Dudak Makyajı Kaşıkla dudak kalınlaştırma..denemekte fayda var

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
kızlar ya ben bunu yaparken boynum çenem falan kasılmıyo kalemde ağzımdan fırlıyo zaten yapamıyorum galiba bu işi :KK52:

canım kesinlikle dene dudağın resmen silikon gibi oluyor ilk yapışta bile ama çok iyi yapmak ve uzun süre yapmak şart
sonucu banada bildir olurmu

durun bende denim su seyi :KK70::KK70: etkisi ne kadar kalio acaba :S:S benim dudaklarim o kadar inceki gorunmuo bile ust dudak surekli yoluom elim alisik bi kere birakmak istiom tekrar yoluom ;:'(;'(;';;('(

durun bende denim su seyi :KK70::KK70: etkisi ne kadar kalio acaba :S:S benim dudaklarim o kadar inceki gorunmuo bile ust dudak surekli yoluom elim alisik bi kere birakmak istiom tekrar yoluom ;:'(;'(;';;('(

aynı hastalık ben de de var ben alt ust alıme ne gelırse derste erkek arkım evde annem cok sınır oluo benı ole gorunce zaten kucucukler bı de yoluyosun sunları dıo:)ama kalem egzersizi benım dudaklarımı kuruttu ıyıce su aralar o yuzden daha da ufak gorunuolar sankı neyse ılerleyen zamanlarda gorucez bakalım nihai sonucları

o kadının ağzı yüzü nasıl duruyo öyle ya :KK53:

vala cnm bı tuhaf kadın aynen ben tvden gormustum yabancı zaten ama guzel hareketlerı var yanı alınkırısıklıgına da arada uygularım kırısıklıgım yok ama sımdıden etkılı olsun dıye arada bı yapıyorum hem bu kalem hareketı kırısıklıgı engellıyomus

Böyle bir şey mümkün değil bence. :KK70: Kaşıkla dudak falan kalınlaşmaz kalınlaşsada geçici olur 5 dk sonra eski haline döner. :KK70:

Böyle bir şey mümkün değil bence. :KK70: Kaşıkla dudak falan kalınlaşmaz kalınlaşsada geçici olur 5 dk sonra eski haline döner. :KK70:

Umut fakirin ekmegidir, ekmegimi yemeyin uleyyn!!!:KK52:

Forumde bir kiz bir sene denemis, kizin dudaklari acaip guzellesmis, bende 1 haftadir yapiyorum. Var biraz ilerleme gibi,
bir kac hafta eski resimlerimle yeni resimlerimi karsilastirip bakicam ona gore devam ederim artik:KK53:

Umut fakirin ekmegidir, ekmegimi yemeyin uleyyn!!!:KK52:

Forumde bir kiz bir sene denemis, kizin dudaklari acaip guzellesmis, bende 1 haftadir yapiyorum. Var biraz ilerleme gibi,
bir kac hafta eski resimlerimle yeni resimlerimi karsilastirip bakicam ona gore devam ederim artik:KK53:

Bense umut denilen şeyi çoktan geride bıraktım. :KK1: küçükken arkadaşımda kalemle yapıyodu. aslında benimkiler de biraz dolgunlaşsa fena olmaz. yandan bakınca hiç dolgun durmuyor ki peeh dudak mı bu diyorum,çok ince değil ama yine de beğenenler var :KK70: bende deniyim zarar çıkmaz :KK54: şekle şemale girer belki :KK70:

süper :) kaç kez yapıyorsun kalem egzersizini? kaç kere bir de ? ilham kaynağı oldun herkese:KK70: sevke geldi egzersiz için valla.şu cevirmeli olanı yapıyorsun değil mi

Günde en az 1 kere yapıyorum. Bir de küçük tavsiye yapayım. Resimdeki 2.halim kalem egzerizinden sonra çektim orda herhangi başka bir şey yok.

Mesela sabah dişlerinizi fırçaladıktan sonra diş macunuyla dudaklarınızı da fırçalayın abartmadan. Biraz bekletin. Ben o sırada yüzümü yıkıyorum. Dudaklarınızı temizleyin,kurutun ve sonra da Vicks sürün. Ben açıkçası artık nerdeyse ruj bile kullanmıyorum. Çünkü tertemiz,ölü deriden kurtulmuş dudaklar,fırçanın etkisiyle kan dolaşımından kızarıyorlar. Pürüzsüz ve doğal nar renginde :) Üstüne de masaj yaparak Vicks. İnanın bende sabahtan akşama kadar pürüzsüz duruyor dudaklarım. Arada bi çok az Vicks ürün çok az ama. Yeterli olur :) İsterseniz onu da uygulayıp koyayım :)

Önce diş fırçasıyla dudakları ölü deriden kurtarıyoruz. Sonra da Vicks sürüyoruz :) Dudaklarımız doğal nar rengi ve hafif ıslak çok çekici duruyor.

$kk.jpg

Yukarıdaki resim banyo ışığında çekilmiştir.

$kk22.jpg

(Bu arada siyah noktalar için kusura bakmayın. Ergenliğimden beri kurtulamadım onlardan azalıyorlar sonra hortluyorlar :2: )

Günde en az 1 kere yapıyorum. Bir de küçük tavsiye yapayım. Resimdeki 2.halim kalem egzerizinden sonra çektim orda herhangi başka bir şey yok.

Mesela sabah dişlerinizi fırçaladıktan sonra diş macunuyla dudaklarınızı da fırçalayın abartmadan. Biraz bekletin. Ben o sırada yüzümü yıkıyorum. Dudaklarınızı temizleyin,kurutun ve sonra da Vicks sürün. Ben açıkçası artık nerdeyse ruj bile kullanmıyorum. Çünkü tertemiz,ölü deriden kurtulmuş dudaklar,fırçanın etkisiyle kan dolaşımından kızarıyorlar. Pürüzsüz ve doğal nar renginde :) Üstüne de masaj yaparak Vicks. İnanın bende sabahtan akşama kadar pürüzsüz duruyor dudaklarım. Arada bi çok az Vicks ürün çok az ama. Yeterli olur :) İsterseniz onu da uygulayıp koyayım :)

Önce diş fırçasıyla dudakları ölü deriden kurtarıyoruz. Sonra da Vicks sürüyoruz :) Dudaklarımız doğal nar rengi ve hafif ıslak çok çekici duruyor.

Eki Görüntüle 386267

Yukarıdaki resim banyo ışığında çekilmiştir.

Eki Görüntüle 386268

(Bu arada siyah noktalar için kusura bakmayın. Ergenliğimden beri kurtulamadım onlardan azalıyorlar sonra hortluyorlar :2: )

bu ıkı resımde degısımden sonrakı resım dımı cnm ??
dıs fırcası olayını bende denmeıstım bıraktım ne bılım dıslerımı gee yatmadan once fırcalarım ben hep hem o hem kalem yapıyım o zaman ama bende degısıklık yok henuz
pekı sen kalem egzersızı yaparken cenen agrıyana dek mı yapıyodun yaparken agzından falan kaymıyomuydu ??????????
ve vıks yerınbe normal dudal balmı sursek sence nasıl olur bılgın varmı cnm ??????????
bu arad ne kusuru herkesın kabusu zaten bu sıyah noktalar bosgeeeeeeeeccccccc :KK76::KK76::KK76:

bu ıkı resımde degısımden sonrakı resım dımı cnm ??
dıs fırcası olayını bende denmeıstım bıraktım ne bılım dıslerımı gee yatmadan once fırcalarım ben hep hem o hem kalem yapıyım o zaman ama bende degısıklık yok henuz
pekı sen kalem egzersızı yaparken cenen agrıyana dek mı yapıyodun yaparken agzından falan kaymıyomuydu ??????????
ve vıks yerınbe normal dudal balmı sursek sence nasıl olur bılgın varmı cnm ??????????
bu arad ne kusuru herkesın kabusu zaten bu sıyah noktalar bosgeeeeeeeeccccccc :KK76::KK76::KK76:

$Fotoğraf-0028.jpg

2.resimdeki halimin devamı :) Kalem egzersizini 1 yıl yaptım. Son paylaştıklarım da yine aynı duruyor dudaklarım 2.resimle aynı yani. Ama bir de hani şöyle sexy ve doğal renkte durmalarını istiyorsanız diye belki yardımcı olur diye paylaşmak istedim :)

-Her sabah dişlerini fırçalarken yapmanı tavsiye ederim. Çünkü dudaklarımız çok hassas,hem akşam hem sabah fazla olur diye düşünüyorum:)
-Çenem ağrıyana kadar ilk başlarda yapıyordum. Mesela her aklıma geldiğinde yapıyordum ama sonra dudaklar kuruyor gibi oluyordu. Ben de akşam hani bi facebooka bakarken içimden bi 20-30'a kadar sayarak yapmaya başladım. Çok yapmamanı öneririm,güzel olalım derken dudaklarımızı mahvedebiliriz :)
-Ağzımdan kayıyor ama çok yapınca :)
-Vicks'in içindeki maddeler sanırım etkili,mentol etkili gibi olduğu için Vicks yakıyor şişiriyor :) Masaj yaparak uygulanınca bende tüm gün etkisi sürüyor :)

(Anlayışın için teşekkür ederim. Biraz utanıyorum bu siyah noktalardan. Ben mi siyah nokta mı onu da çözemiyorum çünkü vücudumda çok nokta var küçüklüğümden beri. Çözemedim işte.)

Eki Görüntüle 386302

2.resimdeki halimin devamı :) Kalem egzersizini 1 yıl yaptım. Son paylaştıklarım da yine aynı duruyor dudaklarım 2.resimle aynı yani. Ama bir de hani şöyle sexy ve doğal renkte durmalarını istiyorsanız diye belki yardımcı olur diye paylaşmak istedim :)

-Her sabah dişlerini fırçalarken yapmanı tavsiye ederim. Çünkü dudaklarımız çok hassas,hem akşam hem sabah fazla olur diye düşünüyorum:)
-Çenem ağrıyana kadar ilk başlarda yapıyordum. Mesela her aklıma geldiğinde yapıyordum ama sonra dudaklar kuruyor gibi oluyordu. Ben de akşam hani bi facebooka bakarken içimden bi 20-30'a kadar sayarak yapmaya başladım. Çok yapmamanı öneririm,güzel olalım derken dudaklarımızı mahvedebiliriz :)
-Ağzımdan kayıyor ama çok yapınca :)
-Vicks'in içindeki maddeler sanırım etkili,mentol etkili gibi olduğu için Vicks yakıyor şişiriyor :) Masaj yaparak uygulanınca bende tüm gün etkisi sürüyor :)

(Anlayışın için teşekkür ederim. Biraz utanıyorum bu siyah noktalardan. Ben mi siyah nokta mı onu da çözemiyorum çünkü vücudumda çok nokta var küçüklüğümden beri. Çözemedim işte.)

vıks cok duydum almak ıstemıyorum acıkcası cnm cunku bazı ınsanlarda etkısı olmuyomus bosuna almıs olmak ıstemıyorum bılemıyorum yanı bı ra cunku forumdan okudugmda bal ve tarcını surun dolgun olur dıyodu ne yanma oldu ne dolgunluk tık yoktu yanı :KK52:
bende cenem agrıyana dek yapıyorum bırd cnm benım dudaklarımın nemlıdır bak o yonden sıkıntım yok kalem egzersızı yapınca kuruma falan olmuyo bende cunku her gun y aruj surerı evde y ada dudak kremı evde makyaj yapmayı sevmem ama evde canım sıkılıyo hem nemlı catlak olmamıs oluyo dıye surerım cok severım rujlarımı :KK52::KK52:
bı de senın gıbı dudaklarım olursa hıc kımse durduramaz benı :KK52::KK52::KK52:
bu arada yerı degıl ama sıyah noktamı ben mı bılemedım demıssın ya nasıl bılemedın cnm hıc maske yapmadınmı ne bılım sıkınca anlamadın mı ??
cılt yapına gore mukakkak dogru maske vardır bence onlardan yapmayı dene
ya da cıldıyeye gıt derım cnm cok sıkayetcıysen benım de var kımın yokkı zaten :KK33:
ben yogurt karbonat yapıyodum cok cok ıyı yapmıstı sıyah noktalrım kucuktu benım ama daha da bı kuculdu cok yakında bakarak gorulur anca o derece ama yapmıyorum artık su sıra bende cıldıyeye gıtmeyı dusunuyorum cunku yarın falan bakalım

X