Dudak Makyajı Kaşıkla dudak kalınlaştırma..denemekte fayda var

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
vıks cok duydum almak ıstemıyorum acıkcası cnm cunku bazı ınsanlarda etkısı olmuyomus bosuna almıs olmak ıstemıyorum bılemıyorum yanı bı ra cunku forumdan okudugmda bal ve tarcını surun dolgun olur dıyodu ne yanma oldu ne dolgunluk tık yoktu yanı :KK52:
bende cenem agrıyana dek yapıyorum bırd cnm benım dudaklarımın nemlıdır bak o yonden sıkıntım yok kalem egzersızı yapınca kuruma falan olmuyo bende cunku her gun y aruj surerı evde y ada dudak kremı evde makyaj yapmayı sevmem ama evde canım sıkılıyo hem nemlı catlak olmamıs oluyo dıye surerım cok severım rujlarımı :KK52::KK52:
bı de senın gıbı dudaklarım olursa hıc kımse durduramaz benı :KK52::KK52::KK52:
bu arada yerı degıl ama sıyah noktamı ben mı bılemedım demıssın ya nasıl bılemedın cnm hıc maske yapmadınmı ne bılım sıkınca anlamadın mı ??
cılt yapına gore mukakkak dogru maske vardır bence onlardan yapmayı dene
ya da cıldıyeye gıt derım cnm cok sıkayetcıysen benım de var kımın yokkı zaten :KK33:
ben yogurt karbonat yapıyodum cok cok ıyı yapmıstı sıyah noktalrım kucuktu benım ama daha da bı kuculdu cok yakında bakarak gorulur anca o derece ama yapmıyorum artık su sıra bende cıldıyeye gıtmeyı dusunuyorum cunku yarın falan bakalım

Yoğurt-karbonat çok yaramamıştı bana :) Yalnız yoğurda limon sıkıp yapınca azalmıştı. Yine başlasam iyi olacak. Şimdi yüz temizleme jeliyle toniği kullanıyorum. Onlar işe yaramazsa yoğurt-limon suyu deneyeceğim :) Onu da çekerim :KK70: Var ya bilim kadını gibi bir şey olabilirim bu gidişle. Her şeyin resmini aşama aşama çekmeye başladım artık. Bu da geçenlerde resimlerime bakarken başladı :) faydası da oluyor böylece :)

concordiaa: Kendi adıma cevap vereyim,denedim. Ama kalemin etkisi beni daha çok etkiledi. Yapar yapmaz bi şişkinlik hissetmek motivasyonumu yükseltince kaşığı boşverdim :)

Yoğurt-karbonat çok yaramamıştı bana :) Yalnız yoğurda limon sıkıp yapınca azalmıştı. Yine başlasam iyi olacak. Şimdi yüz temizleme jeliyle toniği kullanıyorum. Onlar işe yaramazsa yoğurt-limon suyu deneyeceğim :) Onu da çekerim :KK70: Var ya bilim kadını gibi bir şey olabilirim bu gidişle. Her şeyin resmini aşama aşama çekmeye başladım artık. Bu da geçenlerde resimlerime bakarken başladı :) faydası da oluyor böylece :)

cılt yapın yogurt lomon maskesını dah acok sevmıs demekkı cnm o halde devam et ara ara yaglıolmuyo surat en azından ben de baslam ıstıyorum bı an once maskeme ama doktor tavsıye almak ısıtoyurm once
bende cekıcem dıyorum ama unutoyurm her seferınde ya da adet donemım gelıyo bı bakıyorum sıvılceler yıne fora :KK34::KK34:
bende alın bolgemdekı sıvılce yag olusumunu sevmıyorum cnm

yapamadııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmm :KK43: ağzımı açınca üst dudağımda normal halini alıyo beceremedim ben beceriksizimmmmmmm:KK5:

yapamadııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmm :KK43: ağzımı açınca üst dudağımda normal halini alıyo beceremedim ben beceriksizimmmmmmm:KK5:

bir iki deneme başarısız olabilir :) Denemeye devam et. Ben de becerememiştim ama videoyu izleye izleye yapabildim.

mervemervemerve: Sorunlarımız hiç bitmiyor maalesef :)

bir iki deneme başarısız olabilir :) Denemeye devam et. Ben de becerememiştim ama videoyu izleye izleye yapabildim.

mervemervemerve: Sorunlarımız hiç bitmiyor maalesef :)

Teşekkürler canım ilgin için.. :KK54: denedim zorda olsa başardım ama kalemle daha kolay onu yapıyorum şuan hatta kalem hala ağzımda :KK9:

1- bu kaşık kalkmıyor arkadaş şimdi denedim zormuş :KK53:
2- vicks tarçın yağı hepsi hikaye hepsini denedim :KK47: 5 dk sonra dudaklar iyice büzüşüp küçülüyor
3- kalem olayını merak ettim :44:

biraz tuaf olacak ama :KK17: bu kaşık ile yapılan egzersiz yüz kaslarnı çalıştırıyor ,elmacık kemiklerini de belirginleştiriyormuş ya hani.... benim yüzüm öyle dolgun değildir küçük bir yüzüm var hepten zayıflatmasın ne alaksı var diyebilrisinz ne bileyim aklıma geldi işte :KK53:

ilk defa görüyorum böyle bişeyi =) denedim şimdi yapabildimde

şişiyo dudaklar kan dolaşımı hızlanıyo ve birikiyo

sonra tekrardan eski haline dönüyo

resim koyan arkadaşın ilk resminde sanki dudaklarını kısmış gibi geldi bana

ilk defa görüyorum böyle bişeyi =) denedim şimdi yapabildimde

şişiyo dudaklar kan dolaşımı hızlanıyo ve birikiyo

sonra tekrardan eski haline dönüyo

resim koyan arkadaşın ilk resminde sanki dudaklarını kısmış gibi geldi bana

Benim dudaklarım inceydi ve ince olduğu için de gülümseyince iyice inceliyordu. Bu yüzden öyle gelmiş olabilir :) Sadece Vicks kullanarak kalıcı şişkinlik elde edilemiyor. Öncelikle uzunca bir dönem kalem egzersizi gerekiyor. Üstünr diş fırçasıyla her sabah birazcık macunla dudakları hafif fırçalamak ve sonra Vicks kullanınca akşama kadar etkisi sürebliyor :)

biraz tuaf olacak ama :KK17: bu kaşık ile yapılan egzersiz yüz kaslarnı çalıştırıyor ,elmacık kemiklerini de belirginleştiriyormuş ya hani.... benim yüzüm öyle dolgun değildir küçük bir yüzüm var hepten zayıflatmasın ne alaksı var diyebilrisinz ne bileyim aklıma geldi işte :KK53:

yuz kucultcen sanmıyorum cnm rahat ol bence

ya sankı başka başlıklarda öyle bir şey okumuştum.yanlış da hatrlıyor olabilirim yüz hatlarında değişikliğe uğratmış.çene kısmını çalıştırıyor a o kısım da emin değilim yalnız öyle hatrlıyorum sadece

ya sankı başka başlıklarda öyle bir şey okumuştum.yanlış da hatrlıyor olabilirim yüz hatlarında değişikliğe uğratmış.çene kısmını çalıştırıyor a o kısım da emin değilim yalnız öyle hatrlıyorum sadece

nerde okumustun cnm pekı
cene kısmını calıstırıyosa ceneyı asagıya cekıp sıvrı bı goruntumu oluyo dıyosun yanı
ole bı durum olsaydı dudaklarında degısım olan arkın olurdu ole cnm ama bı sne yapmıs sonucta ark

doğru diyorsun :) ne bileyim forum da okumuştum yüz yogası bölümlerinin birinde sanrım.insan tereddüt ediyor işte.:)

ya kızlar dün gece ve bu sabah yaptım hareketlerin ikisini de bugün dikkatimi çekti .sağ tarafım daha zayıf,sol tarafım biraz daha dolgun duruyor .bariz öyle gibi .psikolojik desem yok yaa...değil farklılık var gibi .:KK43: neden öyle oldu

cnm bence sen bu konudan cok etkılendıgın ıcın aklına hep ya kuculurse yuxum dıye gelıyo basen bende de omuzlarım genıstır benım bazen ya dıyorum su sag omsum asagıdamı kalıyo dıyorum bakıyorum aynaya bı a evet bırı asagıdsa dıyorum sonra baska bı gun baktımda yooo hıc de asagı ınık degılmıs nasıl goruyosam dıyorum
sen de bence kafana cok taktın onda
bırak bı kac gun ılgılenme gorurusun bence yanıldıgını

cnm bence sen bu konudan cok etkılendıgın ıcın aklına hep ya kuculurse yuxum dıye gelıyo basen bende de omuzlarım genıstır benım bazen ya dıyorum su sag omsum asagıdamı kalıyo dıyorum bakıyorum aynaya bı a evet bırı asagıdsa dıyorum sonra baska bı gun baktımda yooo hıc de asagı ınık degılmıs nasıl goruyosam dıyorum

X