Tüp Bebek Merkezleri Kayseri Tüp Bebek Merkezinde Tedavi Olanlar

arkadaşım ben mi yannış gördüm sen mi yannış görüyorsun sana merkezi savunan kim
bizler bir birimizin tedavi sürelerini sonrasını olumlu yada olumsuz paylaştık hamilelerimizin hamilelik sürelerini doğum heyecanlarını mümkün oldukça yazışıp paylaştık tabiki hal hatır soracağız
bende kayseri memoryal keyseri tüp bebek merkezinde (eski adıyla )3 tedavi geçirdim yani merkezide doktorlarınıda çalışanlarınıda çok iyi biliyorum senin kine benzer ve farklı bir çok sorunlar yaşadık ne paralar döktük hepsi bahane mevlam dileyecek onlarda vesile olacak ben 4.tedavimde acıbadem h.turgut beyle tedavi görüp yavrulrıma kavuştum diğer tedavilerimde hep turgut beyle oldu.bizde paramızı yoldan toplamadık yemedik içmedik sosyal aktivitelere katılmadık para biriktirmek için
mevlam sanada katından hayırı bir evlat nasip etsin inşallah sana merkez sovunan yok ayrıca biz merkezda arkadaş olduk demedik bu topikten tanışıyoruz

ben sizin görüşlerinize saygılıyım. size göre doğru olan bana göre yanlış olabilir. Bu süreci ben eşimle birlikte yaşadım ve yaşadıklarımı burada paylaşmaya çalıştım.bu sefer isim vererek paylaşıyorum.

-biz tedavi öncesi sadece zeynep hanımla görüştük.
-Zeynep hanım eşimi sperm tahlili vermesi için ilgili bölüme götürdü ve tahlil verildikten sonra biz hastaneden ayrıldık.
-bir gün sonra oğuz hocayla telefonla görüştük ve bize doğal yollardan çocuk olması uzun bir tedavi süreci gerektirebilir bunun için tüp bebek sizin için uygun olur dedi.
-tüp bebek için kayseri memorial hastanesine gittiğimiz gün bizi hiç bir konuda aydınlatmadılar. Sadece arzu hanım eşimi eczaneye gönderdi ilaçları alması için ve ilk iğne o gün vuruldu.
-daha sonra ki iğneleri biz kendimiz vurduk. Yanılmıyorsam 3 defa kontrole gittik
-son gittiğimiz gün arzu hanım bize yumurta toplanması için gün verdi. bize aç gelmemiz konusunda hiç bir bilgi vermedi. biz bu bilgiyi yumurta toplamaya geleceğimiz gün akşamı internette gezinirken öğrendik
-sonuçta yumurta toplandı ve embriyo oluşmadı dediler bize ama biz embriyo oluşmaması nedir onu bile bilmiyorduk
-bir gün sonra Zeynep hanım eşim için üroloji doktoruna kontrol ettirdikten sonra tüp bebek tekrar yapalım dedi
-daha sonra Zeynep hanımla görüştük üroloji tedavisinden sonra bize (2000) tl karşılığı tekrar tüp bebek önerdi
-Zeynep hanım bir gün sonra 2000 tl yi yukarı kabul etmedi dedi
-Zeynep hanım sonra bize sizi tüp bebek tedavisi yapsakta çocuğunuz olmaz dedi.
-arzu hocamla da görüştüğümüzde aynı sizin dediğiniz gibi gerçekten dürüst davrandı ve "bize embriyo oluştu deyip transfer yapsaydık ve sizi boş yere umutlandırsaydık daha mı iyi olurdu biz size dürüst olduk suç mu işledik ama başka hastaneler bunu yapıyor" dedi
-bu aşamalar esnasında hastane bizi bir defa aradı oda paramızı getirmemiz için.

şimdi Allah aşkına bana söylermisin burada doğru olan nedir.

Kayseri tup bebek merkezi diye biyer yok orasi artik memorial ve butun bunlar memorialde yasandi oylemi? Tup bebek merkezlerini yeni arastirmaya basladim.Medine bu kadar stresli bi durumda sen bu yasadiklarini nasil kaldirdin Allahım iyilerle karsilartir bizi ne olur.

Kayseri tup bebek merkezi diye biyer yok orasi artik memorial ve butun bunlar memorialde yasandi oylemi? Tup bebek merkezlerini yeni arastirmaya basladim.Medine bu kadar stresli bi durumda sen bu yasadiklarini nasil kaldirdin Allahım iyilerle karsilartir bizi ne olur.

evet kardeşim bu yaşananlar sadece özeti.bana sorarsan sakın burada yazılan o hal hatır sormalara bebişim ben hamileyim senin oğluşun nasıl gibi saçma sapan şeylere kesinlikle itimat etme. biz inandık boyumuzun ölçüsünü aldık. ayrıca kayseri memorial tüp bebek merkezinde tedaviye başlayanlar diye bir başlık var. orada ki paylaşımları okursan benim gibi insanların olduğunuda göreceksin.

canım haklısın hiç kimse parasını yolda bulmuyor ama elimizdende bişi gelmiyor hiç bişey bilmeden normal kadın doğum uzmanları çocunuz ancak tedaviyle olur deyip bizleri tüp bebek tedavisine yönlendiriyor.ve bizler tedavi hakkında kulaktan duyma şeylerle başlıyoruz başımıza ne gelecek neyle karşılaşacaz bilmeden.ne kadar bilgi alsakta hiç bi şeyi başımıza gelmeden ögrenemiyoruz.zorluklarla bi yerlere geliyoruz ama olumsuz oldumu sonuçlar yıkılıyoruz çünkü ister istemez umutlanıyoruz.ama doktora göre bişi yok o alışmış bu durumlara teselli etmek için ikna etmek için çaba sarfetmiyor.ilk şans meselesi olursa olur olmazsa olmaz biz sizin bünyenizi tanımış oluyoruz diyolar.ama bizim umutlarımız hayallerimiz bi kez yıkılıyor.ikinciye başlıyorsun kendini topluyosun ne kadar birinci tedaviyi unutaazsanda ikinciye başlıyorsun dişinle tırnagınla evladına kavuşmak için paranı biriktiriyosun. ya tutuyor ikincide yarım kalıyor ya tutmuyor yada tutuyor sonuna kadar ilerliyor.rabbim hakkımızda neyi hayırlı görüyorsa o oluyor her zaman boynumuz kıldan ince oluyor.ama inan doktorlar seni gene anlamıyor bir iki yüzden teselli veriyolar o kadar.çoooookkkkk zorlu süreçler ve sen ikinciye birazda olsun bilgi sahibi oluyorsun.ve sana son olarak şunu deyim canım benim doktor hatasını kabul etti iki tedavimdede benim hatam dedi.ben iki tedavi gördüm ikincide tuttu ve 8 haftalık kalp atışı durdu ve bu arada iki defa kontrole gittim halde bebeklerimin ikiz oldugunu bilemedi yada önemseyip bakmadı kalp atışı durdugunu ögrendim gün ikiz olduklarını ve yaşamadıklarını öğrendim.çok yıkıldık ben aldıramadım 2 hafta öyle durdum tekrardan kalpleri atar diye çok zor günler geçirdik.kürtajdan ik uyandıgımda onları görmek istedim.ilk söyledim şey bebeklerim oldu.ama doktorum sag olsun ne aradı ne sordu 10 ay oldu hala aramadı.ve sor bana sana hiç tahlil yaptımı diye yapmadı hiç bi tahllim yoktu pıhtılaşmaya bile bakmadan bana iğne verdi kullandım 2 ay kullandım kalp atışını duyunca bırak dedi denemk için verdim dedi ve ben o iğneyi bıraktım 3 gün sonra bebeklerimin kalp atışı durdu.rabbim den sabır istedik beklemeye karar verdik aklımız başımıza geldi araştırılsın istedik acıbademe gittim turgut beye ve gereken tahlillerim yapıldı histeroskopi için gün verdi ve onu beklerken yüce rabbim mucizesini verdi ve hamile oldugumu ögrendim.rabbim herkeze mucizeler versin sıkıntılara girmeden versin haznesinde çok rabbimin yeterki sabret arkadaşım bol dua et.

Ne zor günler gecirmissin sabırla yenmisin..bende Turgut beyin hastasiyim.transferim 2 gun önce oldu..sonuc bekliyorum..insallah RAbbim herkesin gönlüne hayrli olani versin

Ne zor günler gecirmissin sabırla yenmisin..bende Turgut beyin hastasiyim.transferim 2 gun önce oldu..sonuc bekliyorum..insallah RAbbim herkesin gönlüne hayrli olani versin

mrb nefes bende turgut beyle tedaviye başlamak istiyorum sonucunu bizmle paylaşırmısın hamilesindir inşallah..

mrb nefes bende turgut beyle tedaviye başlamak istiyorum sonucunu bizmle paylaşırmısın hamilesindir inşallah..

Canım sonuc negatif 2 ay önce ogrendim Turgut bey 1 regl geçsin diğer ay tekrar yapalım dedi suan reglm yarın 2. Gunum ve Turgut beye gidicem hayırlısı yeniden demiycez

kızlar ne olur banada yardım edin
diyarbakırda tüp bebk tedavisi oldum iki gün önce olumsuz sonuç aldım
doğuda çok bakımlı ilgili merkez bulmak zor
benim gittiğim merkezde böylydi
ama veren rabbim onlar sadece birer vesile dedik ve diyarbakırda yaptırdık
ama çok pişman oldum.bire bir ilgi hiç görmedim .
bismillah deyip iki ay sonra tekrar tüp bebk yaptırmak istiyorum
bunun içinde akıllandım iyi bir merkezde yaptırmak istiyorum.
kayseri memleketim olduğu için öncelik kayseri olacak
kayseride hangi merkezleri önerebilirsiniz
birde ücret ne kadr diyorlar
yazarsanız çok sevinirim kızlar sizden haber bekliyorum
rabbim yar ve yardımcımız olsun :KK16: :KK16: :KK16:

kızlar merhaba çok zor şeyler yaşamışsınız bende yaşıycam muhtemlen çok üzüldüm okuyunca bana da memorial iyi acıbademi boşver demişlerdi vazgeçtim acıbademe gidiyorum zaten hepsi bahane rabbim şahane Allah yar ve yardımcımız olsun hepimizin de çok uğraştırmasın versin bebeklerimizi kimi vesile kılacağını o bilir taaaaaaaa Karstan gelicem bu dünyanın öbür dünyası da var şükürler olsun beni böyle süründürürlerse diğer tarafta hakkımı sorarım

arkadaşlar taze 3 aylık hamıle olarak yazmak ıstıyorum yukarıdaki yazıları okuyunca gerçekten meyve veren ağaç taşlanır atasozumuz aklıma geldı.kayserı memorıalde Arzu hanıma muayene sonrası tup bebek tedavısı başladık ve hersey okadar güzel gectı kı ben hep olumsuz düşünememe rağmen hep doktorlarım ve oradaki calısanlar pozıtıf olmamı sağladı.koskoca kurumdan nasıl olurda bı sekılde bahsederler anlamıyorum hıc gormuslermı muayene olmuslarmı acaba.Sahsen orayla hıcbır alakam olmamasın rağmen benım zoruma gıttı cunku anlatılanların hepsnın yalan olduğunu anladım.eger gormeseydım bende bılmeyenler gıbı ınanırdım.cok buyuk bır emek var ayrıca başka olaylarada adı karısmamıs bır merkez olması benım ıcın cok onemlıydı ıyıkıde gıtmısım.bende benım gıbı herkesın bebek sahıbı olmasını gönülden ıstıyorum bu yüzden açıklama yapma geregı duydum soruları olan varsa cevaplarım

arkadaşlar taze 3 aylık hamıle olarak yazmak ıstıyorum yukarıdaki yazıları okuyunca gerçekten meyve veren ağaç taşlanır atasozumuz aklıma geldı.kayserı memorıalde Arzu hanıma muayene sonrası tup bebek tedavısı başladık ve hersey okadar güzel gectı kı ben hep olumsuz düşünememe rağmen hep doktorlarım ve oradaki calısanlar pozıtıf olmamı sağladı.koskoca kurumdan nasıl olurda bı sekılde bahsederler anlamıyorum hıc gormuslermı muayene olmuslarmı acaba.Sahsen orayla hıcbır alakam olmamasın rağmen benım zoruma gıttı cunku anlatılanların hepsnın yalan olduğunu anladım.eger gormeseydım bende bılmeyenler gıbı ınanırdım.cok buyuk bır emek var ayrıca başka olaylarada adı karısmamıs bır merkez olması benım ıcın cok onemlıydı ıyıkıde gıtmısım.bende benım gıbı herkesın bebek sahıbı olmasını gönülden ıstıyorum bu yüzden açıklama yapma geregı duydum soruları olan varsa cevaplarım
arkadaşım memorial görevlisisin sanırım bence yasaklı üye olacaksın daha ilk günün tüm formlarda aynı reklam içerikli mesajlar dikkatli ol:) benden demesi kimse böyle üyeye inanmaz ki:) ters teper :)

İstersenız isim soyisim verebilirim benim için sıkıntı yok yani:) rabbim isteyen herkese versin ben çok uğraştım ve suan tüm sevıncımı dünyayla bıle paylaşmak ısterım. Bu sitenın guvenılırlıgıne ınanıyorum

Merhaba Bayby bayb ben kayseride tüp bebek tedavisi yaptırmayı düşünüyorum hangi tüp bebek merkezi iyidir ve toplamda ne kadar ücret alıyor raporumuz var Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşaAllah.

arkadasım sanırım sürekli sen beni ters anlıyorsun benm senin suan yasadıklarını anlamadıgımı düşünüyorsun (o yüzden yazdım 3 kere tüp bebek denedim die )aksine seni cok ii anlıyor ve manen yanında olabilecegimizi hepimiz burda bi aile gibi oldugunu hal hatır soormanın yanı sıra üzüntülerin sıkıntılarında paylaşabilecegini anlatmaya calıştıkca sürekli anlamak istediğin seyi anlıyorsun. sanki ben sana onu yazamazsın bu paylaşamazsın diorum, ne haddime. tabiki yaz tabiki paylaş bizde elimizden geleni yapalım. hepimiz bunun için burda deilmiyiz birbirimize yardımcı olmak adına.
neyse arkadsım bizler elimizden geldiğince burdayız ve bütün deneyimlerimizi paylaşmaya hazırız sadece bunu bil...
Merhabalar kayseride bihter senem fetziopluna tp bebek yaptıran vatmı nasıl dıktordenetimletinize ihtiyacım var

sizin düşündüğünüzde ziyade hastane ne dedi önemli olan o. insanlar tüp bebek tedavisini eşlerden birinin veya her ikisinin belli sebeplerden dolayı doğal yollardan çocuk sahibi olamadığı için başvurdukları bir yoldur. ilk önce ilgili hastane eşleri tıbbi anlamda kontrol ve tadavi ettikten sonra tüp bebek için tedaviye başlamalıdırlar ve başlamadan öncede hastalarını her konuda bilgilendirmesi gerekir ki hasta herşeye hazırlıklı olsun. amaç sadece maddi olarak düşünülmemeli. mesela;
- ben ve eşim embriyo oluşmaması diye bir şey bilmiyorduk.
-biz tedaviye başlayıncaya kadar ilgili hastanede görevli hiç bir doktorla ön görüşme veya tıbbi anlamda bir muayene olmadı.
- biz paket olarak anlaşma yaptık ama daha sonra bize tahlil adı altında ücretler çıkardılar.
- emriyo oluşmaması sonucu bütün suç bizdeymiş hastanenin hiç suçu yokmuş ama tıbbi anlamda ellerinde hiç bir tahlil veya tıbbi anlamda ellerinde hiç bir belge yok sadece laf
-bu tadavi süre içerisinde hastane bizi bir defa aradı oda yumurta toplama yaptırmadan bir gün önce tedavi ücretini getirmemiz için :)
inanın o kadar çoğaltmak mümkün ama sanırım anlayanlar anladı..

Bende kayserideyim en iyi merkez en iyi dr öneriniz varmı bihter senem feyzi oğlu tüp benekte basarılımı

ismini bende duymuştum daha önce sevgide calısmıs sanırım ama suanda en az duydugum ısımlerden dıyebılırım. bende dondurulmus emb transferı yaptıracagım 2. bebek için dua edın kızlar

İnşallah be
ismini bende duymuştum daha önce sevgide calısmıs sanırım ama suanda en az duydugum ısımlerden dıyebılırım. bende dondurulmus emb transferı yaptıracagım 2. bebek için dua edın kızlar
beğin size tutunur inşallah peki en çok duyulan ve en iyisi kim kayseride tüpbebek üzerine

Merhaba kızlar öncelikle Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin benim sorum Memorial de tüp bebek maliyetiniz ne kadar oldu acaba sevgilerimle

ben kayseride birçok hastane ve doktor gezdim.tüp bebekle şansımın normale göre %50 daha az olduğunu ve düşük riskimin de yüksek olduğunu söylediler.şu an 10 haftalık hamileyim.acıbadem hastanesi doktor çağlar yazıcıoğlu nu isteyen herkese öneririm.

X