Kendi başıma cinsiyet partisi

Herkese merhabaa iyi geceler bir sorum olacaktı ben eşimden ayrılmak üzereyim boşanma aşamasındayız anlaşmalı olarak boşanıyoruz eşimden şiddet gördüğüm için hamileyim dört buçuk aylık ve bi oğlum olacak 23 yaşındayım şimdi cinsiyet partileri falan yapıyorlar balonlu boyalı aşırı hoşuma gidiyor tek başıma yapsam çok komik olur mu ailem böyle şeylere pek sıcak bakmaz bir yakın kız arkadaşım var hevesim geçsin diye beraber yapalım diyor ama saçma da geliyor bir yandan belki aklınıza gelen bir fikir olabilir danışmak istedim
yapin bence, evlenirken kovidden dolayi dugun yapamadik. o bile icimde ukde kalmadi ama hamilelikte yapamadigim cok sey icimde ukde olarak kaldi. berbat bir hamilelik gecirdigim icin. icinizden ne geciyorsa onu yapin bence. insatgramda cinsiyet partisi etiketiyle aratip fikirler edinebilirsiniz.

Yap tabi kalmasın aklında bakma kimseye millet her şeye bir kulp bulur zaten. Sağlıkla gelsin bebişiniz🥰

Herkese merhabaa iyi geceler bir sorum olacaktı ben eşimden ayrılmak üzereyim boşanma aşamasındayız anlaşmalı olarak boşanıyoruz eşimden şiddet gördüğüm için hamileyim dört buçuk aylık ve bi oğlum olacak 23 yaşındayım şimdi cinsiyet partileri falan yapıyorlar balonlu boyalı aşırı hoşuma gidiyor tek başıma yapsam çok komik olur mu ailem böyle şeylere pek sıcak bakmaz bir yakın kız arkadaşım var hevesim geçsin diye beraber yapalım diyor ama saçma da geliyor bir yandan belki aklınıza gelen bir fikir olabilir danışmak istedim
Çok geçmiş olsun yeni hayatınız umarım beklediğinizden de güzel olur, bence saçma olmaz kız kıza yapın hatıra kalır zaten her şey içinizde kalmış bari bunu yapın

Kuş gibiyim gerçekten benden sonra motor kazası geçirdi iyi oh olmuş demiyorum ama o gece benimle birlikte burda ki herkesin canını yaktı acıttı yataktan bile kalkamaz halde şu an
Dün aklıma gelmiştin.. Geri dönmemiştir inşallah diye düşünmüştüm. Dönmemişsin.. Çok sevindim 😊 normalde gerek yok derdim ama kalmasın içinde ne istiyorsan yap 🥰

Yap tabi ki neden yapmıyorsun ki çok da güzel olur anısı yeter moralin yükselir saçma diyen olursa da takılma canım istedi yaptım oğluma anı biriktiriyorum de hayat senin ve artık minik yavrunun yaşamana bak❤️

Hakkınızda hayırlısı olsun kuzum içinizden geliyorsa tabi ki yapın derim güzel bir hatıra fotoğraf video çekersiniz ilerde oğlunuza anlatacak bir mutlu anınız olur 🙏🏻 Rabbim sizi korusun 🧿

Hakkınızda hayırlısı olsun kuzum içinizden geliyorsa tabi ki yapın derim güzel bir hatıra fotoğraf video çekersiniz ilerde oğlunuza anlatacak bir mutlu anınız olur 🙏🏻 Rabbim sizi korusun 🧿
Çöm teşekkür ederim desteğiniz için yapıcam bende karar verdim cinsiyet partisi gibi değil de baby shower gibi bir pasta kesmek bile beni mutlu edecek başta çevrem çok tuhaf baktığı için bende yadırgadım ama burda ki herkes olumlu şeyler söyledi bende öyle düşünüyorum çok seviyorum bu siteyi de sizleri de

Çöm teşekkür ederim desteğiniz için yapıcam bende karar verdim cinsiyet partisi gibi değil de baby shower gibi bir pasta kesmek bile beni mutlu edecek başta çevrem çok tuhaf baktığı için bende yadırgadım ama burda ki herkes olumlu şeyler söyledi bende öyle düşünüyorum çok seviyorum bu siteyi de sizleri de
❤️❤️🌸🌸🙏🙏

Cinsiyet partileri zaten çok saçma. Sizin cinsiyeti bildiğiniz halde balon falan patlatıp erkek bebeğe şaşırıp yalandan sevinecek olmanız daha saçma. Ama size iyi gelecekse yapın. Güçlü bir kadınsınız belli ki, mental anlamda daha da iyi hissedecekseniz neden olmasın? Güneydoğuda aynı şehirdeysek bebemi alır gelirim bile. Darısı bir yaş doğum gününe. ❤️

ya bebisim kocan olsa da olmasa da bana bu tarz etkinlikler gormemis gibi geliyo :KK43: Bence bundan vazgeç, bebişin 1 yaşında güzel bir kutlama yap. Dilerse babası da yanında olmuş olur hem :)

ay ama istiyorsan yap tabi, cinsiyet partisi gibi değil arkadaşlarınla kutlama yemeği ye. içinde kalmasın sakinnn :) Sağlıkla kucagina al

Cinsiyetini öğrenmissin en iyisi daha eğlenceli baby shower olurr ama tabiki gönlünden ne kopuyorsa onu yap sağlıcakla kucağına al inşallahh🥰

X