Kendi başıma cinsiyet partisi

Nurade

Bekliyorduuuu🙄
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
381
434
23
Herkese merhabaa iyi geceler bir sorum olacaktı ben eşimden ayrılmak üzereyim boşanma aşamasındayız anlaşmalı olarak boşanıyoruz eşimden şiddet gördüğüm için hamileyim dört buçuk aylık ve bi oğlum olacak 23 yaşındayım şimdi cinsiyet partileri falan yapıyorlar balonlu boyalı aşırı hoşuma gidiyor tek başıma yapsam çok komik olur mu ailem böyle şeylere pek sıcak bakmaz bir yakın kız arkadaşım var hevesim geçsin diye beraber yapalım diyor ama saçma da geliyor bir yandan belki aklınıza gelen bir fikir olabilir danışmak istedim

Herkese merhabaa iyi geceler bir sorum olacaktı ben eşimden ayrılmak üzereyim boşanma aşamasındayız anlaşmalı olarak boşanıyoruz eşimden şiddet gördüğüm için hamileyim dört buçuk aylık ve bi oğlum olacak 23 yaşındayım şimdi cinsiyet partileri falan yapıyorlar balonlu boyalı aşırı hoşuma gidiyor tek başıma yapsam çok komik olur mu ailem böyle şeylere pek sıcak bakmaz bir yakın kız arkadaşım var hevesim geçsin diye beraber yapalım diyor ama saçma da geliyor bir yandan belki aklınıza gelen bir fikir olabilir danışmak istedim
Senin boyle bir partiye ihtiyacin var, degisik ve guzel olan her seye ihtiyacin var. Kesinliklikle yap 🥰

Son düzenleme:

Cinsiyetini öğrenmişsiniz zaten. Ortada sürpriz de yok. Arkadaşlarınızla toplanıp, beraber vakit geçirmek istiyorsanız, daha farklı bir toplantı yapabilirsiniz.

Sağlıklı bir hamilelik ve doğum dilerim.

Yapın ne güzel hatıra olur ilerde bak nasıl sevindim gelişine diye gösterirsiniz oğlunuzada bebek sizin parti sizin daha nice güzel anlar olsun yaşamınızda 🤡🤡🤡🤡saglikla inşallah .İyi eğlenceler size şimdiden
Ya çok teşekkür ederim yemin ederim beni bu sitede şımartıyorsunuz aşırı pozitif oluyorum

X