kaş arası dolgu yada botoks yaptıranlar

Ben Antalya da D-K Klinikte göze üç bölgeye 500 tl . Kaş arasına çok etkili oluyor. İsteseniz de kaşlarınızı çatamıyorsunuz. Tekrarlamak için 6 ay gibi bir aralığı var. Düzenli yapılırsa ilerde oluşabilecek kırışıkları da engelliyor. 6 aydan önce tekrarlanan botoks kaslara zarar verebilir ve elmacık bölgesinde düşüklüğe sebep olabilir. Angelina jolie de öyle olmuş.

ben 4, 5 defa belirli aralıklarla kaş arama botoks yaptırmıştım ve gayet memnundum, ancak gittikçe aralar kısaldı, 3 aya kadar düştü normali de bu ancak başlangıçta bana 6-8 ay yetiyordu neredeyse, sonra doktorumun ikna etmesi sonucunda kaş arama dolgu yaptırdım o da gayet etkili ve 1 sene sürecekmiş, bi problemim olmadı, tavsiye ederim

cycling merhaba,sen nereye dolgu yaptırdın?ben 2 kez kaş arama ve göz çevreme botoks yaptırdım fkt aynı sendeki sonuçlar bende de oluşmaya başladı.etkisi kısaldı.seninki ne durumda şimdi?

arkadaşlar ben dudak dolgusu maduruydum bilmediğiniz kişilere yaptırmayın ben den size tavsiye benim dudaklarımı mahfetmişlerdi düzeltene kadar çok uğraştım hiç ilgilenmemişlerdi dudaklarım da ödemler oluşmuştu ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bir dermatoloji kliniğine gittim ve dermatoloji uzmanı olan doktor bey dudaklarımı tam istediğim şekle getirdi ve benimle çok ilgilendi şuan dudaklarımı gören arkadaşlarımın bir çoğu bu kliniğe geliyorlar ve botoks işlemlerini dahi burada yaptırmaya başladılar benim tavsiyem dikkat edin ve uzmanı olmayan yere yaptırmayın

he bu arada eklemek istedim eşimin gözlerinde tik var sürekli kırpıyor ve gözlerini sıkıyor doktor tavsiyesi ile botoks yaptırmamız istendi eşim ilk seans da neredeyse tikinden yüzde 70 kurtuldu :)

Kızlar istanbul da botoks için özellikle alın için onerebileceginiz memnun kaldiginiz doktor ismi alabilir miyim bir de ne kadar zamandır yaptırdığınızı ne kadar süre etkili oldugunu öğrenebilir miyim .. fiyatlar konusunda da çok fazla şey duyuyorum sizlerde bildiklerinizi iletir misiniz
alın ve kas arası için istiyorum.. çok önemli bir problem yok ama oluşumu engellemek istiyorum
konu güncelliğini yitirmiş o yüzden yakın zamanda deneyimleyenler yardım edebilirsiniz mi ; )

Kızlar istanbul da botoks için özellikle alın için onerebileceginiz memnun kaldiginiz doktor ismi alabilir miyim bir de ne kadar zamandır yaptırdığınızı ne kadar süre etkili oldugunu öğrenebilir miyim .. fiyatlar konusunda da çok fazla şey duyuyorum sizlerde bildiklerinizi iletir misiniz
alın ve kas arası için istiyorum.. çok önemli bir problem yok ama oluşumu engellemek istiyorum
konu güncelliğini yitirmiş o yüzden yakın zamanda deneyimleyenler yardım edebilirsiniz mi ; )
Merhaba bende 4-5 yıldır alın ve kaş arasına botox yaptırıyorum son geçen sene ağustos ayında yaptırdım yaklaşık olarak 9-10 ay rahat idare ediyor. İlk yaptırdığınız da 6 ay idare ediyor fakat sonra düzenli yaptırırsanız 2-3 tekrar sonrası süre artıyor 9-10 ay idare ediyor. Aslında aynı botox kullanılıyor fakat bazı yerlerde daha az etki ediyormuş bu bence botox yapılırken sulandırılıyor yada piyasada çin botox'u varmış bundan olabilir. bu sebeple çok iyi araştırarak yaptırın.

Merhaba bende 4-5 yıldır alın ve kaş arasına botox yaptırıyorum son geçen sene ağustos ayında yaptırdım yaklaşık olarak 9-10 ay rahat idare ediyor. İlk yaptırdığınız da 6 ay idare ediyor fakat sonra düzenli yaptırırsanız 2-3 tekrar sonrası süre artıyor 9-10 ay idare ediyor. Aslında aynı botox kullanılıyor fakat bazı yerlerde daha az etki ediyormuş bu bence botox yapılırken sulandırılıyor yada piyasada çin botox'u varmış bundan olabilir. bu sebeple çok iyi araştırarak yaptırın.
kızlar peki botox kaş arasına bide gözün bittiği yere göz kapağı düşüklüğüne yapılırsa sonuç nasıl olur böyle bi işlem yaptıran varmı?

kızlar peki botox kaş arasına bide gözün bittiği yere göz kapağı düşüklüğüne yapılırsa sonuç nasıl olur böyle bi işlem yaptıran varmı?
Göz kenarlarına yapılabiliyr botox ama göz kapağı düşüklüğü için düşünüyorsanız alın bölgesine yaptırmak gerekiyor galiba ben alına yaptırdığımda göz kapaklarım kaşlarım hafif, doğal bir görüntü olacak şekilde kalktı tabi yanlış yapıldığında göz kapağında düşüklüğede sebep olabiliyor.

Göz kenarlarına yapılabiliyr botox ama göz kapağı düşüklüğü için düşünüyorsanız alın bölgesine yaptırmak gerekiyor galiba ben alına yaptırdığımda göz kapaklarım kaşlarım hafif, doğal bir görüntü olacak şekilde kalktı tabi yanlış yapıldığında göz kapağında düşüklüğede sebep olabiliyor.
göz kapaklarınızda fazlalık varmıydı peki ben bi videoda görmüştüm kadının göz kapaklarının bitimine yapıyprduda acaba dedim kaldırmak içinmiydi bide morarma oluyormu oldumu sizde :KK45:

göz kapaklarınızda fazlalık varmıydı peki ben bi videoda görmüştüm kadının göz kapaklarının bitimine yapıyprduda acaba dedim kaldırmak içinmiydi bide morarma oluyormu oldumu sizde :KK45:
Göz kapağım hafif düşüktü alna yapılınca o düşüklük ortadan kalktı. Göz kenarı kaz ayağı çizgileri olarak bilinen bölgeye botox yapılıyor. Göz kenarındaki kırışıklıklar için. Hiç bir kızarma morarma olmadı bende. Yaptırdıktan hemen sonra işe giderek çalışmaya devam ettim her defasında. :)

Göz kapağım hafif düşüktü alna yapılınca o düşüklük ortadan kalktı. Göz kenarı kaz ayağı çizgileri olarak bilinen bölgeye botox yapılıyor. Göz kenarındaki kırışıklıklar için. Hiç bir kızarma morarma olmadı bende. Yaptırdıktan hemen sonra işe giderek çalışmaya devam ettim her defasında. :)
ayyy yaptırcaaammm :d bende çalısıyorum bide göz önünde sürekli bankada çalısıyorum korkudan yaptıramıyorduum:d

ayyy yaptırcaaammm :d bende çalısıyorum bide göz önünde sürekli bankada çalısıyorum korkudan yaptıramıyorduum:d
Ben iğneden çok korkarım yaptırırken sadece iğne fobim yüzünden tedirgin oluyorum ama acı olmuyor. Ve kızarma morarama gibi sizi engelleyecek bir durumda olmuyor öğlen tatilinde gidiyorum ben genelde. Yaptıracağınız yeri iyi araştırın çin malı botox kullanan yerler varmış ve mutlaka dermatolog yada estetik cerrah olsun yaptıracağınız kişi bazı yerlerde estetisyenler filan yapıyormuş.

Ben iğneden çok korkarım yaptırırken sadece iğne fobim yüzünden tedirgin oluyorum ama acı olmuyor. Ve kızarma morarama gibi sizi engelleyecek bir durumda olmuyor öğlen tatilinde gidiyorum ben genelde. Yaptıracağınız yeri iyi araştırın çin malı botox kullanan yerler varmış ve mutlaka dermatolog yada estetik cerrah olsun yaptıracağınız kişi bazı yerlerde estetisyenler filan yapıyormuş.
ayy sağolun içim rahatladı yaptırcam biraz para durumu mu ayarlayıp gece uyurken cünkü kaşlarımı catıyorum sanırım sabahta çift çizgili kalkıyorum hiç değilse sabahlrı yüzüm dinlenmiş aydınlanmıs olur dimi yaptırırsam:)

27 yasındayım ama sanki hiç öyle değil ya cildim çok meyilli kırışmaya erken başlarsam yaslandıkca etki etmezse diye korkuyorum

ayy sağolun içim rahatladı yaptırcam biraz para durumu mu ayarlayıp gece uyurken cünkü kaşlarımı catıyorum sanırım sabahta çift çizgili kalkıyorum hiç değilse sabahlrı yüzüm dinlenmiş aydınlanmıs olur dimi yaptırırsam:)
Benimde iki kaşımın arasında iki çukur oluşmuştu özellikle yazın güneşte çok kaş çatma hareketi yapıyordum. Botox oradaki kasları geçici felç ettiği için bu hareketi yapmıyorsunuz ve bir süre sonrada zaten kaslar o hareketi yapmayı unutuyor :)Bbu da kızgın bir görüntü yerine daha hoş bir yüz görüntüsü oluşturuyor

:KK22:merhaba arkadaşlar. sırf bana yapılan botoksla ilgili düzenli bilgi vermek için kayıt oldum. kaş aramda çatık kaş denilen mimik kırışıklığı oluştu bundan 6-7 sene önce. beni o kadar rahatsız ediyordu ki uzun süre kahkul kullandım o kırışıklığı kapatmak adına. 28 temmuz 2015 te düğünüm var ve büyük bir cesaretle botoks yaptırmaya karar verdim. kadınlar kulübündeki bilgilerde çok işime yaradı. aslında en büyük cesaretim botoksu yaptırdığım ilçe... uygulama yapan doktorum beni çok rahatlattı. doğuda görev yapıyorum ve botoksun çok ta revaç görmediği bir yerde bu uygulamayı yaptırdım. herhangi bir kızarıklık oluşmadı. kaygılarım var ya doğal durmazsa, ya istediğim sonucu elde edemezsem gibi. sonuçları 1 hafta sonra belli olacak dedi doktorum. alnıma komple botoks yaptığı gibi kaşlarımıda biraz düşürmek için iğne enjekte etti daha esetetik durması adına. kaşlarım fazla kalkık çünkü.daha önce görüşme yaptığım bir doktor dolguda yaptırırsan iyi olur demişti. ancak bu doktor dolgu gerektirmeyecek kırışıklığım olduğunu ve dolgunun benim için gereksiz bir maliyet olacağını söyledi. unutmadan botoksu devlet hastanesinde yaptırdım. haftaya tekrar doktoruma gideceğim kontrol için. istemediğimiz yerler olursa buna müdehale edecek. ve kaşlarımın bitiş çizgisine de botoks uygulayacak. sonuçlar belirginleştiğinde yorum yazacağım. hangi ilde yaptırdığımı belirteceğim. umarım istediğim sonuç olur. yoksa büyük bir hezeyana uğrayacağım düğün öncesi. bu arada uygulamayı 500 tl ye yaptı. allegran firmasının botox ilacını gözüm önünde açtı. çok heyecanlıyım bana şans dileyin. bakalım sonunda o sinir olduğum çatık kaştan kurtulabilecekmiyim:oops:

X