Saç Rengi ve Saç Boyama kendi evinizde saç boyama hizmeti veriyorum .. .

slm benımde bi sorum olucak izmirde oturdugum için karşılıklı görüşme gibi bi imkanımız olmadıgından burdan bi fikir almak istiyorum benım saçlar sarı bu zamana kdr loreal kullandım en açk renklerinden ama beyaza yakın bi sarı yada böle tatlı bi sarı istiyorum onu nasıl yakalayabilirim kısacası sarı rengi nasıl zarar görmeden açabilirim şimdiden tesekkürler....
bnce platin renginden kaçının o renk yüzü çok soldurur makyajsz dolaşamzsınız. ayrıca diplerden çıkann renk hemen sırıtır bnce altın sarıyı deneyebilirsiniz saçlarınız altın gibi parıldar güneşte

cnm bak köpüğü boyanın içine 1 kaşık oryel ve 40 volümlük oksidan koycaksın . sonra boya şuan gölgeli olan uçların biraz daha açık ton olck bnce güzel durur yok istemem dersen açık olan tutamları ayır onları oryelsiz boyayla boya saçının diğer kalan kısmını da oryelli boyayla boya

çok teşekkür ederim en kısa zamanda denicem.yalnız benim saçım uzun olduğu için 1 kutu boya yetmiyor.2 kutuyla boyucam.ölçü yine aynımı olacak.1 kaşıkmı oryel koyim.

bnce platin renginden kaçının o renk yüzü çok soldurur makyajsz dolaşamzsınız. ayrıca diplerden çıkann renk hemen sırıtır bnce altın sarıyı deneyebilirsiniz saçlarınız altın gibi parıldar güneşte

ya aslında bi renk istiyom ama gösteremiyorum resim yukleyemiorum ben o yuzden nasıl yapıcam bilmorum altın sarısı yumuşak bi tonmu acaba yada onu gösterebilecek bi resim varsa elinde yükleyebilirmisin benım sacım zatn baya bi sarı ama tatlı bi sarı olmasını istiyorum

çok teşekkür ederim en kısa zamanda denicem.yalnız benim saçım uzun olduğu için 1 kutu boya yetmiyor.2 kutuyla boyucam.ölçü yine aynımı olacak.1 kaşıkmı oryel koyim.

1 buçuk olabilir zaten o saça eşit dağılacak cnm yıpranmaması için fazla koyma derim

merhaba aşağıdaki resimlerden biri istediğim rengin resmi biri de kendi resmim. saçlarım resimdekinden biraz daha uzun. birinci sorum istediğim renk yakışır mı ikincisi fiyatı ne kadar olur. özel mesaj gönderemiyorum o nedenle burdan sormak zorunda kaldım, kusura bakma fisfisfis

canım bu rengi nasıl elde edebilirim daha önce yazmıştım saç rengim siyah nasıl eldebileeğimi ve nasıl yapıcağımı tekrar anlatabilirmisin sanırım bu renk tarçın bakır

merhaba aşağıdaki resimlerden biri istediğim rengin resmi biri de kendi resmim. saçlarım resimdekinden biraz daha uzun. birinci sorum istediğim renk yakışır mı ikincisi fiyatı ne kadar olur. özel mesaj gönderemiyorum o nedenle burdan sormak zorunda kaldım, kusura bakma fisfisfis

saçlarınız boyalı mı doğal renginiz mi ? acaba istediğiniz renk güzel olur yakışır da fakat bir iki etapta olabilir ancak. fiyata gelince çok makul fiyatlarda . sizin için 50 , 70 tl arası olur.

canım bu rengi nasıl elde edebilirim daha önce yazmıştım saç rengim siyah nasıl eldebileeğimi ve nasıl yapıcağımı tekrar anlatabilirmisin sanırım bu renk tarçın bakır

saçnıız boyamıydı doğal rneginiz mi acaba

merhaba ben hala fırsat bulup boyayamadım saçlarımı bugün boya almaya çıkıcam şimdi palette kahve köpüğünü alıcam 2 kutu oksidanınıda 40 lık alıcam 2. kutunundamı oksidanını 40lık koyucam?? boyadıktan sonra foto koyarım.ii günler. brde bu karışımdan deneyen varmı sonuç nasıl arkadaşlar
?

mrb canım benm saçlarımda siyah boya var.Fakat saçLarımı karameLe boyamak isityorum resim ekleyemıyorum ama mutlaka görmüşsünüzdür forumda falan Çağla Şikel'in saç rengi gbi boyamak istiyorum banada yardımcı olabılırmısınız?

merhaba canım bu konuyu yeni gördüm ve ilgimi çekti yazılanları okudum çok güzel bilgi veriyorsunuz.Benim saçımda bl rengi var altında loreal havana vardı.Ben atiye denizin (formda resmini gördüm) saç rengi gibi olsun istiyorum bugün kuaföre sordum 150 milyon dedi acaba evde yapabilir miyim

merhaba ben hala fırsat bulup boyayamadım saçlarımı bugün boya almaya çıkıcam şimdi palette kahve köpüğünü alıcam 2 kutu oksidanınıda 40 lık alıcam 2. kutunundamı oksidanını 40lık koyucam?? boyadıktan sonra foto koyarım.ii günler. brde bu karışımdan deneyen varmı sonuç nasıl arkadaşlar
?

oryel koymayı unutmayın ben daha önce hep kendi saçımda da denedim karamel saçalrımı açık kumral yapmıştım .

merhaba canım bu konuyu yeni gördüm ve ilgimi çekti yazılanları okudum çok güzel bilgi veriyorsunuz.Benim saçımda bl rengi var altında loreal havana vardı.Ben atiye denizin (formda resmini gördüm) saç rengi gibi olsun istiyorum bugün kuaföre sordum 150 milyon dedi acaba evde yapabilir miyim

tabiki yapabilirsiniz bal rengim şuan saçınız?

mrb canım benm saçlarımda siyah boya var.Fakat saçLarımı karameLe boyamak isityorum resim ekleyemıyorum ama mutlaka görmüşsünüzdür forumda falan Çağla Şikel'in saç rengi gbi boyamak istiyorum banada yardımcı olabılırmısınız?

siz ilk önce loeralin veya kolestonun yoğun renk açıcısınız kullanın sonrada karamelde boyayın siyah saçı başka türlü bir kerede açmak yıpratmadan zordur.

yani bal köpüğü değil palettenin bal rengi ama altı havana olduğu için hafif kızıllık var. o size söylediğim fotodakirenk hangisi ve nasıl yapabilirim.Valla yardımcı olursanız çok sevinicem artık boyalarla uğraşmaktan bıktım

X