Kayserili Hatunlar:))

Anam sankim duyan da erkek arkadasin yok sanacak sende onu dusun de akil ver. kaydirigubbakcemile3

Kizlar ben cikiyorum sonra gorusuruz yine. Şeniz

Ben erkek arkadaşıma aldığım hediye ile kocama aldığım hediye farklı olsun isterim :jeyyar:
Yani şimdi burda yazamam ama bigün planlarımı anlatırım :jeyyar:
GÜle güle kısırı bensiz yiyecen ya bilmiyorum yani nerene dursun desem.
Yada durmasın vazgeçtim.cokacimcoook

diloo turşuyuz muyuz acaba :).. bütün turşuların basına :) haha cok komik oldu aa sevdimm turşu meloniikaydirigubbakcemile3

Seni bilmem ama ben biraz daha beklersem tursu olarak hissedecem :))
2010 puuuufff çok uzak bi tarih gibi gelio :nazar:

tarihin bile belli kuzuuu.. bende o da yok hahayyy.. yapacak işleriniz var ondan 2010 sanki gelecek sene demeyi neden denemiyorsun .. daha yakın olur ozmaan tarihhh.

Gelecek yıl??
Daha bu yıl bitmedi bee..
Ama bana erken gelio biliomusun biraz düşününce :KK43:(
Annemi bababı düşününce.
Yol ver gitsin diyo seytan sonra sevdiğim aklıma gelio..
Ben depresyona mı giriyorum ne :)))

diloya bakaleee ateşi başına vurmuş sabredemio...

delü garı nie sabredemeyecem.
Çok sabırlıyımdır. :))
6 senedir ( aslında 9 yıl ama ilk ciddi konuşma 6 yıl önceydi.yani ona ilk gıcık olduğum yıl :) ) gözümün önünde duran cocuğa yanıkmışım haberim yokmuş :)) onca zaman sabrettim bi bir sene mi gözümde büyüyecek hhıııııhhh

delü garı nie sabredemeyecem.
Çok sabırlıyımdır. :))
6 senedir ( aslında 9 yıl ama ilk ciddi konuşma 6 yıl önceydi.yani ona ilk gıcık olduğum yıl :) ) gözümün önünde duran cocuğa yanıkmışım haberim yokmuş :)) onca zaman sabrettim bi bir sene mi gözümde büyüyecek hhıııııhhh

:roflol::roflol::roflol::roflol:
kıs varya bende kocamı ilk gördüğümde ondan nefret etmiştim

demekki büyük aşklar gerçekten nefretle başlar :))
Ben ilk gördüğümde burnu havada uyuz bişey dedim.
Ama şimdi o burnu havadalığı bile hoşuma gidiyo nan :asigim:

ayyy aynısını bende demiştim..nekadar havalııııııı dediydimm..hatta kızlarada bunla evlenen moku yer dediydimm:roflol:

ayyy aynısını bende demiştim..nekadar havalııııııı dediydimm..hatta kızlarada bunla evlenen moku yer dediydimm:roflol:

Afiyet olsun o halde. :roflol:

Geldim kizlar, heryerde inanilmaz indirim var.
Koton'da mesela duz renk gomlekler 10 tl.

cokacimcoook :roflol::roflol: Büyük konuşmayacan kızım işte gelir böyle basına :roflol:
Afiyet olsun o halde. :roflol:

Geldim kizlar, heryerde inanilmaz indirim var.
Koton'da mesela duz renk gomlekler 10 tl.

delikafadulden alışveriş alışveriş delikafadulden Amma velakin beklemem gerek 1 hafta şakkıdı
Kız bendenize yanlış istihbarat verme :mymeka: :roflol:

sensi ıcık duramıon yerinde dimi...kır kıçını otur kıs....

bu işyeri bana iice batmaya başladı.....1 senedir çalışıom bitane zam olmazmı yaaaa....

X