Saç Rengi ve Saç Boyama kendi evinizde saç boyama hizmeti veriyorum .. .

bu forumda mügee die bir arkadaş %30 bal köpüğüyle %70 altın sarısını 9 luk sıvıyla karıştırıp ulaşmış bu renge acaba onu uygulasam olurmu?

bende denedim canım bu karışımı bir yıl önce ama ben direk iki boyayı karıştırmıştım 30 70 die ayırmamıştım...müge arkadaşın dediği bana görede mantıklı ama onunda dediği gibi zemin mutlaka açık renk olmalı...
senin zemininde acık anladığım kadarıyla...CADIARZU

canım ya banada yardımcı olurmusun benimde saçlar siyah ve düzleştiriciden dolayı baya kırık var bende siyahtan dönmek istiorum ama cesaret edemiorum kırılımasını istemiorum zor uzatım zaten saçlarımı ve saç rengi hakkındada tardımcı olurmusun ya ilk resimdeki gibi veya ikinci üçüncü resimdeki gibi isitorum lütfen yardıım

1. resimdeki karışım bi renk kumralla kahve karışımı 2. resimdekide karamel üzerine sarılar atılmış saçlarını yaıpratmadan açmanın yöntemini biliyorum ama banamı yaptıracaksınız yoksa size burdan mı yardımcı olmamı istiyorsunuz ?

canım ya banada yardımcı olurmusun benimde saçlar siyah ve düzleştiriciden dolayı baya kırık var bende siyahtan dönmek istiorum ama cesaret edemiorum kırılımasını istemiorum zor uzatım zaten saçlarımı ve saç rengi hakkındada tardımcı olurmusun ya ilk resimdeki gibi veya ikinci üçüncü resimdeki gibi isitorum lütfen yardıım

1.resimdeki kumral kapıçino karışımı bi renk 2. resimdeki karamel aralara sarı atılmış aşama aşama açılacak saçın birden değil ancak böyle yıpranmaz sana burdanmı yardımcı olmamı istiyorsun yoksa banamı yaptıracaksın snrasına bakarız

ay lütfen banada yardım edermisin? bebeğim olduğu için kuaföre saatlerce vakit harcayamam. hamile kalmadan önce saçların röfleliydi. dipler çok çıkmıştı bende diplere açık küllü sarı alıp sürdüm bir gün sonrada koleston terakotaya boyadım. rengi fena olmadı zaten yıkadıkca aktı renk açıldı. şimdi saçımı bal köpüğü istiyorum nasıl yapmam lazım açmadan rengini olurmu acaba. istersen buraya fotoda koyarım.... kafamçokkarıştı

cnm ilk etapta kahve köpüğü al palettenin kendi oksidasyon kremini kullanma parfümeriden 40 volümlük oksidan iste ve içine de 1 kaşık oryel kat bu karışımla saçını boya. aradan biraz zaman geçsin aynı işlemi bal köpüğü alıp yap daha iyi sonuç alırsın

bu forumda mügee die bir arkadaş %30 bal köpüğüyle %70 altın sarısını 9 luk sıvıyla karıştırıp ulaşmış bu renge acaba onu uygulasam olurmu?

tabii olur ama saçın açık renk olması gerekir bu şekilde ancak 1 ton kırılabilir saç .

cnm ilk etapta kahve köpüğü al palettenin kendi oksidasyon kremini kullanma parfümeriden 40 volümlük oksidan iste ve içine de 1 kaşık oryel kat bu karışımla saçını boya. aradan biraz zaman geçsin aynı işlemi bal köpüğü alıp yap daha iyi sonuç alırsın

çok teşekkür ederm dedğnn denıcem ama br kutu boya çn 1yemk kaşığı koyucm deme bnm saçıma1 kutu yetmez o zamn 2 ymk kaşığımı koymm lazım oryelı.

boyamaya önceuçlardan başlamam gerekyor deme bnm dıpler 1 cm kdr uzamış o zamn dıpten 1 cm bırakıp mı uçları boyamam lazım?

cnm ya ben sana fotomu gondersem yada maıl adresını versen camdan gostersem saclarımı yınedemı olmaz?

böyle bir konu açtığınız için kendi adıma teşekkür ederim birkaç soru sormak istiyorum ..
benim ten rengim beyaz ve saçlarım orta kumral (bihterin aşk ı memnu dizisindeki rengin aynısı)ama ben nişanlım sarı saç seviyor diye gittim röfle attırdım o ışıl ışıl saçlarım maf oldu tülerik duruyor neyse ki yarıya geldi röflem şimdide beyefendim kalan röfleleri koyu yap diye tutturdu sizce boyasam ne renk almalıyım ki yukarla aşağısı tutsun birde sarı saç mı koyu saç mı her zaman saçı çok gösterir ,boyatıcağım röfle üzerine boyada yanma akma olmaz dimi çok sordum ama cevaplarsanız memnun olurum.

çok teşekkür ederm dedğnn denıcem ama br kutu boya çn 1yemk kaşığı koyucm deme bnm saçıma1 kutu yetmez o zamn 2 ymk kaşığımı koymm lazım oryelı.

yok siz yine 1 kaşık koyun o saça eşit dağılacak

1.resimdeki kumral kapıçino karışımı bi renk 2. resimdeki karamel aralara sarı atılmış aşama aşama açılacak saçın birden değil ancak böyle yıpranmaz sana burdanmı yardımcı olmamı istiyorsun yoksa banamı yaptıracaksın snrasına bakarız

size yaptırmayı isterdim ama malesef uzağım hangi marka öneriosunuz ve şuan saçlarım siyah benin yıprnaır diye çok korkuyorum

size yaptırmayı isterdim ama malesef uzağım hangi marka öneriosunuz ve şuan saçlarım siyah benin yıprnaır diye çok korkuyorum[/QUOTl loreal veya koleston kullanın. saçlarınız siyahsa kolestonun yoğun renk açıcısını öneriyorum saçlarınız turuncuya yakın bi renk olarak çıkar açıcıdan sonra istediğiniz renge boyayın

böyle bir konu açtığınız için kendi adıma teşekkür ederim birkaç soru sormak istiyorum ..
benim ten rengim beyaz ve saçlarım orta kumral (bihterin aşk ı memnu dizisindeki rengin aynısı)ama ben nişanlım sarı saç seviyor diye gittim röfle attırdım o ışıl ışıl saçlarım maf oldu tülerik duruyor neyse ki yarıya geldi röflem şimdide beyefendim kalan röfleleri koyu yap diye tutturdu sizce boyasam ne renk almalıyım ki yukarla aşağısı tutsun birde sarı saç mı koyu saç mı her zaman saçı çok gösterir ,boyatıcağım röfle üzerine boyada yanma akma olmaz dimi çok sordum ama cevaplarsanız memnun olurum.

şimdi ilk önce siz sadece röfleleri ayırıp onları koyu kumrala bir boyayın ondan sonra tüm saçınızı boyayın daha fazla akmaz. yalnız koyu kumral ilk etapta gözünüze çok koyu görünebilr sonradan açılıyor. daha çok saçı canlı renkler gösterir. bakır kahve, altın kahve, altın karamel, ve cappicino gibi renkleride deneyebilirsiniz.

canım bunlarda benim saç rengim.üstler farklı altlar farklı renkte.ben kahve köpüğü yada bal köpüğü istiyorum.nasıl yapmamı önerirsin.rengi daha net görmek için yakınlaştır.böyle pek belli olmuyo.

Son düzenleme:
slm benımde bi sorum olucak izmirde oturdugum için karşılıklı görüşme gibi bi imkanımız olmadıgından burdan bi fikir almak istiyorum benım saçlar sarı bu zamana kdr loreal kullandım en açk renklerinden ama beyaza yakın bi sarı yada böle tatlı bi sarı istiyorum onu nasıl yakalayabilirim kısacası sarı rengi nasıl zarar görmeden açabilirim şimdiden tesekkürler....

cnm bak köpüğü boyanın içine 1 kaşık oryel ve 40 volümlük oksidan koycaksın . sonra boya şuan gölgeli olan uçların biraz daha açık ton olck bnce güzel durur yok istemem dersen açık olan tutamları ayır onları oryelsiz boyayla boya saçının diğer kalan kısmını da oryelli boyayla boya

X