Kasık ağrıları bi bakarmısınız :/

Bende 15 haftalık hamileyim bir haftadır sağ kasığımda acayip ağrı var tuvalete gittikten sonra hafifliyor,yatıncada öyle dr normal dedi ama içim rahat değil,birde bende gerilim tipi baş ağrısı vardı hamileliktede peşimi bırakmadı nerdeyse bir aydır sürekli minoset içiyorum bebeğe zararı yokmuş dr um verdi kullanmak istemesemde dayanmak mümkün değil hastanelik olmaktansa içiyorum,bir de bugün makat kısmımdan bıçak saplanır gibi sancım var üstüne birde gribim off off Allah beterinden saklasın ne diim..

aman canım koşma sakın allah korusun bişey olur
benimde dün akşam sağ kasığım feci bişekilde agrıdı arada belime vurdu sancısı

sabah uyandıgımda çok hafif vardı sonrasında geçti
birde tuvaletimi yaparken benimde göbeğimin alt kısmında hoşbi agrı oluyo bu hamilelikte normal sanırım

canim bebegin büyüyor normaldir bel agrisi.benim dogum yapana kadar agrimisti dr akupunktur yapicakti yaptirmadim.o kadar siddetli degildi ara ara oluyordu.sen kendini cok yorma dinlen .Allah saglikla kucagina almayi da nasip etsin insallah.

aman canım koşma sakın allah korusun bişey olur
benimde dün akşam sağ kasığım feci bişekilde agrıdı arada belime vurdu sancısı

sabah uyandıgımda çok hafif vardı sonrasında geçti
birde tuvaletimi yaparken benimde göbeğimin alt kısmında hoşbi agrı oluyo bu hamilelikte normal sanırım

Benim ağrım bir haftadır aralıklı devam ediyor ama 3 gündür hiç geçmedi özellikle oturup kalkarken batar gibi :çok üzgünüm:

Benim ağrım bir haftadır aralıklı devam ediyor ama 3 gündür hiç geçmedi özellikle oturup kalkarken batar gibi :çok üzgünüm:

geçmiş olsun canım benimkisi geçti tık yok valla

doktorlar normal diyor bu tarz agrılara ama şiddeti artıyorsa doktorunla tekrar görüşmen iyi olucaktır diyo düşünüyorum a.s.

kızlar bende de böbrek ağrısı zaman zaman oluyor demekki normal bi ağrı hamileliğe bağlı

selam herkese
benımde 15 haftalık gebelıgım wa
ılkı dusuk olmustu 6 haftalıkken
ayrıca rahımde bı sorun war cıft rahım yanıyerimseniben
erken dogum we dusuk rıskım war benım
kanamalrım oluyo zaman zaman
hastanede yatıyorum o zamanlar
ama bebegım şükür iyi...
benımde kasıklaımda bazen agrı oluyo ama normal dedı dr ıcınde bı balon buyuyo normaldır dedı
lekelenmeleım oluyo
ınsallah bebegımı sag salım kucagıma alırım tabı tum anneler

canım geçmiş olsun
inşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucaklarız bende 18 haftalık hamileyim ilki benimde düşüktü 6 haftalıkken kasık ağrılarım için 3-4 günde bir magnezyum içiorum dr hergün içmene gerek yok meyve sebze iyi yiyosun dedi :) ama ben gene de zorla yazdırıp aldım 3-4 günde bir içiorum çok şükür iyi geldi

canım geçmiş olsun
inşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucaklarız bende 18 haftalık hamileyim ilki benimde düşüktü 6 haftalıkken kasık ağrılarım için 3-4 günde bir magnezyum içiorum dr hergün içmene gerek yok meyve sebze iyi yiyosun dedi :) ama ben gene de zorla yazdırıp aldım 3-4 günde bir içiorum çok şükür iyi geldi

Bende istiyim dr dan iyi geliyorsa ya magnezyum kasık ağrısı çekmekten helak oldum...

Bende istiyim dr dan iyi geliyorsa ya magnezyum kasık ağrısı çekmekten helak oldum...

valla canım iste bence hiçbi yan etkisi yok prospektüsünde okudum zaten ben o ilacı migrenimin tedavisinde de kullanmıştım şimdi en azından hem kasık ağrılarıma iyi gelio hemde hamilelikte migrenimi artırmaz die ümit ediyorum

benimde sağ kasığımda bir haftadır ağrım var....ben de merak ediyorum nedendir diye.....burdaki yazıları okuyunca içim rahat etti.....yine de cumartesi günkü kontrolde doktoruma soracağım.....

valla canım iste bence hiçbi yan etkisi yok prospektüsünde okudum zaten ben o ilacı migrenimin tedavisinde de kullanmıştım şimdi en azından hem kasık ağrılarıma iyi gelio hemde hamilelikte migrenimi artırmaz die ümit ediyorum

ben hergün 1 magnesyum mutlaka içiyorum başağrısı yapmıyor artı
fazlası bile vucuttan atılıyor yani yan etkisi yok senin de farkettiğin gibi canım,
geçmiş olsun sana ve diğer arkadaşlara.....

bende artık 2 günde bir içmeyi düşünüyorum canım ilgin için teşekkür ederim. kasık ağrılarım azaldı baya ama şuaralar karın ağrısı ve gerginliğiyle uğraşıorum gerginliğin bi sebebide sanırım kabızlık :KK43:

maden suyunun içine limon sıkarak içerseniz asiti ölüyor. her gün bir tane içmeyi doktorlar tavsiye ediyorlar mineraller nedeniyle.

X