Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Kaynak Yaptiranlarin Paylasim Alani

selam arkadaslar,ben yaptirali 2 gun oldu,rahatsiz eden batma falan olmadi.dusen sac olmadi.gercek sac balyaj oldu+benim saclarimada balyaj cila attilar,toplamda 250 tl verdim.avcilarda bir kuafore yaptirdim,150 parca taktilar.tavsiye ederim,ilgiliydiler.yalniz gercek sac oldugu icin uclari kirik,yarin gidip onlari aldiricam.bakimini nasil yapicam bilmiyorum?avcilarda espina kuafor gidin gorun derim,baska bir kuafor findikzadede 600 tl dedi

selam arkadaslar,ben yaptirali 2 gun oldu,rahatsiz eden batma falan olmadi.dusen sac olmadi.gercek sac balyaj oldu+benim saclarimada balyaj cila attilar,toplamda 250 tl verdim.avcilarda bir kuafore yaptirdim,150 parca taktilar.tavsiye ederim,ilgiliydiler.yalniz gercek sac oldugu icin uclari kirik,yarin gidip onlari aldiricam.bakimini nasil yapicam bilmiyorum?avcilarda espina kuafor gidin gorun derim,baska bir kuafor findikzadede 600 tl dedi

cnm daha 2 gün olmuş olmaz tabi düşme falan.bende yaptırayı düşünüorum ama en zararsızını araştırıyorum.mikro kaynak die bişey varmış oda keratinli kaynağa benziyo uygulanışı,sökülüşü falan tek farkı belli olmuyo.

Bende izmirde yaşıyorum, Balçovada yaptırmıştım kaynaklarımı.. benim yaptırdığm zaman özel bi indirim yapmışlardı saçlar takılma dahil 315 tl ödemiştm.. mart ayında yaptırdım haziranda yaza girmeden çıkarttım.. çok düzenli kullanmıştım saçlarımı özellikle tararken yıkanırken.. zaten saçlarımı çıkardıktan sonra acaip bi boşluk hissettim kafamda ağlıcaktım kuaförde:KK43:( boncuk kaynak yaptırmıştm buarada. kaynak yazlık bişi değil ama kışın çok ideal.. yazın havuza denize girerim, duş alırım sık sık, pişerim diye çıkarttım iikide öyle yapmışım.. düşünenlere tavsiyem bu.. bide saçlarımın doğal renginde seçilmişti saç renkleri.. kendimde doğal sarışınım, araya karamelde atıp sarılıklar ekledk toplam 150 saç takıldı kafama... saçlarını birdenbire uzatmak için en ii en etkili yol.. hem saçlarınz uzun gözüküyo hemde alt taraftan kendi saçlarınızda uzuyo... müthiş bi durummm:)))

yarin zaten kontrolde ettiricem.ben fiyati cok uygun diye yaptirttim,hevesimi alim dedim

SLM, bende ilk zamanlar senle aynı fikirdeydim, heves olsun diye. güle güle kullan öncelikle.. bakımını sormuşun ordan yazmak istedim.. boncuk herhalde taktırdğn.. saçlarını tararken saçlarını tutam tutam alıp boncuğa değdirdemeden tarayabilirsin.. bide yıkarken saçlarını fazla karıştırmadan yıkarsan duştan snrada karışmasını önleyebilirsin , karışırsada saç spreyleri varyaa kolay taranmasını sağlıyo onlardan sıkabilirsin saçlarına.. düzgün kullanma halinde ancak 1,5 ay snra gibi düşmeye başlar saçlar. onlarıda salarsın snra tekrar taktırmak için.. ekstra bakım makım yapmamıştm ben kaynak kullanırken.. ama gene kişinin terchine kalmış.. msjına cvp yazayım istedm umarım yararlı olmuştur.. güzellik dolu günlerr..:))

ya arkadaslar bende cit cit kulaniyorum cok bunaldim onlardan tak cikar sinir ediyor beni 1 sene filan oldu. halkali taktirmak istiyorum ama cok cok pahali anneme gosterdim istersen al ben taakarim dedi . annemin elide cok yakindir o tarz seylere. aslinda takilisinda bisi yok ayarlamak onemli. simdi citcitlarimi donustursem boncuga birde 150 tane boncuk sac alsam acaba yeter mi? sacim gur ama fonlu normal :KK70: ya bir akil verin birde git.....com da tanesi 1 ytl insan saci ama guvenilir gb geldi adamla mslastim 70 cm uzunlugu .. ya nasil yapsam bilemedim bir akil verseniz kararsiz kaldim:44:

merhaba ben de saçlarıma kaynak yaptırmak istiyorum, geçen sene belimdeki saçlarımı sıkılıp değişiklik olsun diye küt kestirdim şimdi çok pişmanım şu anda omuzlarımda ama sevmiyorum bir arkadaşım boncuk kaynak saçı döküyor dedi, keratinli yaptır dedi, birisi de keratin sakın yaptırma diyor belli oluyormuş şimdi ne yapayım ben bana öneride bulunur musunuz.

@per12 mikro kaynaklarını nerde yaptırdın acaba dolaşırken gördüm çok iyi olmuş gerçektn.

Son düzenleme:
Bende kaynaklarımı bugün çıkarttırdım.Haziran'ın sonuna doğru yaptırmıştım.2 ay oldu.Saçlarla havuza girdim,çıktım.Fazla beklemek istemedim.1 hafta-10 gün sonra yeniden takılacak.Şimdi kaynaklar bakıma gitti.Saçlarımda yıpranma hissetmedim;zaten bugün bakım da yaptırdım.Benim kendi saçlarım da uzun,sırtımın ortasına kadar geliyor;ama kaynaklar kadar uzun olamıyor ve kaynak saça gürlük veriyor.Saçlarım ince telli olduğundan bayağı hacim kazandırıyor.Ben çok memnunum,yaptırmak isteyenlere tavsiye ederim.Benimkisi boncuk kaynak,şimdi 1 hafta nasıl bekleyeceğim,onu düşünüyorum.Gerçekten bele kadar inen saçlarımın görüntüsüne çok alışmıştım.

selam,taktirali 3 hft kadar oldu toplamda 3 tane dustu.ama gordugum kadariyla saclarimi koparmis.baska bir kuafor saclarin ince telli uzun sure kullanma dedi.batma birkac gunde gecti kasinti ise ortalama 1 hftda,ozel bisi yapmiyorum hic dolasmadi,havuzada girdim.sadece sac kremi kullaniyorum,fon cekildiginde cok guzel duruyorlar ozellikle kirik fon.ama bana taktiklari sacta ince telli oldugu icin cok gur durmuyor.yinede fonle kendimi cok guzel hissediyorum

Merhaba kızlar bende uzun zamndır kaynak dusunuyorum. ama bir türlü kara veremiyorum kimisi çok memnun kimisi sakın ha diyor. fiyat araştırması yaptım. istanbul da kimisi 500 dedi kimisi 250 kimisi 280 en sonunda avcılarda sınırsız 170 e anlastım saclarım röfleli röflesinide yapıcak yarın ıcın randevu aldım gıdıp yaptırıcam. kullanamazsamda sonra cıt cıta cevırırım dıye dusunuyorum.

2 kez keratin bir kez boncuk kaynak yaptırdım.keratin kaynağı kuaförümün diretmesiyle yaptırdım inanın hiç tavsiye etmiyorum.bildiğiniz keratin ile yapıştırıyorlar saçı.sık yıkanıyorsanız 3-4 ay sonra birden elinize geliyor o saç çekince kopuyor.ikincisi aynı keratin kaynağı 2.kez yaptıramazsınız çünkü tel tel dökülüyor elinizde birşey kalmıyor.boncuk kaynaktan çok memnun kaldım bakırköy de yaptırmıştım kuaför ehli ise hiç kafaya batma problemi olmuyor.ayrıca 6 ay dayanıyor.boncuk aşağı doğru indiğinde çıkardığınız zaman saçlarınızdaki dökülme oranı keratine göre kat kat az.ben boncuk kaynağı tavsiye ederim.

arkadaslar acıl yardımınza ıhtıyacım var.. benm saclarımı bır arkadasım utu ıle duzlestırrken yaktı cıtcıtlar gbı duz olsun dıe utu ıle dzlestrmek ıstedm yandı ve kestırmek zorunda kaldm:KK43::KK43: we belıme kadar gelen sac suan omzlrmda cok kötü hıssedıyorum kaynak yaptırmak ıstıyorum bilgilenmeye ıhtıyacm var.. tum yazılanları okudum nerdyse herkes cok az sacım kaldı yazmıs bu benı korkuttu karrsızım bi hafta sonra taktırmayı dusunuyordm neyapmalıyım birde 250 den fazlaysa yaptırmam fiyat 250 yeyaparlarmı??lütfennn bırı yardım etsn yaptrmayı cok ıstıyorum saclarım uzayana kdr kullnmak ıcın ama kelolmaktan saclrmı kaybetmekten korkuyorum:KK43::KK43::KK43::KK43:yardımmmm..

Merhaba kızlar bende uzun zamndır kaynak dusunuyorum. ama bir türlü kara veremiyorum kimisi çok memnun kimisi sakın ha diyor. fiyat araştırması yaptım. istanbul da kimisi 500 dedi kimisi 250 kimisi 280 en sonunda avcılarda sınırsız 170 e anlastım saclarım röfleli röflesinide yapıcak yarın ıcın randevu aldım gıdıp yaptırıcam. kullanamazsamda sonra cıt cıta cevırırım dıye dusunuyorum.
bana avcilardaki kuaforun adresini verir misin,tskler

ben de keratin kaynağın saça çok fazla zarar verdiğini duydum o yüzden kuaförümle birlikte boncuk kaynak yaptırmaya karar verdim. karar vermez olaydım yaptırmaz olaydım. şimdi size güzelim saçlarımın ne hale geldiğini anlatayım. ve umarım yaptırmak isteyenler yaptırmaz :KK43: :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

geçtiğimiz nisan ayında boncuk kaynaklarımı taktırdım. kuaförüm kesinlikle dökülme olmaz uzun süre kullanabilirsin çok rahat olur gibi klasik şeyler söyledi. ve uzun saç hevesim gerçekleşeceği için de çok sevinmiştim. neyse kaynaklar takıldı 2 3 gün rahatsızlık verdi alışırken acıttı biraz derimi ama 2 3 gün sonra alışmıştım. ben böyle gayet mutluyum falan saçlarımla ohh ne güzel saçlarım var falan derken geldik mayıs ayına. ha bu arada 1 ay boyunca saçlarım hiç dökülmedi. bi alışveriş merkezinde dolaşırken arkadaşıma rastladım biraz muhabbet ettik ay saçların çok güzel ya upuzun çok güzel görünüyo falan dedi. kendisinin saçına baktım ve saçları o kadar azdı ki saç derisi görünüyodu heryerden. anlattı o da kaynak kullanmış çok dökmüş saçlarını hatta hiç kalmamış yani. ben de dedim ki keratin kaynak yaptırmışsındır ya ondan dökülmüştür benimki boncuk hiçbişi olmaz dedim. sen öyle san dedi. onunkiler de boncuk kaynakmış. onun saçlarını o halde görünce koşa koşa kuaföre gittim ve hemen çıkarmalarını istedim. işte o an ne olduysa oldu. kaynakları çıkarırlarken o kadar ama o kadar döküldü ki saçlarım orayı bombalamak falan istedim. elimi saçlarıma bi attım ve inanamadım ensemde saç kalmamıştı. bütün saçlarım yerlerdeydi. ve gür gür olan saçlarım kedi tüyü gibi kalmıştı. sadece 1 ay takmayla böyle oldu. bugün de saçlarımı kestirdim çenemde ve saçlarım şuan kendine geldi. ne olursa olsun üstüne para bile verseler bida taktırmam kaynak falan.

mrb,bende boncuk kaynak yaptırdım kısa süre önce.ilk birkaç gün alışmam zor oldu.özellikle yatarken sıkıntı veriyor.bunları bilerek yaptırdım ama zormuş gerçekten.Ancak şimdi çok memnunum,özellikle saçı dalgalı olanlara tavsiye ederim.fönsüz dışarı çıkamazdım.ancak şimdi föne gerek kalmadan da saçlarım şekilli duruyor.kaynaklarım düz olduğundan sırıtır sanmıştım dalgalı saçların arasında ama belli olmuyor.umarım çıkarırkende sorun olmaz.

arkadaslar acıl yardımınza ıhtıyacım var.. benm saclarımı bır arkadasım utu ıle duzlestırrken yaktı cıtcıtlar gbı duz olsun dıe utu ıle dzlestrmek ıstedm yandı ve kestırmek zorunda kaldm:KK43::KK43: we belıme kadar gelen sac suan omzlrmda cok kötü hıssedıyorum kaynak yaptırmak ıstıyorum bilgilenmeye ıhtıyacm var.. tum yazılanları okudum nerdyse herkes cok az sacım kaldı yazmıs bu benı korkuttu karrsızım bi hafta sonra taktırmayı dusunuyordm neyapmalıyım birde 250 den fazlaysa yaptırmam fiyat 250 yeyaparlarmı??lütfennn bırı yardım etsn yaptrmayı cok ıstıyorum saclarım uzayana kdr kullnmak ıcın ama kelolmaktan saclrmı kaybetmekten korkuyorum:KK43::KK43::KK43::KK43:yardımmmm..

geçmiş olsun öncelikler.bende yeni yaptırdım sayılır.benimde saçlarım kuaför hatasından kısalmıştı baya.kaynak yaptırdım.ama sonucunu bilemem ne olacak.sonuçta saçlara bir sürü şey yaptırıypruz zaten onlara dayanıyorsa kaynağada dayanır gibi geliyor.fiyat olarak adedine göre değişir.ben 150 taneyi 450 tl ye taktırdım.boya filanda dahil.250 ye ancak saçları alabilirsin.birde takma parası var tabi.ama yinede araştır tabi

saçlarım omuzlarımda olmasına rağmen 60 cm. olan kaynaklarımın benim olmadığını kimse farkedemiyor. öyle güzel bir katlandırma yapıldı ki.. zaten işlem görmemiş doğal saç kullanıldı.ilk boyası bende yapıldı saçların.150 taneyi 450 liraya taktırdım ama değer... çook memnunum. bizler için iyi kuaför büyük şans.bulana kadar çok gezdim bende ama buldumya fizana gitse peşindeyim artık :)

arkadaşlar merhaba internet üzerinden kaynak saç alan var mı gitti gidiyorda istanbulbazar diye bir dükkan var oradaki saçlar hoşuma gitti fikirlerinizi bekliyorum

son kaynakli halimden haberler 2 ayda 20 tane dustu ama bazilari kaymaya basladi,sacinizda uzun sure tutmayin benim 2 ay olmustu ama dipleri dolasmaya baslamis dun cikarttirdim kuafor taradi tabi dolasan yerleri boylece sacimin yarisi gitti ,simdi tuy gibi kaldi.bu saclara bundan sonra zorunlu olarak yine taktiricam,kestirmek istemiyorum.tavsiyem kuaforde cikarttiktan sonra saclarinizi siz acin yani dolasan yerleri,onlar biraz hasince taradiginda dahada cok dokulme oluyor diye dusunuyorum.saclarim zaten ince telliydi simdi tuye donduler

arkadaşlar dün itibariyele 1 ay önce taktırmış olduğum annemden kalan boncuk kaynakları çıkarttımm,,çünkü artık öğrencilerime yanıt vermekten yoruldum.Öğretmenim kafanızda bişey varr :) çocuğum onlar toka d.iyordum artık, o kadar çok görünüyordu ki rahatsiz oldum ve de saçlarım sarı ,boncuklar açık renk olduğu halde hep göründü tepeden ve acayip derecede kaşınmaya başlamıştı kuaförüm pek çıkarmak istemedi ama ben ısrarla istemediğimi söyledim ve çıkarılırken acayip derecede saçım döküldü ama boncuklar varken hiç mi hiç saçlarım hiç dökülmedi sanırım boncuk onları tutmuş artık rahatladım sanırım benim kuaför bu işi yapamıyor :KK43: bu arada öğrencilerim yeni saçlarımı çook beğendi böyle daha modern olmuşsunuz dedilerrr :)))

X