Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Kaynak Yaptiranlarin Paylasim Alani

kuaförler malesef kolay takıldığı için boncuk kaynak yapıyorlar ama boncuklar hem çok rahatsız edici, saç derisine batıyor, tahriş ediyor, hemde en ufak harekette görünüyorlar. ciddi paralar ödenmesine karşın kaynaklardan keyif almak yerine eziyete dönüşüyor daha çok.

ben yıllardır kaynak kullanıyorum ve bu konuda çok araştırdım tecrube edindim. şuanda saçlarıma birtek micro kaynak yaptırıyorum, hem kimse görmüyor, hemde hiç rahatsızlık vermiyorlar. ayrıca herşey dahil 600liraya yaptırdım, saçlar da 1. sınıf kalite, aynı saçı yıllarca kullanabilicem. hatta kaynağın fotoğrafını da ekleyeyim sizin için gözünüzle görün...
Eki Görüntüle 127357

kaynak düşünen arkadaşlara bilgi verebilirim, işi bilmeyen yerlere gidip saçlarınızı rezil etmeyin bence ...

merhaba resme baktım ve çok beğendim. kaynak hiç belli olmuyor gerçekten, nerede yaptırdığınızı öğrenebilir miyim?

Son düzenleme:
merhaba resme baktım ve çok beğendim. kaynak hiç belli olmuyor gerçekten, nerede yaptırdığınızı öğrenebilir miyim?

Bende bu haftalarda yaptırmayı düşünüyorum ama bir türlü kuaförlere güvenemiyorum. Siz nerde yaptırdızını kaç adet takıldı yardımcı olursanı çok sevinirim.

Pardon yanlış alıntı yapmışım.

arkadaşlar bende yaptırdım pazar günü süper oldu ama yatarken kafama abtıyo boncuklar :KK5: kuaför geçer 3 güne kadar dedi bu sorunu yaşayan varmı aranızda çıkartmakta istemiyorum süper oldu çünkü :21:

sadece 1 ay kullanıp saçımdan çıkarttığım 95 adet gerçek (çikolata kahve ) saçları satıyorum .. fiyatı 130 TL dir . sadece izmir içinden kişilere veriyorum sebebi hesap numaramın olmamasıdır . ilgilenenler mesaj atsınlar . bu kadar ucuza asla bulamazsınız düzleştiriciyle maşayla kullanın asla yanma yıpranma olmaz . ve her kuaför 100 tl takma ücreti alır .. böylece 230 TL ye saçlarınıza kaynak yaptırmış olursunuz .. ölçmedm ama saçlar uzun .. :KK17:

ben bugün çıkarttırdım kaynakları 3 hafta fln tuttum zatn tam alışmıştm annem akşşm kafamn arasnda kellik gördüü bozk para büüklüğnde hemen çıkarttırdım saç kıran olmşm aranızda kaynaktn sonra saçkıran olan varmı???

ben micro kaynak yaptırdım bu yerde 2 ay kadar oldu. evet kaynağı yapan kişi rus bir bayandı, gördüğüm kadarıyla bu konuda iyi bir eğitim almış, saçla ilgili detayları çok iyi biliyordu. mikro kaynak boncuk yada keratine göre çok daha rahat ve kullanışlı gerçekten. kaynaklar hiç rahatsızlık vermiyor ve görünmüyorlar, rahatça da tarayabiliyorum. boncuk kaynak varken saç diplerim iyi durulanmıyor gibi gelirdi hep, şimdi gayet güzel durulanıyor, o bakımdan da rahat bu arada. hatta benim saçlarımı gördükten sonra 2 arkadaşım daha boncuk kaynaklarını microya çevirttirtiler, aynı şekilde onlardan da kötü birşey duymadım, çok rahat olduğunu söylüyorlar. açıkcası ben gayet memnunum...

Tatlım bende micro kaynak yptırmak istiyorum bursalıyım nerde yaptırdın sen bilgi verebilirmisin? çok mutlu olucammm:KK9::KK9::KK9:

keratinlii kaynakmı kaldı artk yapmayın ya..teknoloji ddeğişio o eskiden kaynağın ilk çıktığı zamanalrda yapılıodu..ben 2yıldn beri kullanıormm ..çok alştm onlarsz yapamıorm çkta memnunm taksim peruk die bierde yaptrıorm boncuk kaynk..kadını göstern saçıdr .olmassa olmz

Ben de boncuk kaynakdan memnun kalmadım hem gözüküyor hem de yatarken kafanıza batıyor
Keratin de bu sıkıntılar yok ben keratinden memnun kaldım

Canım bende yazın boncuk kaynak yaptırmıştım senin çektiklerinin aynısını çektim kaşıma sürekli oluyo bu konuda saçını daha sık yıkamanı öneririm bir de krem kullanıyosan diplere değilde uçlarına sürmeni tavsiye ederim daha uzun süre kullanabilirsin böylece.O kopan saçlarla ilgili de kuaförüme sormuştum her gün saçımızdan en az 50 tel kopuyo zaten bu birikiyo zamanla tabi çıkartığında sanki saçının yarısı gitmiş gibi hissediyosun normal yani, arada tutamlar koparsa da korkma :KK70: açıkçası bende şu aralar keratin bide mikro mu ne deniyor bunlara sardım boncuk yaptırcağımı sanmıyorum ama keratini merak etmiyorum değil ne dee olsa uzuun saç çok yakışıyoo biz kızlara dimi canım :KK70:

kuaför öyle der tabi.saça nasıl zarar veriyo allah bilir...

bi kız görmüştüm arkadaşımın yurdunda kaldığım zaman;saçlar güzel duruyodu meğerse çıtçıtmış uzun süredir takıyomuş. bi çıkarttı çıtçıt olmasına rağmen hep taktığından artık taktığı yerler berbat olmuş.:KK45:

ama umrunda değil düzleştirip geri taktı kafasına. yazık değil mi?

özgüven ;eet dogru dıyorsun da boncuk kaynagı da herkez kullanmaz,ornegın sacı zayıf ve ınce tellı bayanlar boncugu hc kullanamz .guzel olcam derken rezıl bı goruntude cıkabılıyor ortaya ;seyrek saca boncuk takılmaz takıldıgı zamn ıllakı o boncuklar gorunuyor hele kı bırde sac sarıysa cok kotu bı goruntu.mecbur keratın kullanmak zorunda zayf saclar.ama tabıkı de keratın dıgerlerıne gore en zararlı olanı.arkadslar kaynak kullanmak sadece sacı uzatmak amaclı degıldr bunu hepımz bılıyorz ztn gurlestrmek yogun gstermek hatta katlı gostermek amaclıda takılıyor.ozellıkle su popoya kadar sabıt bı sekılde sırf boyu uzun gorunsun dıe yapılan kaynaklara sıddetle karsıyım .kımse yanls anlamsn zamanında cok eskıden bende kullandım kaynak.ama kaynagı kullanmanın da bı usulu olur ya.bazen sokakta oyle saclar goruyorumkı; dumduz bı kat kendı sacı onun altından bır dumduz katta kaynaklı sac popoya kadar.kut kut sabıt okadar ıtıcı ve basıt gorunuyorlarkı ınanmıyorm yanı.sasırıyorm bır kuafor bu kaynagı nasıl bu sekılde takabılr dıe.nasıl uyarmaz dıe.ılla popoya kadar uzun ıstenılıyorsa bıle su kaynakların ucuna bıraz kesım uygulanmalıdrkı kendı sacınla o sac bırlesıp katlı bı goruntu olustrsn kı dogal dursn .ztn bunu profosyonel kuafrler uyguluyor.ben suanda kaynak kullanmıyorm saclarım ztn uzun .ama kullanıcak olanlara tavsıyem kaynaklara saca takıldıgında kesım uygulanması.

kızlar bugün kuaförümle konuştum.Annemin geçenlerde sandıktan çıkardığı nerdeyse 40 yılı geçgin saçlarını verdim,,işleme sokulup saçıma boncuk kaynak yapılacak,,150 tane falan çıkar diyor ve üstelik 150 ye de fiyat çıkardı bana saçlarım sarı gölgeli umarım güzel olur saçlar da annemin olduğu için gönül rahatlığıyla kullanabilirim :) siz ne dersiniz?

saatlerdir boncuk kaynak hakkında o kadar olumsuz şeyler okudum ki her an vazgeçebilirim:KK43:

Merhaba arkadaslar

Ben ozel ve pahali kuafore gitmekle kalmayip keratinli postis yaptirmaya karar verdim. Kadin 30 dakka icerisinde yapti sasirdim vede pahali vede sampuanlari ozel birde onu ode yetmedi bu kezde bakimi evet sonucu guzel ama keratinliler gozukuyor ister istemez bakimi zor son bir ayim ve cikartiyorum bir daha asla yaptirmam

keratinlii kaynakmı kaldı artk yapmayın ya..teknoloji ddeğişio o eskiden kaynağın ilk çıktığı zamanalrda yapılıodu..ben 2yıldn beri kullanıormm ..çok alştm onlarsz yapamıorm çkta memnunm taksim peruk die bierde yaptrıorm boncuk kaynk..kadını göstern saçıdr .olmassa olmz

CNN meraba...2yildir kaynak kullandığını yazmışsınız merak ettigim bir kaç soru var cevaplarsan çok sevinirim...... Bende kaynak yaptırmak istiyorum 2tane kuaför var biri bindimin yaptır digeri keratinli diyor ve ben çok kararsızım hangisi daha iyi...birde kaynakları cikartirken çok yıpranıyor saclar kopuyor kestrmeknzorunda kalıyorsun diyorlar...birde gönlünüzü çok güzel ama fonsuz çok kötü çok yapay diolrlar sen bu tür problemlerle karşılaştın mı.... Saclarım omuzlarımda ama hep uzundu şimdide uzun olsun istiyorum Ama yıpranırsa pişman olurum die çok korkuyorum bana yardımcı olursan çok sevinirim

Cnm meraba...2yildir kaynak kullandığını yazmışsınız merak ettigim bir kaç soru var cevaplarsan çok sevinirim...... Bende kaynak yaptırmak istiyorum 2tane kuaför var biri boncuklu yaptır digeri keratinli diyor ve ben çok kararsızım hangisi daha iyi...birde kaynakları cikartirken çok yıpranıyor saclar kopuyor kestrmeknzorunda kalıyorsun diyorlar...birde fonlu çok güzel ama fonsuz çok kötü çok yapay diolrlar sen bu tür problemlerle karşılaştın mı.... Saclarım omuzlarımda ama hep uzundu şimdide uzun olsun istiyorum Ama yıpranırsa pişman olurum die çok korkuyorum bana yardımcı olursan çok sevinirim:KK66:))

evet canım benım görumcemde kuaför ..kaynak güzel görunuyor ama kafanda saç kalmıyor :) benden söylemesı resmen koparıyor saçları dökmüyor bile koparıyor... sık sık taktırmazzan sorun yok mesala yılda 2 kere ama yınde yıpranıyor ..ben memnun kalmadım çok pişmanın taktırdıgım güne lanet olsun....

X