Kastamonu///37

bende kastamonu tosyalıyım yeşili çok( bir o kadarda camisi ) olan şirin bir ilçe tosya her ne kadar yazları gidebilsemde çok seviyorum memleketimi aranızda tosyadan olan yokmu arkadaşlar

slm bende kastamonuluyum gerçekten yeşil cennet herkesin görmesini isterim yeşil vede mavinin bu kadar göz alıcılığını

Selam arkadaşlar yeni üyeyim bende Kastamonu Taşköprüdenim memleketimiz hakkında hertürlü paylaşımda burdayım ...:emir_bebek:

bende kastamonu-inebolu-evrenyeliyim kızlar.Sizleri görmek çok güzel.E nede olsa memleketim insanısınız.Hepinize sevgiler. a.s.

Ben baba tarafından Taşköprü'lü,anna tarafından Cide'li yim.Kocam da Cide 'li
..yani özbeözKastamonu'luyumm..
Babamın memleketini hiç bilmiyorum ama sarımsak festivalinim tarihini bilen varsa belki uydurup gelebilirim oralara...gerçi orda akraba da kalmadı ama... Ama Cide 'mi anlatmak yetmez...,gidip görmeniz lazım.Seneler evvel arkadaşlarım ve aileleriyle birlikte Kurban bayramına gelmiştik...İnanılmaz güzel geçmişti... Benim Cide'm ve benim insanım o kadar güzel ki.......
Herkesi bekleriz... Cide nin de Sarıyazma Festivali var.. Temmuz ayında...Ve çok güzel geçer.. bilginize...Hoşkalın...

Hemşehrilerim merhabaaa....
Ben de Kastamonu-Çatalzeytin'liyim.Hastayım oralaraaa...Cennet gibi...

merhaba hemşeriler bende Kastamonu Çatalzeytinliyim
memleketimiz çok güzel ama ben fazla bulunmadım pek bilmiyorum k.d.z Ereğlide büyüdüm şimdi İstanbuldayım

ne kadar çok hemşehrim varmış ya...Bende Kastamonu-İneboluluyum.En son 4 sene önce oraya gitmiştim ama pek gezip görme fırsatım olmadı maalesef.

merhaba hemşeriler bende Kastamonu Çatalzeytinliyim
memleketimiz çok güzel ama ben fazla bulunmadım pek bilmiyorum k.d.z Ereğlide büyüdüm şimdi İstanbuldayım

Çatalzeytin'in neresindensin?Akraba çıkarmışız... sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

slm kızlar bende kastamonu taşköprülüyüm.....yemyeşil bı memleket we çok sewıorum.....

selam bende kastamonu tosyadan sayıılrım eşim oralı ayrıca merkezde oturuyoruz

Değerli arkadaşlarım yönetimin almış olduğu yeni kararlar doğrultusunda selam,günaydın ,iyigeceler ,hoşçakalın gibi mesajlar silinecektir.Teşekkür etmek istediğiniz mesajlara lütfen teşekkür butonlarını veyahut terazi resmindeki rep butonlarını kullanınız
Anlayışla karşılayacağınıza inanıyor ve sizlere bol neşeli muhabbetler diliyorum.
sevgiyle kalın.a.s.

selam benim annem ve eşim kastamonulu ilk 8 yaşında sonra 12 yaşında ve son olarakta 2 senedir gidiyoruz.bende sevdim güzel yaşamaya ve gezilmeye değer bir yer.

kastamonu05yv3.jpg

kastamonu1wr4fp9.jpg

kastamonu3zj9.jpg

X