Tüp Bebek Merkezleri Kayseri Tüp Bebek Merkezinde Tedavi Olanlar

slm kızlar memnun kalmak herkese göre değişir ama ben şuanda tüp bebek merkezinde tedavi görüyorum herkes gayet memnun gibi görünüyor hasta sayısına bakılınca bende memnun kaldım sorularıma gayet olumlu cvp verdi doktorum benimle sabırla ilgilendi denilen gibide hijyenik felan değil diyo ama gayet temiz bir yer sizlere tavsiyem burada herkes kafasına göre bişeyler yazıyo bir gününüzü ayırın ve merkezlere gidin görün görünce farkı bulduğunuz yere gidin kısmet ederde bende tedavimin sonuçlarını yazarım inş şuanda normal yolla hamile kalma şansımın olduğunu öğrendim bana bu zamana kadar kimse dememişti bunu bakalım sabırlı bir yola girdim dua edin bana
inşallah iyi olur senin için kayseri tüp bebeği ben de gezdim güzeldi ama acıbademin ülke çapındaki başarısı ve yatırımı çekti beni.
yinede paylaşalım hayırlısı olsun

ben zaten birbirimize destek olalım diye yazıyorum hiç özel değil merak etme arkadaşım
bize 3600 dediler % 10 falan indirim olabilirmiş idare ile görüşüp 150 tl ilk muayene 150 tl tahliller ve artı olarak ilaçlar ilaç olayı biraz garip acıbademde ilaç desteği veriyorlar 3 kutu lazımsa birini onlar veriyo mesela.
site gerçekten karışık ama dert etme ben bildiğim kadar anlatırım sana

bu arada sevgiyi ben de eledim 2 alternatif var bence acıbadem ve kayseri tüp bebek merkezi

suskun insallah guzel haberler verirsin bize duam sizlerle arkadaslar.
sen kac yillik evlisin ve kacinci denemen olacak.tedavi surecini bizimle paylasirsan sevinirim.

pigulalecim bende eledim canim sevgi merkezini. arkadaslar stresli ortamlardan uzak durun lutfen.
lalecim kayserideki merkezler ayni anlasmis gibiler sanki hepside birbirine cok yakin fiyatlar veriyorlar.

arkadaslar kendimden kisaca anlatiyim belkide birazdaha yakindan tanimak istersiniz beni kendimi anlatimki sizede sormaya cesaretim olsun. ben evleneli 9 yil bitecek bir asilama 3 tup bebek tedavisi ve sayisiz ilac tedavisi gordum kismetse 4.yu denicez yaza.insallah son tedavim olur simdilik bu kadar.

suskun insallah guzel haberler verirsin bize duam sizlerle arkadaslar.
sen kac yillik evlisin ve kacinci denemen olacak.tedavi surecini bizimle paylasirsan sevinirim.

pigulalecim bende eledim canim sevgi merkezini. arkadaslar stresli ortamlardan uzak durun lutfen.
lalecim kayserideki merkezler ayni anlasmis gibiler sanki hepside birbirine cok yakin fiyatlar veriyorlar.

arkadaslar kendimden kisaca anlatiyim belkide birazdaha yakindan tanimak istersiniz beni kendimi anlatimki sizede sormaya cesaretim olsun. ben evleneli 9 yil bitecek bir asilama 3 tup bebek tedavisi ve sayisiz ilac tedavisi gordum kismetse 4.yu denicez yaza.insallah son tedavim olur simdilik bu kadar.
kys slm
bu hafta acıbademdeydik ve ben pek mutlu değilim
aksilikler oldu canım sıkkın şimdi ankalife a bakıyorum netten

canim ya bak merak ettim simdi. insallah biran once hersey yoluna girer, ilaclarida kullanmaya baslamistin galiba.acele etme iyi karar ver biliyorsun merkez onemli.etkilemek istemem ama Ankarada tedavi olmayi dusunuyorsan iyi arastir bence tup bebek merkezi bol olan bi sehir kayseri gibi degil.ayrica ankalife merkezini yeni duydum.

arkadaşalr herkese merhaba burdaki herkesin emeğini boşa çıkarmasın güzel rabbim inş...
bana soracak olursanız bende kayseride 2 sefer tüp bebek yaptırdım ...1.si sevgi hastanesinde,2.si acıbadem ercan beye yaptırdım ama 2 si de malesef olumsuzlukla sonuçlandı kısmet değilmiş....
tekrar 3 .cü yü deniycez inş.bu sefer istanbula gitmeyi düşünüyorum aret kamara dr larımız sadece vesile oluyolar allah onlardan razı olsunlar ellerinden geleni yapıyolar....
ama tabi tabi bunlarla bitmiyo ilgi alaka temizlil hijyen de çok önemli ...
ben acıbademden çok memnun kalmıştım çok güzel ilgileniyolar hemşireleri olsun ne biliyim dr u muz olsun bizimle çok güzel ilgilendiler...dedim ya bunlar yetmiyo işte rabbimin OL demesi lazım rabbim OL demeyince ne yaparsanız yapın olmuyo...
son olarakda arkadaşlar rabbim herkesin gönlüne göre versin inş...
hayırlı evlatlar nasip etsin :KK16::KK16::KK16::KK16:

peki acıbademi araştırdınmı kayseri de ve ya kayseri tüp bebek merkezinin labaratuar düzeyini öğrendinmi?
ben yarın acıbademe muayene için gideceğim ama elimde bu iki seçenek var iyi olanı bulmam lazım Allah pişman etmesin. bu olayda labaratuar çok önemli.
ve suzidilarayı okudum çok teşekkür ederim
:)

bende ne yapacagımı nereye gidecgimi bilmiyorum çok kararsızım yardımcı olunn:KK59:

oncelikle hosgeldiniz arkadaslar hepimizinde hakkinda hayirlsi olsun, insallah biran once bu mutsuz gunler sona erer bebegimize kavusuruz

asi38 istanbula gitmek zor olamyacakmi canim ya, ben ankarada hakan satiroglunda tedavi gordum sehir disi o kadar zor olduki anlatamam dis gebelik oldu o kadar ugraslar verdim sonucunda yikildim inan.

mahiy ben buyuk ihtimal kayseri tup bebek merkezini dusunuyorum.sen kacinciyi deneyeceksin.

oncelikle hosgeldiniz arkadaslar hepimizinde hakkinda hayirlsi olsun, insallah biran once bu mutsuz gunler sona erer bebegimize kavusuruz

asi38 istanbula gitmek zor olamyacakmi canim ya, ben ankarada hakan satiroglunda tedavi gordum sehir disi o kadar zor olduki anlatamam dis gebelik oldu o kadar ugraslar verdim sonucunda yikildim inan.

mahiy ben buyuk ihtimal kayseri tup bebek merkezini dusunuyorum.sen kacinciyi deneyeceksin.

yok cnm bilmiyorum zor olur mu da istanbulda görümcemler war onlarda kalıcaz....:KK55:

canim ya bak merak ettim simdi. insallah biran once hersey yoluna girer, ilaclarida kullanmaya baslamistin galiba.acele etme iyi karar ver biliyorsun merkez onemli.etkilemek istemem ama Ankarada tedavi olmayi dusunuyorsan iyi arastir bence tup bebek merkezi bol olan bi sehir kayseri gibi degil.ayrica ankalife merkezini yeni duydum.

canım orda eltim yaptırdı.tek seferde tuttu.tabi zor ihtimal ama yinede hastane daha çok hoşuma gitti.
sende bak internetten bize 14 şubata gün verdiler.
:)

arkadaşalr herkese merhaba burdaki herkesin emeğini boşa çıkarmasın güzel rabbim inş...
bana soracak olursanız bende kayseride 2 sefer tüp bebek yaptırdım ...1.si sevgi hastanesinde,2.si acıbadem ercan beye yaptırdım ama 2 si de malesef olumsuzlukla sonuçlandı kısmet değilmiş....
tekrar 3 .cü yü deniycez inş.bu sefer istanbula gitmeyi düşünüyorum aret kamara dr larımız sadece vesile oluyolar allah onlardan razı olsunlar ellerinden geleni yapıyolar....
ama tabi tabi bunlarla bitmiyo ilgi alaka temizlil hijyen de çok önemli ...
ben acıbademden çok memnun kalmıştım çok güzel ilgileniyolar hemşireleri olsun ne biliyim dr u muz olsun bizimle çok güzel ilgilendiler...dedim ya bunlar yetmiyo işte rabbimin OL demesi lazım rabbim OL demeyince ne yaparsanız yapın olmuyo...
son olarakda arkadaşlar rabbim herkesin gönlüne göre versin inş...
hayırlı evlatlar nasip etsin :KK16::KK16::KK16::KK16:
canım merhaba yoktun uzun süredir sana özel mesaj yazdım ama cevaplamadın uzun süredir girmiyorsun sanırım ben 2.denemede yazdıklarının hepsini okudum.ben yeni kullanıcıyım ilk denemem. acıbadem ve kayseri tüp bebek merkezi ile görüştüm gittim geldim ama tedaviye tam başlamadık.ankalife a bakıyorum gideceğiz galiba

bende ne yapacagımı nereye gidecgimi bilmiyorum çok kararsızım yardımcı olunn:KK59:

ben yardımcı olurum canım senve seve sen nerdesin kayseridemi beni takip et ne yaşarsam paylaşıyorum.şimdi ankalife ı düşünüyoruz 14 şubat da randevu verdiler yarın kesinleştireceğiz.

yok cnm bilmiyorum zor olur mu da istanbulda görümcemler war onlarda kalıcaz....:KK55:

asi slm
zor olmazmı böyle bi dönemde birilerinin evinde kalmak yatamazsın kalkamazsın.ben ankalife ı düşünüyorum ya olursa onların misafirhanesi var mesela.
aslında kayseri tüp bebek evime yakın ama önemli olan hastane başarısı

çok açıklayamadım sana kısa ca cevap verdim ya ben acıbademde yaşadığım özellikle yolunacak tavuk gibi davranıldığını ve herşeyin oldu bittiye getirildiğini hissetmem oldu 3 günde 450 tl verdik nette sgk anlaşmamız var yazmışlar ama yok
sigortam var ve basit tahlillerde bile yararlandırmadılar dün gidip biraz söyleyince hemen o zaman yararlandıralım sgk dan dedi doktor.
ama ben baştan rica etmiştim madem tüp bebek de anlaşmanız yok tahlil muayene vs. bunları sigortayla yapalım da arkasını getirebilelim demiştim
tamam diyrlar sonra laf arasında önemli görüğü bir işlemi öneriyor tamam diyoruz karga tulumba toparlanıp ödeme yapmaya gidiyoruz. sanki kaçan var çok çirkindi.
meselaeşimle gittik doktorla oturduk konuştuk beni içeri aldı muayene oldum alttan çok can cıkıcı idi
doktor içeri geçti ben giyindim odaya gittim oturur oturmaz bi muayene daha var şöyle böyle faydalı içeri serum sıkılarak yapılıyor içaçlı falan dedi eşimde yapalım dedi.
durum aynen şu o zaman siz gidin giriş yaptırın montlarımızı çanta vs toplanıp ben son derece halsiz bi şekilde ödeme ye geçiyopruz koridorun karşısına işlem ondan sonra yapılıyor hastaları erçekten müşteri olarak görüyorlar.
zaten ilk gittiğimizde bana sgk anlaşması olmadığını bile söylemediler ısrarla rapor almayın diyor biz de zorlatınca bu artaya çıktı. ben ilaca tüp bebek için değil de idrar yollarında enfeksiyon mu ne varmış onun için bir de vitamin kullanıyorum canım.
işte böyle bence bizim gibi durumu olam ailelerin çaresizliğinden faydalanıyorlar.kullanıyorlar durumumuzu bi de doktor sormasın mı aylık gelirimizi hani ona göre tahsilat yapacak.
daha o kadar çok şey var ki 100 liraya bi tahlil yaptırdık sonuç bakkal defteri gibi okunmuyor dun maille istedim göndermedi.
ben 2-3 günde 450 lira harcanacak başka sektör bilmiyorum bunların dışında üstelik sonuçlarımı bana da vermiyorlar
offf off çok canımı sıktılar

canım merhaba yoktun uzun süredir sana özel mesaj yazdım ama cevaplamadın uzun süredir girmiyorsun sanırım ben 2.denemede yazdıklarının hepsini okudum.ben yeni kullanıcıyım ilk denemem. acıbadem ve kayseri tüp bebek merkezi ile görüştüm gittim geldim ama tedaviye tam başlamadık.ankalife a bakıyorum gideceğiz galiba
merhaba cnm nasılsın...özel msjını görmedim hayatım görsem kesinlikle yanıtsız bırakmazdım..
cnm hakkımızda hayırlısı nereyse orası olsun inş...
asi slm
zor olmazmı böyle bi dönemde birilerinin evinde kalmak yatamazsın kalkamazsın.ben ankalife ı düşünüyorum ya olursa onların misafirhanesi var mesela.
aslında kayseri tüp bebek evime yakın ama önemli olan hastane başarısı

slm cnm walla bilmiyorum zor olurmu olmaz mı ama gittiğim yer sonuçta yabancı bi yer değil bana gözbebekleri gibi bakarlar ben bundan eminim...
kayseri tüp bebek benim de evime yakın ama orası için pek iyi şeyler duymadım ama nese yaaa kurban olduğum rabbim inş.tedaviye gerek kalmadan bizlere hayırlısından birer evlat nasip etsin...:80::80:

merhaba cnm nasılsın...özel msjını görmedim hayatım görsem kesinlikle yanıtsız bırakmazdım..
cnm hakkımızda hayırlısı nereyse orası olsun inş...

slm cnm walla bilmiyorum zor olurmu olmaz mı ama gittiğim yer sonuçta yabancı bi yer değil bana gözbebekleri gibi bakarlar ben bundan eminim...
kayseri tüp bebek benim de evime yakın ama orası için pek iyi şeyler duymadım ama nese yaaa kurban olduğum rabbim inş.tedaviye gerek kalmadan bizlere hayırlısından birer evlat nasip etsin...:80::80:

slm
daha önce sana ceza verdiklerini okumuştum o yüzden burda açık soramıyorum ama özele yazarmısın tüp bebek merkeziyle ilgili duyduklarını

pingulalecin gercekten cogu merkez insani soymaya bakiyorlar biraz insaf 3 gunde o kadar para alinirmi millet o tedaviyi baslatmak icin varini yogunu orataya koyuyor onlarda firsattan istifade ediyorlar.Allah vicdan versin baska nedim valla. ettigin bir iyilik varmis ta ignelere baslamadan bitirmisin. insallah sende ankalife merkezinde ilk denemende bebegine kavusursun canim ya.Allah yolunu acik etsin.:KK16:

pingulalecin gercekten cogu merkez insani soymaya bakiyorlar biraz insaf 3 gunde o kadar para alinirmi millet o tedaviyi baslatmak icin varini yogunu orataya koyuyor onlarda firsattan istifade ediyorlar.allah vicdan versin baska nedim valla. Ettigin bir iyilik varmis ta ignelere baslamadan bitirmisin. Insallah sende ankalife merkezinde ilk denemende bebegine kavusursun canim ya.allah yolunu acik etsin.:KK16:

inşallah canım.inşallah hepimiz kavuşuruz bebeklerimize.çok zor bir dönem ben özellikle birbirimize destek olalım paylaşalım istiyorum merkezlerde bu gücü belki birgün farkederler.allah izin verirse hayırlısıyla gebelikten sonra bile ben en azından bizden sonrakiler için yazacağım.

X