Kastamonu///37

ewet cnm şuan çok soğuk kastamonu donuyoruz walla:bbo:
kastamonunun otantik oluşunu çok sewiyorum..

MERHABA KASTAMONULU ARKADAŞLAR...BEN OKULDAYKEN KASTAMONULU ARKADAŞIM OLMUŞTU VE ÇOK SEVMİŞTİM ONU..ETLİ EKMEĞİNİZ VE SARMISAĞINIZ ÇOK GÜZEL..DOĞASINA DİYECEK YOK,ÇOK ŞANSLISINIZ.İNŞALLAH BANADA NASİP OLUR GÖRMEK.BU ARADA ŞU ETLİ EKMEĞİN TARİFİNİ YAZIN BE KIZLAR...:içelim:

Meraba arkadaşlar bende Kastamonu inebollu yum ilk defa bayramda gittim çok beyendim çok sevdim inş kısmetse yaza birdaha gitmek istiyorum.

Benda kastamonuyum arkadaşlar güzel memleketim özledim vallaa.s.

herkese selam... arkadaşlar bende kastamonuda yaşıyorum ama hiçbiryeri tanımıyorum. bana merkezde gezilebilecek güzel yerler tavsiye edebilir misiniz?

slm kastamonlularrr :teytey:annem devrekanili,ananem çatalzeytinli,babam cideli.çatalzeytine gitim süperrr.sahili doğası denizi harika biyer ve çok gelişmiş.cideye de gittim fazla gezmedim ama çok güsel yerler:nazar:.ha buarada erkek arkadaşımda tesadüfen kastamonulu çıktı :smiley-cool: o da pınarbaşılı.
sizleri öpüorum hemşerilerimmŞeniz
a.s.

selam arkadaşlar ben karabük lüyüm.Eşim kastamonu lu ama 1 kere gittim harika biryer.

KISLAARR İSTE BURASIDA BENİM KÖYÜMMM HERKESİ BEKLERİM YAZIN CİDENİN GİDEROS KOYUUU

AHHH AH NE ÇOK ÖZLEDİM KÖYUMUU :KK43:(

gideros.jpg

gideros2.jpg

02.jpg

Son düzenleme:
herkese selamlar bende aranıza yeni katılanlardanım.istanbulda yaşıyorum ama annem babam kastamonu çatalzeytinli..

X