Kayınvalideden anne olmazmış 😅

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet daha boş dondugum iş görüşmem olmadı. Ayrıca üni.de asistanlık da yaptım. Ben de şimdi çalışmıyorum ama sanki bu kendime kötülük gibi geliyor.
Ben size omur boyu calismayin demiyorum ki sadece bir sure bekleyin bakalim size cevabi ne olacak? Sadece biraz sıkıstırın kı gercek yuzunu anca o zaman gorursunuz

Saat 3'te açtığınız konuda anasınin kıyafetini yakıştıramadıniz diye size küsmüştü, ona hazırlamak için sahuru bekliyordunuz

Saat 5'te de 'askim sen kalkma ben hazirlarim' mi dedi? E hani küsmüştü, bu ne ponçik hareketler. Madem adamın küslüğü beş dakika sürüyor neden bunca üzülüp icerlediniz
Biz öyle çok küsen bir çift değiliz tepkisini kestiremedim😅

Şunu da unutmayayım hergün arayıp sorardım isten eve giderken evde yalnizsa eve cagirdim yemek çay kahve meyve film keyfi yapardık. Yurtta kaldığım için anneme neler yapamadıysam hepsini ona yaptım. Ama sonuç hiç bir şey beklemeyen ben bu kadarini da beklemiyordum. Her gün bana yaptığı farklı bir söylemi geliyor. Kıyafetime saçıma karışması yetmiyor gece gec saatlerde görüntülü arayıp saatlerce sohbet vs vs altını benimle çekiştirmesi onu bana düşman gösterip sonra aaa demesi :KK70: ben resmen kayinvalidemle aşk yasıyormuşum şimdi gözlerim açıldı ve onu hayatımızın dışında tutmak istiyorum ama nasıl?
Kocanızda hiç mi sorun yok. Şimdi açıkça sorayım, kocanız okurken destek oldunuz diye şimdi onun ekmeğini mi yemek istiyorsunuz yoksa Cidden aşırı seviyorum, bana ne yapsa da körüm ben mi diyorsunuz? Çünkü kocanız kocaman bir hayal kırıklığı

Iyi de ben trde en iyi uni.den cift lisans mezunuyum. şuan yurtdışına çıksam bir maaşım oğlunun 3-4 aylık geliri o sadece okumadığı için kendisi kıskanıyor olabilir bizi. Ayrica bir sinirime bakar 6 yolda tıp okumam 😅😂😉🌱
Bu hırsı kendinize değer verme ve saygı duyma noktasında kullanmanızı öneririm. Hayatınızın kalitesi artar.

Ben size omur boyu calismayin demiyorum ki sadece bir sure bekleyin bakalim size cevabi ne olacak? Sadece biraz sıkıstırın kı gercek yuzunu anca o zaman gorursunuz
Evet 6 ay oldu bakalım göreceğiz. O gerçek yüzler... insanın en desteğe ihtiyacı varken ortaya çıkıyor sonra ne kadar düşebildiginizi ve ne kadar yukselebildiginizi görürsünüz. O yüzden umarım dengeli bir tepki verir. Teşekkürler.

Siz okumuş eğitimli bir kadından çok okumamış insan görmemiş sosyal ilişkileri sıfır bir kadına benziyorsunuz. Bu kadar değersizliği başka bir kadının yapmasını beklemek abes oluyor. Hiç mi gurur yapıp alınmıyorsunuz anlamıyorum ki adam çalışmazsanız size bakacak çapta değil, maaşınızı annesine yediren sizi hiçe saymış biri. Ailesine gelince yağdırmış , adam gibi adam olan karım evi geçindiriyor der dünyanın parasını kazansanda bi durur düşünür size sormadan hareket etmez. Koca koca diye ölmüşsünüz alın turşusunu kurun madem. Diplomalarınız, okuduğunuz okul, mesleğinizde ne kadar vasıflı olduğunuzun bir önemi yok. Çünkü siz güçsüz sinik bir kadınsınız ne kendinizi saydırmış ne destur çektirebilşsiniz vallahi okumamış kadınlar bile öyle bir sınır çekiyor eyvallah etmiyor ki siz sabaha kadar okul-diploma deseniz neye yarar. Böyle gelmiş böylede gidicek tek üzüldüğüm sizin aileniz oldu, okuttuk ettik demişlerdir ama hale bak.
Ayrıca siz beyfendi olmak ile ağzına bir parmak bal çalıp bedavadan yaşamayı karıştırıyor olmalısınız. Yakında sizi aldatırda evde kadın gibi değil mahmut abi gibi olmuşsunuz artık eril enerji akıyo , prenses kocayı bi pamuklara sarmadığınız kalmış😄

Siz okumuş eğitimli bir kadından çok okumamış insan görmemiş sosyal ilişkileri sıfır bir kadına benziyorsunuz. Bu kadar değersizliği başka bir kadının yapmasını beklemek abes oluyor. Hiç mi gurur yapıp alınmıyorsunuz anlamıyorum ki adam çalışmazsanız size bakacak çapta değil, maaşınızı annesine yediren sizi hiçe saymış biri. Ailesine gelince yağdırmış , adam gibi adam olan karım evi geçindiriyor der dünyanın parasını kazansanda bi durur düşünür size sormadan hareket etmez. Koca koca diye ölmüşsünüz alın turşusunu kurun madem. Diplomalarınız, okuduğunuz okul, mesleğinizde ne kadar vasıflı olduğunuzun bir önemi yok. Çünkü siz güçsüz sinik bir kadınsınız ne kendinizi saydırmış ne destur çektirebilşsiniz vallahi okumamış kadınlar bile öyle bir sınır çekiyor eyvallah etmiyor ki siz sabaha kadar okul-diploma deseniz neye yarar. Böyle gelmiş böylede gidicek tek üzüldüğüm sizin aileniz oldu, okuttuk ettik demişlerdir ama hale bak.
Ayrıca siz beyfendi olmak ile ağzına bir parmak bal çalıp bedavadan yaşamayı karıştırıyor olmalısınız. Yakında sizi aldatırda evde kadın gibi değil mahmut abi gibi olmuşsunuz artık eril enerji akıyo , prenses kocayı bi pamuklara sarmadığınız kalmış😄
Ezik psikolojisi mi bu nerde görsem tanırım. Hak ederse pamuğa da sararım hak ederse pamuğu da tıkarım sen neden bu kadar sinirlendin ki ? Bak herkes bir şey yazmak zorunda değil o yuzden iyi uykular prensesssss

Teşekkür ediyorum inanın bana daha sesi bir kere yükseldi 4 yilda o da anne doldurusu. Oyle bir tepki verdim ki kv bile arayıp oyle demek istemedim dedi. Kim istemez daha da kalitelisini!
İlişkinizin toksik olduğunu düşünüyorum anlattıklarınıza göre. Ha değilse siz yalan yanlış bahsettiniz o halde burda kocanız hakkında.

Ezik psikolojisi mi bu nerde görsem tanırım. Hak ederse pamuğa da sararım hak ederse pamuğu da tıkarım sen neden bu kadar sinirlendin ki ? Bak herkes bir şey yazmak zorunda değil o yuzden iyi uykular prensesssss
Bi gülüşüne dünyayı yakarsınız, siz pamuğu tıkana kadar o sizin helvanızı yer zaten. Bi surat eğdi, zabaaa kadar ayağa dikti sizi. Pamuk tıkayacakmış..

O zaman evlenen etkenlerin hepsi aldatmalı çünkü hepsi iyi kötü bırakıp gidiyorlar. Keske benim ki de gitse 😁
Ya ablacım elalemin salça ekmekle büyüttüğü bebeyi alıp adam etmişsiniz, sizinki normal evlilik değil, ne kadar durumunuzu çabuk kabullenirseniz o kadar az zarar göreceksiniz.

Tanırsınız tabi, fazla uzaklarda değil. Yabancı bir his olmasa gerek. İki lisans mezunu kadına yakışıyor mu pamuğu da tıkarım demek? Açıkçası ben de eğitiminizden şüphelenmeye başladım, anlatış biçiminiz kurduğunuz cümleler yok yani eğitimli donanımlı biri gibi durmuyor.

Adam ezsin suyunuzu çıkarsın posanızı atsın kenara mık yok, ama hemcinsiniz sizi uyarsın, yapma etme değmez desin hemen atar gider. Bence siz derhal iş bulun, asgari ücretli işçi CEO fark etmez, yeter ki eve para getirin. Siz evin, adamın masraflarını faturaları ödeyin buzdolabını doldurun ki eşiniz de annesine yağdırsın. Aç bakımsız kalır sonra kocanız.

Ezik psikolojisi aynen canım😄 ben çalışan bir kadın olduğum halde eşim finansörlüğümü yapar ayrıca nöbete gidiceği geceler kaç kez bebeğe kalkmış , yorgun geldiği halde beni uyutmuş biridir sizin kocanız gibi ellerini açıp benden para , iş beklemez yani çalışayım diye gözümün içine bakmaz ,evin prensesi eşim değil yani. Ayrıca bana kimse bu şekilde davranamaz davranamayacağını bilir sizin gibi kadınlar bunu anlayamaz yani çünkü o değeri önce ben kendime veriyorum. Bir kadın ve bir anne olarak kendini ezdiren kadınlar beni sinirlendiriyor mu? Evet sinirlendiriyor. Buraya konu açtıysanız herkesin yorum yapma hakkı var zorunuza gidicekse gidip terapistinize ağlayabilirsiniz.

Tanırsınız tabi, fazla uzaklarda değil. Yabancı bir his olmasa gerek. İki lisans mezunu kadına yakışıyor mu pamuğu da tıkarım demek? Açıkçası ben de eğitiminizden şüphelenmeye başladım, anlatış biçiminiz kurduğunuz cümleler yok yani eğitimli donanımlı biri gibi durmuyor.

Adam ezsin suyunuzu çıkarsın posanızı atsın kenara mık yok, ama hemcinsiniz sizi uyarsın, yapma etme değmez desin hemen atar gider. Bence siz derhal iş bulun, asgari ücretli işçi CEO fark etmez, yeter ki eve para getirin. Siz evin, adamın masraflarını faturaları ödeyin buzdolabını doldurun ki eşiniz de annesine yağdırsın. Aç bakımsız kalır sonra kocanız.
Ben inanıyorum. Bir arkadaşım aynı böyleydi, akademik olarak başarılıydı, zekiydi, tek başına 3 ev geçindirecek, 3 eve birden de haftada 3 gün et pişirtecek parayı kazanırdı, ama kocası konu sahibininkinden de bin beter bi herifti. 1 lirası geçmemiştir, üstelik boşanınca borç bile bıraktı, bedelli askerlik borcu. Adam şimdiki işini bile ona borçlu, onun sayesinde ekmek yiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X