Gebeliğe Hazırlık Kaset silik çizgi lütfen bakarmısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tşk ederim yarın sabah tekrarlarım birde bugün aile hekimliğinde kan verdim sonuç hala çıkmadı yarın düşer mi e nabız yoksa ptesi ye mi kalır regl günüm geçti bugün

Merhaba hanımlar benim adetim 2 gün var bugün kaset test yaptım sabah ilk idrarla resmini paylaşıcaam çok hafif silik çizgi çıktı 5 dk içerisinde ama kuruyunca o kadar belli olmadı bu paylaştığım ilk 5 dk içinde çıkan sonuç 2 saat sonra baktım kurumuş o halini da cwekip atıcam size şimdi böyle silik çıkan varmı merak ediyorum belim çok ağrıyor adet olucam gibi hissediyorum çünkü ikinci hafif sarı gibi duran kuruduktan sonra bundan 3 ay önce kimyasal gebelik geçirdim o yüzden korkuyorum heyecanımı korkumu hoş görün 😊

Eklentiler

• IMG_20230612_221418.jpg
    IMG_20230612_221418.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 94
bence var çünkü olmadığı zaman beş dk içerisinde o çizginin çıkması mümkün değil çıkmıyor, istisnalar olabilir garantiye almak için sizin yerinizde olsam sabah ilk idrar ile tekrar test yapardım emin olun daha iyi sonuç alırsınız, şimdiden hayırlı olsun☺️

bence var çünkü olmadığı zaman beş dk içerisinde o çizginin çıkması mümkün değil çıkmıyor, istisnalar olabilir garantiye almak için sizin yerinizde olsam sabah ilk idrar ile tekrar test yapardım emin olun daha iyi sonuç alırsınız, şimdiden hayırlı olsun☺️
Canım ever varmış teşekkür ederim 31 haftalığız çok şükür

Çok silik var gibi gözüküyor canım benimde böyledi çünkü adet tarihinden 1 gün önce yapmıştın kaset testle vardı çok şükür 31 haftalıgız

neden bu kadar geç bildirim geldi anlamadım 😂 daha önce bu konuyla ilgili konuşmuşuz zaten 😂 bende 30 haftalığım 😍
Yaa maşallah canım sağlıkla kucağına al inşallah evet bildirim çok geç düştü yeni gördüm nedense normalde giriyorum Ağustos anneleri diye grup var hatta oraya katıldım

Kizlar benimkinde bakarmisiniz benim 11. Gecikmem var dün kan verdim 0.100 çıktı ondan 5 gün önce 0.5 çıkmıştı bugün ilkkez 2. Bir cizgi gördüm geç dollenmemi ne yapacağımı şaşırdım

Eklentiler

• IMG_20230614_220057.jpg
    IMG_20230614_220057.jpg
    111,4 KB · Görüntüleme: 82
Kizlar benimkinde bakarmisiniz benim 11. Gecikmem var dün kan verdim 0.100 çıktı ondan 5 gün önce 0.5 çıkmıştı bugün ilkkez 2. Bir cizgi gördüm geç dollenmemi ne yapacağımı şaşırdım
Canım bn çizgi göremedim tekrar kan ver yarın eğer yükseliyorsa vardır resimde çizgi gözükmüyor yada sabah ilk idrarla erken gebelik testi yap çizgi daha net beli olur canım

X