Göz Makyajı kaş çıkarmak için sarımsak yağı

• Konu Sahibi EcinniliBarones
  • Başlangıç Tarihi
Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kizlaar size bir sorum var :KK43:
Ay ben bir sarimsak kesip kaslarima surdum ama yaniyor normalmi? :KK43: birde mesela simdi ben surdum ya kac dkk yada saat bekletip yikaya bilirim? Yardimci olurmusunuz lutfen :$

Kizlaar size bir sorum var :KK43:
Ay ben bir sarimsak kesip kaslarima surdum ama yaniyor normalmi? :KK43: birde mesela simdi ben surdum ya kac dkk yada saat bekletip yikaya bilirim? Yardimci olurmusunuz lutfen :$

bende dün uyguladım bana kuaför hep kaşlarına sarımsak yağı sür diyorduda ben pek takmıyordum hint yağı sürmüştüm o cidden kalınlastırmıstı ama bırakınca sanki yine seyrekleşti...Sürekli kullanmak gerekiyor yani bırakınca bir işe yaramıyor bakalım sarımsak yağı alana kadar ben normal sarımsak süreceğim..
ve şuanda sürdüm benimde cayır cayır yanıyorrr

Son düzenleme:
bende dün uyguladım bana kuaför hep kaşlarına sarımsak yağı sür diyorduda ben pek takmıyordum hint yağı sürmüştüm o cidden kalınlastırmıstı ama bırakınca sanki yine seyrekleşti...Sürekli kullanmak gerekiyor yani bırakınca bir işe yaramıyor bakalım sarımsak yağı alana kadar ben normal sarımsak süreceğim..
ve şuanda sürdüm benimde cayır cayır yanıyorrr

Canim ben bu hint yagini nerden ala bilirim?

aktarlardan alabilirsin canım fiyatı 3 tl yada 5 tl :) kücük boy ama istersen büyük boy al uzun bir süre kullan ben küçük boy aldım 6 aydır bitiremedim :) rimele döküp kullandım bir kısmını

aktarlardan alabilirsin canım fiyatı 3 tl yada 5 tl :) kücük boy ama istersen büyük boy al uzun bir süre kullan ben küçük boy aldım 6 aydır bitiremedim :) rimele döküp kullandım bir kısmını

Cok sagol canim, birde su sarimsaga bir cozum bulsam ..
Peki surdukten sonra yikiyor musun ? Kac saat bekletiyorsun cnm?

sarmısak kokmuyor mu arkadaşlar nasıl kullanıyorsunuz ben cesaret edemiyorum

sol kaşımın üst kısmıda çıkmayan bir yer var sarımsağı ikiye böldüm ve sürdüm...bir kaç dk yandı şuan bir yanma yok umarım işe yarar :)

arkadaşlar çıkmayan yerde de çıkarır mı kayısı cekırdegı yagı. yahu bıktım artık uzamıyor badem yagı ıse yaramadı

ya bu sarımsak yağını merak edip aldım bi hevesle kirpiklerime sürcem kapağını açınca kustum ya hayatımda kokladığım en berbat en iğrenç kokuu..bu kokuya dayanabileni alnından öpmek gerek yahu sıcakta kokmuş çöplükten daha beter daha keskin! bunlarda tarife yetmiyo.. yanlışlıkla tezgaha damlattım kokuyu çıkarana kadar dökmediğim temizlik ürünü ve güzel koku kalmadı ama iki gün koktu mutfaktan uzak durmaya çalıştım valla alacak arkadaşları bilgilendirmek istedim inanın kokladığınıza pişman olursunuz mide bulantımdan bütün gün lokma koyamadım ağzıma aklıma geldikçe bi tuhaf oluyorum yine:KK43:(

kızlar ben jiletledim kaşlarımı ve biraz kıllar uzayınca da sarmısak sürdüm 4-5 gundur ve VAROLAN KILLAR BİLE DÖKÜLMÜŞ BUGUN FARKETTİN HATTA YIKAYIN CA KURUTURKEN BİLE DÜŞDÜ BİKAÇTANESİ:KK14::KK14::18::18:
NOLUR YARDIM EDİN . KAFAYI YİYCEM YA. OKUL AÇIKLICAK 2 HAFTA SONRA SİZCE ÇIKARMI BU DÖKÜLENLER.?*
bu arada tabi ki sürmeyeceğim sarımsak falan ama şimdi eskisinden de beter ya. benim gibi birşey kimsenin başına geldimi? nolur yardım edin kızlar çok kötüyüm .:KK43::KK43:

walla arkadaşlar benimde kaşlarım,saçlarım kirpiklerim dökülüyıordu.Sarımsak yürdüm 2 hafta hiç birsey olmadı.Doktra gittim sarımsak sürme ters tepki yapabilir döker dedi.İlaç yazdı bana hafta iki kere onları sürüyorum

Sarımsak yağı sürdüm 1 hafta olmadı ama etkisini gördüm gerçekten inanamadım

Sarımsağın kendisinide sürmüştüm ama bu kadar etki etmemişti

Demek ki bu yöntemler gerçekten kişiden kişiye değişiyor

acaba sarımsak yağı saça da etki eder mi?

kızlar ben jiletledim kaşlarımı ve biraz kıllar uzayınca da sarmısak sürdüm 4-5 gundur ve VAROLAN KILLAR BİLE DÖKÜLMÜŞ BUGUN FARKETTİN HATTA YIKAYIN CA KURUTURKEN BİLE DÜŞDÜ BİKAÇTANESİ:KK14::KK14::18::18:
NOLUR YARDIM EDİN . KAFAYI YİYCEM YA. OKUL AÇIKLICAK 2 HAFTA SONRA SİZCE ÇIKARMI BU DÖKÜLENLER.?*
bu arada tabi ki sürmeyeceğim sarımsak falan ama şimdi eskisinden de beter ya. benim gibi birşey kimsenin başına geldimi? nolur yardım edin kızlar çok kötüyüm .:KK43::KK43:

Sarımsak yağı ve badem yağını( kesinlikle soğuk sıkma ve doğal olacak) ikisini karıştırıp elinizle hafifçe yedirin, sabah kalktığınızda da bol suyla ve sabunla yıkayın. Bunu aktarım tavsiye etti ve dökülen hiç çıkmayan yerlerden bile kalın telli kaşlar çıkarıyormuş. Ben bugün deneyeceğim, olumlu bir sonuç alırsam tekrar yazarım.

sarımsak yağını da bence kendiniz hazırlayın hem doğal hemde hesaplı oluyor..ben sarımsak karışımını kendim yapıp(zeytinyağı ve sarımsağı kavanozda bir hafta bekleterek) saçıma uyguluyorum..daha yeni basşladım ama sonuç şimdilik güzel :)

ben zeytin yağıyla denedim sonuc iyi hızlı çıkarıyordu

daha önce de badem yağı denemiştim pek işe yaramadı. Ama sarımsak yağı cidden iyi.İyi bir marka almaya dikkat edin

Sarımsak yağı sürdüm 1 hafta olmadı ama etkisini gördüm gerçekten inanamadım

Sarımsağın kendisinide sürmüştüm ama bu kadar etki etmemişti

Demek ki bu yöntemler gerçekten kişiden kişiye değişiyor

Ne marka kullandın canım Kötü kokuyor mu.
Kokusundan dolayı yıllardır şu sarmısağı süremedim kuaförüm çok ısrar ediyordu sür pişman olmazsın dedi ama o dönem çalışıyordum akşam sürüp sabah duş alsam bile kokuyordu sanki şimdide evli olduğum için süremiyorum adamı kaçırmamak lazım:KK52:
Eğer kokmuyorsa ben de deneyeceğim şu yağı.

Kızlar hiç çıkmayan ylerden kaş çıkarmı.Kaşlarımın yukarıdan uzamasını istiyorum aşağıdan alıyorum küçükken belki de yukarlarda vardı tam hatıramıyorum ama şuan fazla çıkmıyor sarmısak yada yağla çıkar mı ?

X