Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Kaynak Yaptiranlarin Paylasim Alani

boncukları taramak zor, bazen de imkansız oluyor, dipleri çok karışıyordu benim o yüzden. ben şimdi doğal fırça ile tarıyorum kaynaklarımı, ama benim saçlarım micro kaynak, taranabiliyor o yüzden. sende doğal fırça ile bir dene istersen belki faydası olur...

kızlar uzunsaçlardan çıtçıt aldım 5 6 ay önce çok memnunum fakat şuan işe girdiğim için çıtçıtlarla uğraşmak çok zor geliyor o yzden kaynak yaptırmayı düşünüyorum sormak istediklerim
ultra uçlu kaynak mı ( 12 ay kullanım sağlıyormuş)
keratin kaynak mı
micro kaynak mı bant şeklinde olan deil ama (çok pahalımı)
bir de çıtçıtlarımı aldığım yere gönderip onları kaynak saça çewirebilirmiyim değerlenmesi açısından yoksa elimde kalıcaklar :KK59::KK58:

ben iki yıldır sürekli olarak çıt çıt kullanıyorum =/ kendi hllerine bıraksaydım saçlarımı şimdi hiç gerek kalmazdı ama iki senede 4 kez siyahtan açtırdım saçlarımı her renge soktum bu en son siyahtan sarı olma çabam yüzünden saçlarım yandı=(( ama çıt çıt kullanmak istemiyorum artık denize havuza girerkende uzun olsun istiyorum keratin kesinlikle yaptırmam çünkü yakın bir arkadaşım çıkardıktan sonra kısacık kestirmek zorunda kaldı...
buarada saçlarım normalde bayaa dalgalı ve gür kuru bi saç tipim var sizce napmalıyım boncuk kaynakla denize havuza sorunsuz girebilir miyim??? çıkardıktan sonra problem olur mu??? daha fazla yıprasın istemiyorum en azından uzayana kadar bunu kullansam???? kuaförlerle konuşmak istemiyorum çünkü onlar zatn sürekli satmak için herşeyi övüp duruyorlar. lütfen bu konuda deneyimli saç tipi benim gibi olan varsa acillll yardım etsin sizce napmalıyımmm ???????????????

bende aynen senın sac tıpıne sahıbım ve aynı hataalar sonucu kalcama gelen saclarım suan omuzumda bunalımdayım aynalara bakmak ıstemıorum hele bıde sacınız kabarık ve gurseee bende 1 gunde koyu kahveden sıyah gıbydı balkopugune dondum hemde ewde yaptık bu ıslemı oryalle actık 5 kez cıtcıt kullanıorum ama saclarım sureklı uzun olsun ıstıorum onları tak cıkar dert bıde kaynak olunca duzlestırmem pek ama cıtcıtı mecbur fon yaıp takıosun nefret edıorum kuaforlerden paa ıcın ne hale sokuylar bızı sen derdıne care buldunmu yada bu durumda olan baska ark varsa ızmırde en uygun yer neresı ben cıtcıtlarımı kaynaga cevırtıcem kac para dır acılllllllllllllllllllllll?????:18::18:

az önce uzun saçları aradım çıtçıtlarımı oradan almıştım kaynağa çewirmek istediğimi söyledim çıtçıtları ya boncuk yada keratin yapabiliyorlarmış ultra uçlu kaynak bunlara göre daha kullanışlı we uzun ömürlü olanmış ama ona çewirme olmuyormuş.keratin weya boncuğa çewirirsen 5 6 ay sonra yeniletmen gerek we elindeki saçların %50 si çöpe gider dedi yani çıtçıtlarımın bi kaç yıllık olan ömrü 5 aya düşücekmiş. fiyatını sordum tanesini 2 tl ye çewiriyorlarmış. çewirmeyip yenisini alsan 3.60 tl
benim aklım ultra uçluda kaldı hem belli olmuyormuş hemde 12 ay gidiyormuş ama bu seferde çıtçıtlarım bir kenarda kalıcak daha alalı 5 6 ay oldu çok kararsızım :KK59:

kuaförler malesef kolay takıldığı için boncuk kaynak yapıyorlar ama boncuklar hem çok rahatsız edici, saç derisine batıyor, tahriş ediyor, hemde en ufak harekette görünüyorlar. ciddi paralar ödenmesine karşın kaynaklardan keyif almak yerine eziyete dönüşüyor daha çok.

ben yıllardır kaynak kullanıyorum ve bu konuda çok araştırdım tecrube edindim. şuanda saçlarıma birtek micro kaynak yaptırıyorum, hem kimse görmüyor, hemde hiç rahatsızlık vermiyorlar. ayrıca herşey dahil 600liraya yaptırdım, saçlar da 1. sınıf kalite, aynı saçı yıllarca kullanabilicem. hatta kaynağın fotoğrafını da ekleyeyim sizin için gözünüzle görün...
Eki Görüntüle 127357

kaynak düşünen arkadaşlara bilgi verebilirim, işi bilmeyen yerlere gidip saçlarınızı rezil etmeyin bence ...

Merhaba ben de kaynak dusunuyordum en uygunu sizin yontem sanirim. Eger Istanbuldaysaniz nerede yaptirdiginizi soyleyebilir misiniz veya ozel mesaj atabilir misniz fiyatla beraber? Tesekkurler:KK61:

wala ihtisas yaptın denebilir aslında gerekli aleti wersinler ben bile yaparım o derece:dance: kaynak konusunu o kadar araştırdım ki gitmediğim sormadığım yer yok uzamıyo saçlarım ve süreklli sarıya boyattığım için yıpranıyor. 1 sene çıt çıt kullandım ama belli oluyor gerçek saçta olsa görünüo bi rüzgarda. halkalı kaynak boncuk kaynak aynı şey belki onu duymuşsundur tatlım yerimseniben 6 aydır onu kullanıyorum ataşehirde yaptırdım ben istersen sana adresini tel.ini veririm. 500 e yaptırdım sıkı bi pazarlıktan sonra 140 tanesini. normalde tanesi 6.5 milyon:) pazar günü 50 tane daha eklettiricem.

:
baya pahalıya yaptırmıssın arkadasım ablamda kuaför ve çok daha ucuza yapıyor

Merhaba ben de kaynak dusunuyordum en uygunu sizin yontem sanirim. Eger Istanbuldaysaniz nerede yaptirdiginizi soyleyebilir misiniz veya ozel mesaj atabilir misniz fiyatla beraber? Tesekkurler:KK61:

valla benım şimdiye kadar yaptırdığım en iyi yöntem bu ve fiyatı da çok uygun yapılan işe göre. şişlide cevahir avm'nin arka tarafında yaptırdım, ortalama 500tl civarı tutuyor maliyeti. xxxxxxxxxx diye aratırsan bulursun nette de.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaslar ben tam 3 ay once yaptırdım 300 tane taktırdım 25 tanede kızıl taktırdım fiyat olarak siyahların tanesini oazarlıkla 1.30 lraya taktırdım boncuklar için 35 tl aldı 25 tlde takma parası aldı artı saçıma taktıktan sonra boyadı kaynakları yaklaşık 500 tlye geldi bana 3 gun falan sırt ustu yatamadım ama yıkadıkca dustu asagıya dogru rahatladım. fakat cok fazla dokuldu acayıp moralım bozuldu .yıkarken fonletırken hiç bir problem yok her işlemi yapabilirsiniz.ama son günlerde saç diplerim feci karıştı çok korkuyorum kuaförüm normaldir çok fazla aşagıya düşüş çıkaralım biraz sacın dinlensin dedi bakıcaz artık.sorusu olan varsa ozel msjdan bana ulassın öpüldünüz:21::21:

bişey sormak istiyorum.

çıtçıtlarını kaynağa çeviren var mı?
Bide kaynak olan bi saçta krepe yaptıran var mı?

bişey sormak istiyorum.

bende kaynak yaptıranlardan biriyim krepe yapılıyor kaynaklı saça sorun olmuyor her ıslem yapılıyor ama çıt çıt kaynağa dönüştürülebilirmi o konuda bi bilgim yok.

bişey sormak istiyorum.

ben yaptırmadım ama çıtçıtları kaynağa çevirebiliyorlar sackaynakpro.com diye bir yer yapıyordu...

o saçkaynak.. bilmemne adresini veren arkadaş muhtemelen reklamcılarımızdan sanıyorum..herkez bişi tutturmuş kim kime ne yutturursa..o bahsettiği yerlede ben görüştüm..garip tipler..yok efendim ruslarla çalışıyorlarmış felan..internetten bakıp heryere aldanmayın.gidip görün konuşun araştırın..ben hertürlü kaynağı kullandım.en iyi keratin kaynak.ama piyasada ucu hazır keratinlenmiş saçların yüzde 90ı gerçek keratin olmadıgından söküm işlemi sırasında felaketler olabilir..silikon kaynak bile o şekildeki keratinliden kolay sökülür..boncuk kaynak ince telli saçı döker.hele birde çift boncukla tutturursanız..gerçek keratin maddesiyle keratin kaynağı yapan bi iki yer var.ben aslında zaruriyet olmadıkça kaynağı tavsiye etmem..postiş çıtçıt daha iyi.ama benim gibi bi kaza sonucu saçlarınızın bi kısmını kaybettiyseniz felan kaynak geçici olsada rahatlatan mutlu eden çözüm yolu olabilir.

saçlarım omuzlarıma değen toplanınca incecik bir kedi kuyrugu gibiydi.uzamıyor.entele falan ne varsa denedim saçmalık, başka birşey değiller. çıtçıt düşündüm, hayır her gün kim uğraşacak tak çıkar falan.boncuk aynağa karar verdim.tanesini 2,5 liraya aldım ama değer.hiç işlem görmemiş %100 doğal saçlardı.180 tane aldım.ilk iki gece sırt üstü yatmak imkansız evet, itirafsa itiraf.feci bir acı.ama yan yüzüstü yatmak mümkün.3.gece sizden bir parça oluyor.ben aynı kaynakları 3-4 ayda bir 15 gün çıkarıp çıkarıp hala kullanıyorum.bu 4. takılışları ve toplam 7-8 tanenin falan keratini açıldı da fire verdik.o da çok normal.60 cm aldım 10 cm kestirdim köylü olmayayım diye.şimdi kaynak olduğunu anlamak çok zor.işim gereği hergün toplu saçlarım.toplanmışken bile boncuk görünmüyor.boncukların renk tonu inanılmaz fazla.tam saç renginiz olanı taktırın mutlaka.yoksa fecaat oluyor görüntü.kaynaklarım benim bir parçam.ilk kullanışımda acemilikten dolanma olmuştu.ona da 2.de çözüm bulduk.kuaförlerdeki açma fırçalarından aldım kuaförümden. güzelce tarayınca bişicik olmuyor.topaklanması da dünyanın sonu değil.kuaförün derdi.çok uğraşıyor ama neticede açıyor :KK66: benim kuaförüm 4 saat uğraştı takarken, çok emek verdi.bittiğinde o kargaburunla boncuk sıkmaktan sağ eli su toplamıştı, o derece. ama gerçekten güzel saçlarım :)):KK66:

o saçkaynak.. bilmemne adresini veren arkadaş muhtemelen reklamcılarımızdan sanıyorum..herkez bişi tutturmuş kim kime ne yutturursa..o bahsettiği yerlede ben görüştüm..garip tipler..yok efendim ruslarla çalışıyorlarmış felan..internetten bakıp heryere aldanmayın.gidip görün konuşun araştırın..ben hertürlü kaynağı kullandım.en iyi keratin kaynak.ama piyasada ucu hazır keratinlenmiş saçların yüzde 90ı gerçek keratin olmadıgından söküm işlemi sırasında felaketler olabilir..silikon kaynak bile o şekildeki keratinliden kolay sökülür..boncuk kaynak ince telli saçı döker.hele birde çift boncukla tutturursanız..gerçek keratin maddesiyle keratin kaynağı yapan bi iki yer var.ben aslında zaruriyet olmadıkça kaynağı tavsiye etmem..postiş çıtçıt daha iyi.ama benim gibi bi kaza sonucu saçlarınızın bi kısmını kaybettiyseniz felan kaynak geçici olsada rahatlatan mutlu eden çözüm yolu olabilir.

güle güle kullan tatlım bende istiorum yaa saçlarım çok kısa platin yaptrınca yandı erol ewgin gibi oldum kısacık katlı bide onu yandan ayırıorum hele banyodan çıkınca geriye attırıorum ıslakken aynı ismail yk :KK52: sen nerde kime yaptırdın gerçi hoş ben şuan istesemde yaptıramam saçım çok kısa olduğundan olmaz dedi koförüm aman bıktım walla kısa saçtan gerçi ii oluo yıka yıka çık ama uzun saçta kadını bi ayrı gösterrioo canım kimsecikler bakmıo :KK70:

ben de reklam amaclı bir uyenin yazdıgını dusunuyorum.bir yerde de verilen rusca sitede kişinin adına rastlayamadığım gibi hatırladıgım kadarıyla yalnızca sacların kalitesinden ve kaynaktan soz ediliyordu micro kaynak ayrıntısı yoktu.bilemiyorum gidip yerinde görmek test amaclı bir adet yaptırmak gerek sanırım.benim saclarımda 200 adet ultra uclu var ama az geliyor artırmak istiyorum micro kaynakta 100 gr fiyatı verilmiş 300 gram taktırsam fiyat... gidip deneyen olmuşsa bilgi versin en iyisi bu sanırım

ben de reklam amaclı bir uyenin yazdıgını dusunuyorum.bir yerde de verilen rusca sitede kişinin adına rastlayamadığım gibi hatırladıgım kadarıyla yalnızca sacların kalitesinden ve kaynaktan soz ediliyordu micro kaynak ayrıntısı yoktu.bilemiyorum gidip yerinde görmek test amaclı bir adet yaptırmak gerek sanırım.benim saclarımda 200 adet ultra uclu var ama az geliyor artırmak istiyorum micro kaynakta 100 gr fiyatı verilmiş 300 gram taktırsam fiyat... gidip deneyen olmuşsa bilgi versin en iyisi bu sanırım

merhaba brn de mikro kaynak işlemini merak ediyorum....sizin bildiğiniz bir yer var mı bunu yapan?:26:

X