileniyorsa beraber eğlenebiliyorsanız hatta saçmalayabiliyorsanız, seninle zaman geçirmek istiyorsa ve bundan keyif alıyorsa bence doğru kişidir. çokta kasmamak lazım bikaç ay içinde kendilerini gösteriyorlar zaten.. ben şanslı hissediyorum kendimi bu konuda bir iki yanılmadan sonra doğru kişiyi buldum. tabi ki herkes gibi onun da hataları oldu ama o doğru kişiydi ve ufak tefek hatalarını görmezden gelmeme değecek biriydi:KK16:

herşeyine katlanıyor bnm her halimi çekip her halimi seviyosa en çekilmez hallerime bile çogu zaman(ben kendime tahammül edemezken)o ses çıkarmıyosa en çirkin halinle bile gttiğinde sevip her halin hoşuma gdio diyosa hayatın her anında yanında olup iyisiyle kötüsüyle destek olup bi ömrü senle geçirmeyi göze alıosa ufak şeylere takılmadan gerçegi özü görüosa o ADAM HAYATININ ADAMIDIR....:KK9:

arkadaslar aklınızda bulunsun bi erkegın kendıne aıt kedısı kopegı..vs varsa ve ona gozu gıbı bakıyorsa , veterınr kontrlleri..vs ıhmal etmıyorsa uzun suredır onunla yasıyorsa ve halen cok sevıyorsa o kısı sorumluluk sahıbı, uzun ılıskılerden hoslanan ve ılıskısne deger verecek olan dogru kısıdır :) Bu bir arastırma sonucudur. Bu tarz kısılerın ılıskılerı saglam olur
Aynı sey kadınlar ıcınde gecerlıdır. Bole ınsanlara sonsuz guvenebılırsınız

Ahahahah Araştırma İyi Ama Kedi Köpek Sevmeyen Bensem :)) Hadi adam iyi ben kedi köpek sevmiyorsam doğru kadın değil miyim diyosun :KK30: Benden sonra benim sorumluluğumu alacağından kedisinden vazgeçer mi :26: :KK52:

X