Kavitasyon yaptıran var mı?

kızlar besıktas yasmın estetık ben orada basladım sımdılık memnunum 2 seans oldu yaptıralı ama dıyette yapıorum 3 kılo verdım 15gunde.

ayy arkadaşlarr benn giitim bugun ilk seyansa ama hiç bi hiss yok yanii yanma acıma falan siizndemii ölee sadece ilk jellee bii başlıkk var onu tutuyoo sonra otekii başlıgı tutuyoo o biraz daha ısıı veriyoo bn bugun pek bi fark gormedim ama bakalım artıkk:)):)sonrada power plate yaptımmm ölee ama pekk duşunmuyorum incelicemii artık off umitsizlige kapılmakk istemiyorummm :KK43::KK43::

bu arada pardonn yazıyım ben gittigim yerii ümitköyde galerianın karşısınddan giriyosunuzz töyko villaları var onun ilerisinde magicare die bi arayınn

Ben ankarada ümitköyde yaptırıyorum önce birkaç cihazla başlamıştık sonra kavitasyon geldi göbek bölgemden 11.5 cm inceldim şimdilik memnunum. Vücudum kilo vermemek için çok direniyor bana ama buna rağmen dikkat ederek ve bu cihazlarla 5 kilo verdim. 42 beden etek giyerken geçen kendime 36 beden etek aldım çok keyifliyim. Liposuctiona rakipmiş yani cerrahi müdahale olmadan yağlar gidiyormuş. ama çok su içmek gerekiyor..

gerçektenmii acaba nerde yaptırdıgınıı söylermisinn bide ower plate yapıyomusun cihazının adı slimcav mıı acabaa lutfen cevap verirmisin

Tamam canım bulursam mesaj atarım :) Buarada izmir de olupta bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa lütfen yardımcı olsun.Koca izmir de kavitasyon yapan bi yer olmadığına inanmak istemiyorum.

gerçektenmii acaba nerde yaptırdıgınıı söylermisinn bide ower plate yapıyomusun cihazının adı slimcav mıı acabaa lutfen cevap verirmisin

Tabiki söylerim arkadaşım ümitköyde galerianın arkasında kalıyor. Sano kliniğin ordan gir yol boyunca devam et solda flavers diye bir yer. Sahibi gatanın emekli diyetisyeni herşey var. Ayrıca çok temiz bir yer.
Ben power plate, plates, slim up , kavitasyon ve elle masaj yaptırıyorum. önce haftada 3 gün gidiyorsun 2 hafta sonra 2 güne düşüyor. Ben ikiz doğum yaptığımdan karnımda sarkma vardı ama ameliyattan çok korkuyordum. Tek sorun karnımdı zaten. Ne kalça ne basen nede popo var bende. Tek göbekte çok komik duruyor. 15 seans diğer cihazlara girmiştim 7.5 cm karnımdan gitmişti en son bir kere kavitasyona girdim yine göbekten 4 cm incelttli. Ama kavitasyona sadece haftada bir girebiliyorsun cihazı yeni aldı nuran hanım o yüzen tek seans girdim ama çok memnun kaldım..Tavsiye ederim...Adım burçak benim adımı verirsen yardımcıda olur..

çok teşekkur ederim canımmm gerçekten çok yardımcı oldun birde fiyatlar hakında bi bilgi verirmisinn şimdii sen hepsini bir program olarakmı aldın yoksa ayrı ayrımıı farklı zamanlardamı aldınn ?kavitasyonu nekadara yaptırıyorsun acaba

Özelden yazdım ama yollayamıyormuşum.
Diğer aletlerden 15 seans aldım seans başına 80 tl
kavitasyon seans başı 200 tl.. ama ödemede ciddi kolaylıklar sağlıyor. artı ücretsiz sana özel günlük yediklerinden yola çıkarak diyet menüsü hazırlıyor. Ben memnun kaldım kavitasyona bir kere diğerlerine 15 seans girdim. şimdi yeni programa başlıyorum çünkü ikizlerden dolayı karnım oldukça gevşek ancak toplanır..

arkadaslar ben Ankara Ümitköy'de buldum, acayip işe yarıyor.. 2 seansta toplam 7 cm inceldim, çok buyuk rahatlık sağlıyor bence... yaza girmeden incelmek istiyorum....
Ben de Ankara'da araştırıyorum. Çeşit çeşit makineler var. Makineden makineye fark ediyor mu acaba diye düşünüyorum. Bir tanesi seansına 240 TL dedi. Bir tanesi 50 TL. Pahalı olan seans 1,5-2 saat sürüyor diyor ve 2 gün arayla yapmak lazım diyor. Ucuz olan haftada 1 en fazla 2 gelin diyor ve seansı yarım saat sürüyor. Ya bu eriyen yağları atamazsak vücudun içinde bir yerlere sonradan depolanma ihtimali var mı? Mesela kalçaları eritip gıdık yaparmışız...Şöyle 10 seans filan yaptırıp çok iyi sonuç aldım diyen var mı?

arkadaşlar lpg nasıl bişey deneyen var mı? ben izmirde buldum fiyatı uygun ama kaç seans işe yarar bilmiyorum daha önce yaptıyan varsa yardıımmmm!!!!!!

ya arkadşlar ben 3 sean stır falan kavitasyona gittim aynı zamandada 3 kere power plate gittim ancak hiç bir fark hissetmiyorum daha yanii hiç bir incelme vya sıkılaşma goremedimm inşallhh bişeylerr olur artık bakalımm ümidimde iyice kırılmaya başladı ama bilemiyorum bu arada power plate yapan var mı aranızda gerçekten çok zor bir alett yanii benn baya zorlanıyorum hareketlerde

ya arkadşlar ben 3 sean stır falan kavitasyona gittim aynı zamandada 3 kere power plate gittim ancak hiç bir fark hissetmiyorum daha yanii hiç bir incelme vya sıkılaşma goremedimm inşallhh bişeylerr olur artık bakalımm ümidimde iyice kırılmaya başladı ama bilemiyorum bu arada power plate yapan var mı aranızda gerçekten çok zor bir alett yanii benn baya zorlanıyorum hareketlerde

ben burada yazılan kavitasyon yöntemlerinden pek bir şey anlamadım.Ya benim dr yaptığı yanlış yada yazılanlar,neyse seninkini kuru yöntemlemi yapıyorlar,biliyorsun 3 kuru yöntem 1 ıslak yönteme eşit onun için pek bir şey farketmemiştir,arkasından mutlaka radyofrekans yapılması gerekiyor.yaptırıyormusun?Kavitasyon kilo verdirmiyor sadece vücudu toparlıyor ,radyofrekansta sıkılaştırıyor.Kilo verenler yanında yaptıkları başka yöntemlerden diye düşünüyorum.Ne kadar ödedin bilmiyorum ama pahalı olduğu için biraz üstüne git derim.Kaç günde bir gidiyorsun?15 günde bir ıslak yapılıyor.Bir hafta kavitasyon bir hafta radyofrekans.Plates denemek istedim haklısın zor vede bana anlamsız geldi zaten fıtık olduğu için izin vermediler,sana kolay gelsin.

ben kuru kavitasyona gidiyorum haftada 3 defa gidiyorum radyofrekansa girmiyorum arkadsından power plate yapıyorum.ıslak istemiştim ama çok pahalı oldugunu duydum ve igne ile bir sıvı enjekte ediliyormuş sanırımm eger siz ıslak kavitasyona gidiyorsanızz nekadar ödediniz yazarmısınız ben 10 seans kavitasyon 10 seans power plate 4 seansta LPG ye benzeyen bi alet var adını unututm şimdii ona girmek için 900 milyona anlaştım ben kurukavitasyonda yagların parçalandgını zannediyordum ama şaşırdım şuann inceltmedigini duyunca

Canım benim gittiğim yer benim iş yerimin karşı dairesi yani komşuyuz ve dayanışma içindeyiz onun için bize makul fiata yapıyor,kızım 1500tl ödedi ,tam sayısını bilmiyorum ama müşterilerimden biri 2300tl ödemiş ama seans sayısını söylemişti unuttum.Eğer merak ediyorsan tam olarak öğrenirim.Islak olanı çok çabuk netice veriyor onu biliyorum.Bence bu işlerde muhit farkıda oluyor,senin fiatın bana makul geldi.Plates zaten 250-300 arası.Sen biraz daha fark ver ıslak yaptır derim,2300 ödeyen müşterimde 3 seansım tık yok diyordu.ben tek seans yaptırdım bir şey diyemem Perşembe gününe randevum var başlıcam.Radyo frekansla yüz toparlama yaptırıyorum 7 seans oldu 5-6 aydır beni görmiyen müşteriler estetikmi yaptırdınız diye soruyor.

arkadaslar fiyatları da özellikle yazar mısınız ? mesela yasemin tokus baya pazarlık yaptım demissin kaca anlastın, kac beden incelmeyi garantiliyorlar ?

kavitasyon izmir diye aratın googleda bulursunuz kızlar benn baktım buldum ama sanırın yer ismi yazmak yasak diye yazmadım buraya

Ben ankarada ümitköyde yaptırıyorum önce birkaç cihazla başlamıştık sonra kavitasyon geldi göbek bölgemden 11.5 cm inceldim şimdilik memnunum. Vücudum kilo vermemek için çok direniyor bana ama buna rağmen dikkat ederek ve bu cihazlarla 5 kilo verdim. 42 beden etek giyerken geçen kendime 36 beden etek aldım çok keyifliyim. Liposuctiona rakipmiş yani cerrahi müdahale olmadan yağlar gidiyormuş. ama çok su içmek gerekiyor..

fiyatı nasıl

X