Kendi rahminizi elle test ederek hamileliği öğrenme

kızlar gebelik yolunda her şey mubahtır sakıncası olmadıkça her yol denene bilir bence ama tehlike arz etmedikçe yalnız 2veya 3 gebelik geçirmiş kadın anlayamaz çünkü rahim duvarı çoğunda sarkmış olacaktır yinede denemeye değer bi umut dimi:lepi:

ya ben anlayamıyorumki aşırı kasıyorum kendimi daha parmağımın ilk boğumu girer girmiz 4 taraftan bişeyler değiyor elime ayrıca bende rahim küçüklüğü ve vajen darlığı var acaba o yüzdenmi elime hemen değiyor ya şu adetim olsun bitsin hemen ardından birdaha bakcam aynısı birdaha yapmıcam.

ya ben anlayamıyorumki aşırı kasıyorum kendimi daha parmağımın ilk boğumu girer girmiz 4 taraftan bişeyler değiyor elime ayrıca bende rahim küçüklüğü ve vajen darlığı var acaba o yüzdenmi elime hemen değiyor ya şu adetim olsun bitsin hemen ardından birdaha bakcam aynısı birdaha yapmıcam.

olabili ama sende kendini çok kasyon şimdi neye elini atsan belirsiz gelir sana sakinleş:asigim:

arkadaşlar bende denedim elime bişeye değiyor ama adetim 2 gün geçti ve test yaptım bugun sanırım hamileyim .ama asıl demek istediğim üstüne görme denilen bişey var.ben 2 hamilelik geçirdim ikisindede adet gördüm hamileliğimin üstüne.benim yengem 9 ay adet gördü.yani böle durumlarda nasıl anlayabilirizki.düşünsenize hem adet görüyoruz hem hamileyiz yani rahim adet için aşağı inmiş oluyo.bu demektirki bu yöntem çokta güvenilir deil.ben ikinci hamileliğimde kendimden o kadar emindimki adetim bitti 2 gün snr doktora gittim hamileyim diye ultrasonda baktı eliyle muayne etti hiç bişey anlamadı ben ertesi gün gidip kan testi yaptırdım orda çıktı hamileliğim.demek istediğim bazen doktorlar bile yanılabiliyolar.bence kişi en iyi kendisini bilir.o yüzden bu yöntemle deneyip olumsuz sonuç aldığımızda çokta üzülmeyelim.en güvenilir yöntem kan testi.inanın arkadaşlar.umarım allah dileyen herkese nasip etsin

bende denedim malesef elime bişey degdi ve adet oldum günümde geçmişti kaldık gene

ne alaka dr lar bakmıyor mu alttan evt bunu bende yaptım ve bunu yapmam sayesinde evde doğum yapmadım benim anladığım şeyi salak dr anlamadı
açıklamasını yapmamayayım ama bunun sayesinde daha büyük felaketten kurtuldum en azından hastanede doğurdum melek olan yavrularımı

tabi bu hijyenik olmalı ve herzamn yapılmamlı
kontroldün hamilelikte doğru olup olmadığını bilmiyorum ama bunu çok kişi yapmıştır eminim

ne alaka dr lar bakmıyor mu alttan evt bunu bende yaptım ve bunu yapmam sayesinde evde doğum yapmadım benim anladığım şeyi salak dr anlamadı
açıklamasını yapmamayayım ama bunun sayesinde daha büyük felaketten kurtuldum en azından hastanede doğurdum melek olan yavrularımı

tabi bu hijyenik olmalı ve herzamn yapılmamlı
kontroldün hamilelikte doğru olup olmadığını bilmiyorum ama bunu çok kişi yapmıştır eminim

:mymeka::dilcikar:uLANN DElüüü doktorların eliyle sizin eliniz birmi:dilcikar:

niye ınların eli daha mı büyük yada daha mı küçük
ben bunun yapıldığında hamile olunup okunmadıpğının doğru olup olmadığını bilmiyorum ama milletin şaşrımasına şaşırdım bunu söyleyenlere birşey girmiyo sanırım sinirlendim çokm,llet çocuk uğruna yapmayacağı şey yok ben bunu akıntımın artmasından dolayı yapmıştım ve rahimden bebk kesesi sarktığını farkettim ve dr a gittim gitmesydim kese evde patlycak ve ben evde doğum yapacaktım kimse yokken !!!!!!!!!!!!1

deselerki bebek olucak parmağınızı sokun vajinaya değil parmağı kolu bile sokar bebek özlemiyle tutuşan her insan kendimde dahil!!!!!!!!!!!!!
bebk yolunda yapılan hiçbirşeyi kınamayın

ya kızlar bu üstüne adet olma nasıl oluyo aynı adet gibimi oluyo yoksa dahamı az sürüyo ne olur aydınlatın beni bu konuda

ya kızlar bu üstüne adet olma nasıl oluyo aynı adet gibimi oluyo yoksa dahamı az sürüyo ne olur aydınlatın beni bu konuda

cnm bence kişiye göre değşir ben ikinci hamileliğimde bildiğin adet olmuştum 7 gün devam etti hastalığım snr yıkandım ertesi gün doktora gittim ultrasonda göremedi gebelik yok dedi ama ben kendimden emindim kan testi yaptırdım orda çıktı hamileliğim.ama daha snr onun dış gebelik olduğunu öğrendim malesef.bence sende kendinden şüpheleniyosan git kan testi yaptır çıkar orda bence

ya şüpeleniyorum ama adette olunca ne bileyim olmamıştır heralde dedim bilmiyorum valla

Bende denedim bunu ama inanın hiçbişey anlamadım. Parmağı soktum ama zaten içinde bir sürü et parçası gibi bişeyler var ne olduğunu nasıl bişey olduğunu anlayamadım. Hiçbir zaman orada boşluk olmuyorki. Ben 1 senedir yumurtlama günlerimi takip ettiğim için hep yaptığım bişeydi ama bu kez bilinçli olarak denedim ama dediğim gibi hiçbişey anlamadım. Anlayan varsa açıkça yazsın lütfen Çok merak ettim

ben korkumdan yapamıyorum ama yapabilenler doktorların eline taktığı beyaz eldiven varya onlardan takıp test edebilirler rahimlerini lise arkadaşımın annesi ebe valla dayanamadım aradım sordum dedim yasemin teyze elimizle rahmimizi test edip gebeliği anlaybilirmiyiz böyle böyle dedim evet zaten gebelikten şüphelenip jinekologa gitsen önce alttan bakar sonra test ister dedi normalde ne şikayetin olursa olsun mutlaka doktor parmak sokar dedi rahim yatağını hissetmek için dedi kendi kendine anlarsın tabi ne var dedi sok parmağını sonuna kadar ama beyaz eldiven tak ve birazda kayganlaştırıcı sür parmağına dedi şöyle parmağını hareket ettir çarpıyorsa birşeye gebe değilsin ama bomboşsa gebesindir dedi de bende o cesaret nerdekaydirigubbakcemile3

Ya canım ya ben çok merak ettim. Bende hamileyim galiba. Ama az önce denedim ve daha ağızdan itibaren bir sürü et parçası var. Açıkça anlatırmısın. Derinleremi sokmak gerekiyor????

vallaha ben kendım degıl esıme yaptırttım ama degdı dıyor hatta hareket ettırttı bende hıssettım yanı ama bılmıyorum bugun 2gun gecıkmem oldu

X