Kayınvalidem eşimi haksız yere çok dolduruyor Lütfen bi akıl verin hayattan soğudum

canm kusura bakma ama çok fazala vermişsin eşinide sev ama oda nankör müdür nedir ya anasının yapmadığını yapmışsın anası doldurduğunda diyemiyormu anne sen eşim hakkında öyle diyorsun ama bak o bana bunları bunları yaptı o zamn siz nerdeydiniz dese inan canm bitti gitti :KK47::KK47::KK47:

eşim çok çok çok saftır... o bana cok safsın der ama bilmezki asıl kendisi dost düşman ayırd edemiyor... kayınvalidem hayatımda gördüğüm en profesyonel oyuncu ... şu bayramda neler yaptık hala buz gibi bna.. eşimle her telefonda konuşmasında eşimin altına kurt düşürmeye calışıyor vallahi şaşırdım ne yapacağımı :KK43: dediğin gibi eşimin tek cümleyle bunları özetlemesi lazım... bu bayramda gittiğimde kayınvalidem eşi üzerinde hiç artısı olmayan bi insanı bana örnek gösterdi.. bende artık yaptıklarımı anlatmayı sevmezdim ama dayanamadım ''ona bakarsan bende eşim için bu güne kadar şunları şunları yaptım '' kim yapar gibisinden bir bir sıraladım.. annemde dedi lima eşi askerdeyken o ne yiyor diye yemek bile yemezdi diye anlattı... ya bu güne kadar bir kez bile seninde su iyiliğin var lafını görmedim kayınvalidemden... istemiyorum Allah bilsin ama eşimide arayıp benim gibi fedakar insanı kötülemesinler.. bu sabah allaha havale ettim hepsini...

Son düzenleme:
senin yerinde ben olsam bırak hediye alıp el etek öpmeyi bu kadr sıkı fıkı olmazdım evletmeden.ne oldum delisi olmuş sninkiler hep verici bi yanın var anlaşılan 40 yıl sırtında taşıdığın görülmez 2 of desen kötü olcana kırk yabancı gibi durup arada bi iyilik yapsan padişah olurdun.suçlu sensin ama kimseden özür dileme kendinden dile bu kadar zdirdiğin için

varya benim durumumu şu 5 yılımı tek kelimeyle özetlemişsin !!!!!!!!

Bu lafı varya eşime aynen söylicem.....

bu anlattıklarım özetin özeti...... ne yasadığımı sadece Allah biliyor.. 5 yılda bi gün mutlu olmadım onlardan yana........

konuyu okurken kendi kendime acıdım :KK43: Kayınvalidemi ve görümcemi Allaha havale ediyorum eşimede böyle dedim...

dün artık tartıştık eşime annen kimle anlaşıyor saöylesene ?? sorun bendeyse 2 halanla küs 2 ve ben dahil 3 gelini ile sorunlu ve kavgalı hadi biz eliz 2 öz kız kardeşi ile konuşmuyor dayılarınla ve dayı eşlerinle arası limonu yani söylesene kimle barışık diyorum .... yengelerinle küs.. komşuları ile küsler..

annem saf herkes hatalı diyo ne bileyim şaştım iyce...
islerine geldigi gibi konusup haksizken hakli cikartmaya cikatmak saf demenin ne demek oldugub´ndan bile bi haber demek ki esiniz saf demek berrrak su gibi kimseyi üzmeyen incitmeyen kisilere denir annesi böyle biriyse sözüm yok birbirine düsürmeyi ortaligi karistirmayi kendine görev edinenlere kötü artniyetli insanlarada fesat denir

islerine geldigi gibi konusup haksizken hakli cikartmaya cikatmak saf demenin ne demek oldugub´ndan bile bi haber demek ki esiniz saf demek berrrak su gibi kimseyi üzmeyen incitmeyen kisilere denir annesi böyle biriyse sözüm yok birbirine düsürmeyi ortaligi karistirmayi kendine görev edinenlere kötü artniyetli insanlarada fesat denir
Lütfen yorum yazarken şu konu tarihlerine bir bakın. 2013 yılının konusu.

X