Kayseride Burun Estetiği yaptıran arkadaşlarım

selam kızlar. ben 2 yıl önce Ali Osman beye ameliyat oldum. ameliyatım 5 saate yakın sürdü. hem estetik oldum hemde iç kısımda eğrilik vardı sağlığım için olmak zorundaydım.yani tek seferde iki ameliyat olduğum için uzun sürdü. ali osman beyi bana kendi aile doktorumuz tavsiye etmişti. ilk olarak görüşmeye gittim. benimle çok güzel ilgilendi. her konuda detaylı bilgi verdi. zaten bende netten baya bi araştırmıştım rinoplasti ameliyatını yani bilgisiz bir hasta olarak geçmedim doktorun karşısına.herşeyi konuştuktan sonra ameliyata tamam diyebilmem için kendisini yaptığı ameliyat resimlerine bakmak istedim. bütün resimlerini önce ki ve sonra ki halleriyle gösterdi ve bende tmmdır dedim. 10 gün ya da 1 hafta sonra ameliyat olmak istedim ama doktor doluydu nevşehir ve yozgattan hastalarının geleceğini ve ameliyat olacaklarını söyledi. 3-4 gün sonra sabah boştu ve sabah hastanede olmamı istedi. ameliyatım başarıyla geçmişti. ilk gece hastanede kaldım ertesi gün eve geldim. önce tamponlar sonra alçı çıktı. alçıdan sonra burnumun çok şiş olduğunu farkettim ama morarma beklediğim kadar olmamıştı ve bu da doktorun marifetiydi. elinin çok hafif olduğunu morarmanın çok ve uzun sürmemesi için gayret gösterdiğini söyledi. bence bir doktorun hastasıyla ilgilenmesi lazım. ali osman bey ile durumumuz hasta-doktor ilişkisini geçip iki samimi arkadaş, iki kardeş gibiydi çünkü sonuçta ben hastayım ve neredeyse yüzümü değiştirecek bir operasyona giriyorum hem heyecan hemde bir çok soru varken beynımde doktorun bunu yanıtlaması şart. ameliyat sonrasında da çekinmeden sıkılmadan ve düşünmeden bir sıkıntı olduğunda doktoru arayabilmeliyim.

Arkadaşlar bende burun estetiği olmak istiyorum ama çok korkuyorum.Saffet Beye ameliyat olan arkadaşlar şimdi nasılsınız :))) Kendisi ile görüştüm ama çok tedirginim yaaa..

valla canım şuan 2 kişi var fotoları olan saffet beyin yaptığı burunlardan biri gizem2009 biri sebnem66 ikisininde albümlerinde fotoları var bakabilirsin fotolarına..bende görüşmedim ama görüşcem saffet örs le..olan arkadaşların hiç bir problemleri yok ben soruyorum ...sen neden tedirginsin..doktorumu beğenmedin yoksa..yapmış olduğu burunları falan gösterdimi sana..en iyi ona diyorlar bilmiyorum yani..

Benim tedirginliğim doktordan değil,ameliyattan çok korkuyorum.Anestezi olayı falan...Benim de araştırdığım kadarıyla en iyi doktor Saffet Bey.Tabi ona ameliyat olan birileri ile görüşmek içimi rahatlatacak.Yaptığı burun estetiklerinin resimlerine bakmak aklıma gelmedi valla.Sanırım ben karar verene kadar bi kaç kere daha görüşürüm kendisi ile.Dediğin arkadaşların fotolarını göremiyorum nasıl olacak ? sitede yeniyim de :)

doktoru beğeniyorsan canım sen bence anestezi en kolay yeri uyu uyan 1 gün ağrın olsun yani ...bende acaba güzel olurmu diye düşünüyorum anestezi değilde korkum..o arkadaşlara arkadaşlık gönder ondan da olabilir...bu konunun 1nci sayfasında o arkadaşlarında yazıları var tıkla rumuzlarına kullanıcı profilini göster de albümler çıkması lazım

Bahsettiğin arkadaşlardan Sebnem hanımın fotolarına baktım,burnu gayet güzel görünüyor ama kendisi pek memnun değil anlaşılan.Benim de kafam karıştı öle olunca.Önemli olan içimize sinmesi dimi.Ankarada ki doktorları da araştırcam ben.Özelliklede Onep'dekileri.Orada ameliyat olan ve çok memnun kalan arkadaşlar var.

evet şekil olarak biraz daha kavisli istiyormuş..ama diğer arkadaşın ki gayet güzel birde onada bak derimmm..saffet beye ne istediğini nasıl burun istediğini iyice sölicekmişin ona bırakmıcakmışın güzel yapıyor ameliyatlarını diyorlar

Bence de çok yakışmış Şebnem arkadaşın burnu ama kendi istediği sonucun çıkmaması beni biraz düşündürdü.Saffet Beye ameliyat olan bi bayanla görüşcem,umarım işlerimi ayarlayabilirsem.Onunla da görüştükten sonra artık kesin kararımı veririm.Tam bir muamma oldu,karar vermek ne zor :KK43:((

aynen canım ya bende senin gibi çok kararsızım bi tamam deyip de olamadım görüşürsen bayanla banada haber edermisin canım ya....sebnem66 dediki bana saffet bey hakkında çok iyi doktor ama sen nasıl bir burun istiyorsan ona sakın bırakma dedi istediğin burunu tarif et ben böyle istiyorum de dedi hatta foto bile götür dedi..yoksa güzel yapıyor dedi..bende ela12 diye bi arkadaş var onun burnunu tarif etcem doktora beğeniyorum yanii...ona benzer fotoda götürcem...gizem2009 onun burnunu baktınmı...kavisli falan onunkide oda güzel..sağolsunlar onlara hep soruyorum onlarda yardımcı oluyorlar bana

Tabi canım,görüşür görüşmez yazarım.Gizemin burnuda çok güzel,hepsi güzel geliyor bana kendi burnuma baktıkca :)) Şu ünideki hocayı da bi araştırcam.Bi karar verip aralık ayında olmak istiyorum hayırlısı ile.

bende canım ben senden önce olursam bende sana haberdar ederim...bende ünideki hocayla saffet beyi iyice araştırıyorum hayırlısı hangisiyse onda olcam

Canım bu ırfan Özyazgan'ı hiç duymadım.Bir de üniversite doktorları konusunda kararsızım.Sanki hastaları denek olarak kullanıyorlarmış gibi geliyor bana :) Saçma düşünce farkındayım.Peki fiyatı ne bu doktorun bilgin var mı ? Birde ne zaman göürşeceksin,benden evvel görüşürsen bana bilgi verebilir misin?Ben şehir dışında görev yapıyorum,zamanım biraz dar görüşmeler konusunda.

valla canım ben bu konuyu açtığımda ilk bayanın birisi yazmış bana kardeşinin burnunu irfan özyazgan yapmış ve çok güzel oldu dedi ama sonradan yazdığı yeri silmiş o bayan ve alıntısı var gizem2009 olan arkadaş yapmış ilk sayfada ondan duydum ve sprellamh olan arkadaşta ona yapmıştır fotosu var zaten onun...birde geçmişini falan okudum 22 yıllık tecrübesi falan varmış estetik üzerne..arayıp bulup sende okuyabilirsin..denek konusuna gelince bende bir ara öle duydum ve tavsiyeediyorum.com dan doktora mail attım herkes böyle diyor hocam dedim senin dediğin gibi birde ameliyatlara stajerler giriyormuş o yüzden size ameliyat olcaktım kafam karıştı yazdım oda bana num vermiş ben seni bilgilendireyim demiş arıcam doktoru..kafana takılan soru olursa o siteden mesaj at cevap veriyor yani..fiyat konusuna gelince 600 1500 e kadar değişiyormuş buruna göre..çünkü ben ünideki kbb doktoru prof..dr yaşar ünlüyle annem konuştu o demiş buruna göre fiyat..irfan beyde o civardadır daha fazla olmaz.....valla senin gibi çok kararsızım canım ya bende napcaz bilmiorum..bide benim küçük bebeğim var emiyo narkozdan etkilenir diye 1 1.5 ay daha bekleyim diyorum...yoksa allah kısmet ederse kesinlikle olcam taktım yanii

Canım çok saol,ben de aralık gibi olmayı düşünüyordum ama bazı aksilikler çıktı sanırım bi kaç ay daha erteleyeceğim.Dayının sonuçları bu yüzden benim içinde önem arz ediyor.Gerçekten güzel olursa bende bahsettiğin doktoru düşünebilirim.Hem verdiği rakamlarda çok uygun.Herşey için çok teşekkürler,bilgilendirmeye devam.Ya bu arada özel mesaj yazıcam ama en az 50 mesaj göndermeniz gerekiyor diyor.Bu yüzden kusura bakma.

kızlarrr bende istiyorum ama hala cesaret edemiyorum . fiyat konusunda yazan arkadaşım eminmisin o fiyatta olduguna imkansız gibi ya. saffet bey maliyeti nekadar yapıyo acaba yazarmısnız?

X