Kayınvalideden anne olmazmış 😅

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tanırsınız tabi, fazla uzaklarda değil. Yabancı bir his olmasa gerek. İki lisans mezunu kadına yakışıyor mu pamuğu da tıkarım demek? Açıkçası ben de eğitiminizden şüphelenmeye başladım, anlatış biçiminiz kurduğunuz cümleler yok yani eğitimli donanımlı biri gibi durmuyor.

Adam ezsin suyunuzu çıkarsın posanızı atsın kenara mık yok, ama hemcinsiniz sizi uyarsın, yapma etme değmez desin hemen atar gider. Bence siz derhal iş bulun, asgari ücretli işçi CEO fark etmez, yeter ki eve para getirin. Siz evin, adamın masraflarını faturaları ödeyin buzdolabını doldurun ki eşiniz de annesine yağdırsın. Aç bakımsız kalır sonra kocanız.
O artık aç kalmaz gönül rahatlığıyla onu evde bırakıp komşuya güne gidebilirim artık. Hem cinsim olmanız uyarının ölçüsünü hakaret düzeyine çıkarmanızı gerektirmez. Önce yazdıklarınızı okuyun sonra üsluba takılırsınız. Beni uyaran insanlara teşekkür ettim. Ama siz cümleye işte 2 üni. okumuşsunuz ama şu... Ama bu... derseniz benden teşekkür beklemek biraz hayalperestlik olmuyor mu?

Bi gülüşüne dünyayı yakarsınız, siz pamuğu tıkana kadar o sizin helvanızı yer zaten. Bi surat eğdi, zabaaa kadar ayağa dikti sizi. Pamuk tıkayacakmış..
Evet bide bana ezik psikolojisi yazmış şaka gibi bir kadın. Kaç yaşında adam karısının maaşını şak diye babasına yolluyor tel alsın diye hemde kendi kazanmadığı parayı, çalışsın diye gözünün içine bakıyo kadın artık evdeyim 5-6 sene çalışmayacam dese adamın yüreğine iner 😄

Evet bide bana ezik psikolojisi yazmış şaka gibi bir kadın. Kaç yaşında adam karısının maaşını şak diye babasına yolluyor tel alsın diye hemde kendi kazanmadığı parayı, çalışsın diye gözünün içine bakıyo kadın artık evdeyim 5-6 sene çalışmayacam dese adamın yüreğine iner 😄
Onun farkında.

Ezik psikolojisi aynen canım😄 ben çalışan bir kadın olduğum halde eşim finansörlüğümü yapar ayrıca nöbete gidiceği geceler kaç kez bebeğe kalkmış , yorgun geldiği halde beni uyutmuş biridir sizin kocanız gibi ellerini açıp benden para , iş beklemez yani çalışayım diye gözümün içine bakmaz ,evin prensesi eşim değil yani. Ayrıca bana kimse bu şekilde davranamaz davranamayacağını bilir sizin gibi kadınlar bunu anlayamaz yani çünkü o değeri önce ben kendime veriyorum. Bir kadın ve bir anne olarak kendini ezdiren kadınlar beni sinirlendiriyor mu? Evet sinirlendiriyor. Buraya konu açtıysanız herkesin yorum yapma hakkı var zorunuza gidicekse gidip terapistinize ağlayabilirsiniz.
Iki paragrafla beni çözmüşsün finansör ihtiyacım olmadığını anlayacak kapasiteye geldiğinde tekrar yaz 😂😉

Eziksin.
Zavallı sayısı artıyor burada

Iki paragrafla beni çözmüşsün finansör ihtiyacım olmadığını anlayacak kapasiteye geldiğinde tekrar yaz 😂😉
Aşkım insanlar ihtiyacı olduğu için yemiyorlar, veren var ki ondan yiyorlar. Size var mı veren? Yok. Hayat böyle kimi verir kimi yer. Siz veren tarafsınız.

Esas siz bence okuduğunuzu anlayacak kapasiteye gelin hanımefendi diplomalar yalan heralde😄 değil çalışıp para yedirmek çalıştığım ve ihtiyacım olmadığı halde finansörüm diyorum jeton köşeli sanırım.

Aşkım insanlar ihtiyacı olduğu için yemiyorlar, veren var ki ondan yiyorlar. Size var mı veren? Yok. Hayat böyle kimi verir kimi yer.

Esas siz bence okuduğunuzu anlayacak kapasiteye gelin hanımefendi diplomalar yalan heralde😄 değil çalışıp para yedirmek çalıştığım ve ihtiyacım olmadığı halde finansörüm diyorum jeton köşeli sanırım.
Seviyesiz ve zavallısın.

Jeton benim sizi ilgilendiren kısmi size nasıl göreceği ise size bir şey sokmaya niyetim yok merak etmeyin

Normal olsa buraya neden yazayım siz DAHA tuhafsınız.
Kaynanaya gelene kadar önce kocanıza takmalısınız. Ben öğrenciyle evlenmedim,öğrenciyle evlenip evin direği de olmadım,kocamı çalıştırmadım da demedim ,niye tuhaf olayım? Bunları yapan sizsiniz. Madem yaptınız,kaynananın montuna gelene kadar diğer gerçek sorunlar dert olmalıydı. Daha başlarken hatalısınız,elinizde kala kala koskoca bir sıfır kalmış,buna odaklanın bence

Kaynanaya gelene kadar önce kocanıza takmalısınız. Ben öğrenciyle evlenmedim,öğrenciyle evlenip evin direği de olmadım,kocamı çalıştırmadım da demedim ,niye tuhaf olayım? Bunları yapan sizsiniz. Madem yaptınız,kaynananın montuna gelene kadar diğer gerçek sorunlar dert olmalıydı. Daha başlarken hatalısınız,elinizde kala kala koskoca bir sıfır kalmış,buna odaklanın bence
0 ' ın anlamı bir bitiş mi sizce. Su an kullandığınız uygulamalar bile 0 ve 1 ler üzerine kurulu. Elimde kalan size göre 0 .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X