Göz Makyajı kaş çıkarmak için sarımsak yağı

• Konu Sahibi EcinniliBarones
  • Başlangıç Tarihi
Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
sarımsak gerçekten çıkarıyor sarımsağı 2ye bölüm iki kaşada uygulandığında işe yarıyor denedim ama kullanmayı bıraktıktan sonra tekrar seyreliyor olabilir

kızlar yağı kulak çubuğuyla sürüp bekletiomusunuz snra yıkamıomusunuz?etkisni ne kdr srede gösterir?

bence sarımsak dene .ikiye böl ve yatarkan kaşlarına sür bir hafta içinde etkisini gösteriyor hem daha doğal kokusu 5 dk sonra geçiyor

arkdaşlar 2 haftadır sarımsak yağı ve susam yağı karışımını sürüyorum.Pek bi değişme yok gibi.Ne yapmalıyım sizce fikirlerinize çok ihtiyacım var.

Sadece sarımsak kullan bir hafta içinde etkisini gösterir

ya benımde sol kasımın yarısı yok sarmısak senıycem değisklık okursa yazarım

Marka vermek yasak değilse marka önerebilir misiniz? Ben daha önce almıştım. Sanırım dediğiniz gibi sarımsak esanslı idi. O kadar iğrenç kokuyordu ki, anlatamam o kokuyu. Sarımsağın kokusu bile onun yanında çok iyi kalır. Kaşıma sürmüşte bulunmuştum. Öyle tiksindim ki o kokudan, yüzümü kaç kere yıkadım hatırlayamıyorum.

siz hangi markayı kullanmıştınız onu da söylerseniz sevinirim, paylaşımlar için tşkler..

gencay marka kullandım. sarımsak kokmadım . gece sürdüm öyle yattım. hiç koku sorunu yaşamadım. koksaydı kullanmazdım..

arkadaşlar bende önce kaşıma badem yağı sürüyorum sonrada üzerine sarımsağı ortadan 2 ye bölüp sürüyorum 1 - 2 dk. gibi elimle ovalıyorum acayip faydalı aynısını kirpigime yapıyorum önce badem yağını sonrada sarımsagın sıvısını sürüyorum çok muhteşem oldu...

demin kiydim sarmisaklari hakiki zeytinyagina koydum ve sürdüm öyle bi kavanoz yaptim
bekleyebilirde hergün kullanicam bakalim neler olucak.
bende aynen senin gibi hazırladım akşamları kulak çöpüyle sürüyorum 4 gündür sürüyorum çıkmasını bekliyorum ama sanki çabuk uzamasını sağladı.

ben de 2 gecedir sarımsak sürüyorum kaşlarıma ama yakıyor ilk sürdüğümde. bakalım ne olacak dilerim çıkar. gittiğim kuaförün marifetini düzeltmeye çalışıyorum şimdi de :KK43:

evet benim kaşımıda yakıyor bu normal bir durummu acaba zararı olmasın sonra kullanan arkadaşlar yardım edermisinizbilmiyorumkismile

kaşlarımı güçlendirmek istiyorumda sarımsak kokusuna tahammülüm yok işe yarar başka bi ürün varmı kızlar :kedi:

kızlar bende aynı sorunla karşı karşıyayım yaklaşık 1 haftadır bende sarımsak surmeyı denedım ama ben sarımsagı ezıp kaşlarıma suruyodum ve 5 10 dk bekletiyodum evet kaşları cok yakıyo sonra kuaförüm bekletebilirsen 15 20 dk beklet dedi bende beklettim sonra yıkadım herzamanki yanmasından başa farrklı bişey yoktu takii sabah kalkıp kaşlarımın kızarmış şişmiş ve su toplamış olduğunu görene kadar evet belki inanmıcaksınız ama aynen oyle ve şuan halaa sızlıyo kaşlarım ve göz kapalarımsenağlama acaba cok beklettiğim içinmi oldu böyle daha faydasını bile göremedim ama daha yapmakta istemiyorum sarımsak yağımı kullansam acaba bende

daha öncede çok kez yazdım yine yazıyım :)
sarımsak yağı sarımsak gibi kokmuyor. gencay marka sarımsak yağı kullandım ben. aktarım bana çoğu yağın sahte olduğunu söyledi. gencay marka olanı önerdi. 4 lira gibi bişeydi. bildiğiniz sarımsak gibi kokmuyorsunuz. kızarma yanma gibi etkileri yok. ama bir süre sonra bakıyorsunuz ki kaşlarınız çıkmaya başlamış.
tv de ahmet maranki saçlar için önerdi. saçlarınızada sürdüğünüzde dökülme duruyor yeni saçlar çıkıyor ve saçlarınız çok kuvvetleniyor..

sarmısak, tüysüz bölgede bile tüylenme yapabilen çok güçlü bir madde. yağını bilmiyorum. denemek lazım.

karden marka aldım yağı... Allahım leş gibi kokuyor olmaz böyle bir şey, banyoda ben kulak çubuğuyla sürerken eşim salondan seslendi "pis bir koku alıyorum tüp mü açık kalmış" diye.

1 ay veriyorum buna daha fazla tahammül edemem. pis kokulara tahammül sınırım düşük maalesef. 1 ay içerisinde kaşlarımı aşkı memnudaki peykerinki gibi yaptı yaptı. yapamadı çöpe.

bende aynen senin gibi hazırladım akşamları kulak çöpüyle sürüyorum 4 gündür sürüyorum çıkmasını bekliyorum ama sanki çabuk uzamasını sağladı.

evet benim kaşımıda yakıyor bu normal bir durummu acaba zararı olmasın sonra kullanan arkadaşlar yardım edermisinizbilmiyorumkismile

sarımsağın antibiyotik özeliği olduğu için fazla sürmeyin arkadaşlar gün aşırı sürerseniz daha etkili olur çünkü fazla sürmekte kaşları döker.yakmasıda normal bi durum..

kızlar bende aynı sorunla karşı karşıyayım yaklaşık 1 haftadır bende sarımsak surmeyı denedım ama ben sarımsagı ezıp kaşlarıma suruyodum ve 5 10 dk bekletiyodum evet kaşları cok yakıyo sonra kuaförüm bekletebilirsen 15 20 dk beklet dedi bende beklettim sonra yıkadım herzamanki yanmasından başa farrklı bişey yoktu takii sabah kalkıp kaşlarımın kızarmış şişmiş ve su toplamış olduğunu görene kadar evet belki inanmıcaksınız ama aynen oyle ve şuan halaa sızlıyo kaşlarım ve göz kapalarımsenağlama acaba cok beklettiğim içinmi oldu böyle daha faydasını bile göremedim ama daha yapmakta istemiyorum sarımsak yağımı kullansam acaba bende

zeynepcim sarımsağı ezmeden soyup ikiye böl.sonra kaş boyunca 3 defa bastırarak geç.fazla sürme kaşlar dökülür ..bide hergün yapma güz aşırı yap bu işlemi faydasını göreceksin...

arkadaşlar ben de bugün hazır evdeyken alayım dedim kaşlarımı ve sonuç olağandı şekli bozdum.sarımsak sürdüm badem yağı da umuorum ki yarına kdr toplasın kuaföre gideyim yarın.toplar mı ki çok hızlı şekilde?bi de gözlerim iri kalın mı ince mi kaş gidio mdaha çok şimdi de buna kafayı taktım:sinifsinif:

arkadaşlar banada kuaförüm söylemişti kaşlarımı aldıracaktım biraz daha çıksın daha güzel şekil veririm sen evdesin bir hafta hergün sarmısagı kes sulu yerini kaşlarına sür sonra gel güzelce şekil verelim demişti tabi ben denememiştim ama şimdi deniycem kaşlarım mahfoldu döküldü saçma sapan yerlerden birde ben başkalarının kaşlarını çok güzel alıyorum ama kendi kaşımı alamıyorum :))

Mrb arkadaşlar;

Yeni konu açamıyorum msj kotasından dolayı sıkıntımı sizlerle paylaşmak istedim(sıkıntı mı onu da bilmiyorum :) 30 yaşındayım.Kaşlarımın alınan yerlerinde 1-2 tel ince beyaz tüye rastladımm,normalde siyah ve gürdür.Acaba kaşlarım mı beyazlayacak yoksa normal mi bu tüyler 3-4 gündür takmış vaziyetteyim inanılmaz canım sıkılıyor.Tabii bunda saçlarımda da gördüğüm tek tük beyazların da etkisi var.Şimdiden yorumuz için tşkler

X