Göz Makyajı kaş çıkarmak için sarımsak yağı

• Konu Sahibi EcinniliBarones
  • Başlangıç Tarihi
Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
sarımsak yağı ile susam yağını karıştırın demişlerdi.Deneyen var mı?

ikisini karıştırıp denemedim çünkü susam yağı saç kıl çıkarmak için kullanılmıyor.
ama susam yağı cilt tarafından en çabuk emilen yağ olduğu için karışım halindeki diğer yağların cilde daha çabuk nüfuz etmesi için kullanılabilir.
susam yağı ajda pekkanın güzellik sırrıdır arkadaşlar....

saçlar içinde kullaınılır mı sarımsak yağı???

canım kullanılır tabiki.araştırırsanız saçkıran tedavisinde kullanılıyor saç çıkartmak için.saç maskesi olarak uygulayabilirsiniz.
hatta hafif ılıtarak kullanırsanız daha çabuk emilir cilt tarafından:)

arkdaşlar 2 haftadır sarımsak yağı ve susam yağı karışımını sürüyorum.Pek bi değişme yok gibi.Ne yapmalıyım sizce fikirlerinize çok ihtiyacım var.

badem yagıda kullanabilirsiniz arkadaşlar..
koyulaştırmak içinde hint yagını öneririmmm :)
bi deee sarımsağı direk sürmekte etkilii

geçen gün televizyonda ahmet maranki sarımsak yağından söz etti.saç çıkartmak için kullanın inanamayacaksınız dedi.
gerçekten sabırla, ister sadece akşamları ,müsatsenizde sabah akşam uygulayın.

selda hanım çok haklısınız:lepi: sarmısağın saçlara iyi geldiği konusunda bunu ben de denedim koku olayı çok kötü ama saçı pırıl pırıl yapıyo ayrıca saçlarınızı sirkeyle durulayın bu da denenmişdirama ajda pekkanın güzellik sırrı konusundaCADIARZU katılamıyacağım çünkü onun güzelliğinin sırrı yok herşey ortada:roflol ha bunun güzellik olduğu da tartışilır

canım ajda pekkanın doğal olan tek yanı kullandığı susam yağıkaydirigubbakcemile3
hep söyledim yine söylüyorum sarımsak yağı bildiğiniz sarımsak gibi kokmuyor.sarı bir kutu içinde aldım.piyasadaki yağların çoğu sahte.sarımsak kokusu yoğunsa bilin ki sahte.diğer yağlar içinde geçerli bu.çok iyi bir aktarım var bana sadece o sarı-lacivert çizgili kutudaki yağları önerdi.bu hafta aktara gidicem yine markasını yazarım.

yağıyla falan uğraşmayın direk sarımsağı ortadan ikiye bölüp ortasını sürün kaşlarınıza dökülen kaşlarınızın çıktığını göreceksiniz

evet sarımsak yağının markası gençay.
badem yağınında tüy çıkarma etkisi var.
susam yağı cilde en iyi nüfus eden yağ olduğu için karışım halinde uygulanabilir.şayet ayva tüyü gibi ince tüyler varsa ka çevresinde onlarıda cımbızla alıp yağı uygularsak daha etkili oluyor..sengözlerimebaksanab

bu sarmisak yagi saclarada sürülebilirmi sac cikarirmi ?

tabiki çıkar.zaten sarımsak yağı saçkıran tedavisinde kullanılıyor.ahmet maranki geçen gün tv'de söyledi.çok faydalı olduğunu..
saç ve kaş çıkartmak için birebir..

canım sarımsaklı zeytin yağı ne yapar bilmiyorum sadece güzel bir sos olur:))
sarımsak yağı kullan 5-6 lira falan.hem öyle sarımsak kokmuyor..

iki haftadır tatlı badem yağı kullanıyorum hiç çıkarmadı bide sarımsak uygulamak lazım

cnm bunu saçlarımda denemiştim kokusu acayip kötü ya kaç gün çıkmadı ... bööö

ben de 2 gecedir sarımsak sürüyorum kaşlarıma ama yakıyor ilk sürdüğümde. bakalım ne olacak dilerim çıkar. gittiğim kuaförün marifetini düzeltmeye çalışıyorum şimdi de :KK43:

sarımsak yağı bende kullanıyorum.. bi küçük şişeye sarımsak, badem, susam, hint ve yılan yağı kattım. kulak çubuğu ile sürüyorum. evim aktar dükkanı gibi envai çeşit yağ mevcuttur

kızlar yağı kulak çubuğuyla sürüp bekletiomusunuz snra yıkamıomusunuz?etkisni ne kdr srede gösterir?

paylaşım için teşkkür ederm sarımsak yağını bende deneyeceğim.. umarım etkili olur.

Gercekten kullanip da etkisini farkedebilen ve fotograf ceken var mi aranizda? ben de kokusundan korkuyorum. Fiyati nedir bir de?

X