Kendimi hiç beğenmiyorum

Bence kendinizi değiştirmeyi bırakın kocayı değiştirin.Sizi görerek evlendi beğendi sonradan paşa gönlü değiştirmek istiyor diye onun dediğini yapmayın.Siz onun tam tersi özellikleri beğendiğinizi söyleyin bedeninde kusur bulun bakalım kendini değiştirecek mi ? kendiniz için yapıyorsanız da kafaya takmışsınız güzellik durumunu bu kadar işlem üst üste olmuş oturması lazım.Psikolojik destek almanızı öneririm
Eşimden ayrılamam

doktorla görüştüm 3 ay sonra tekrar ameliyat olacağım, bu süreçte kilo alıp göğüslerim biraz daha büyüyecek hemde çıkan yağ ile yine kalçaya yağ koyacağız. Bazıları spor demiş sporla her şey olmuyor ne yazık ki bazı şeyler de anatomik. Eşimi çok seviyorum, ama sürekli kendimi başka kadınlarla kıyaslamama neden oluyor. Çünkü bana kurduğu cümleler şuran şöyle olda şu olsa seni sevmezdim. Birisi sarışın seviyorsa sarı yapın demiş ama 2 sene önce bu yüzden saçlarımı yaktım. Ben mavi siyah saçlara sahibim sarı yaptırdım sırf onun eski sevgilisi sarışındı mavi gözlüydü, gittim kendime lens bile aldım ama takamadım onu normalde gözlerim bozuk ve astigmatım var düşük oranda o numarada da lens yok diye o yüzden lensleri takınca berbat görüyorum ama yine de takmaya calistim. Ama saçlarım hep koptu öyle olunca siyaha geri döndüm. 2 yılda zor topladı saçlarım. Esim sürekli bana cinsel yaklaşıyor mesela akşam benimle sarılmak istiyor diyelim sarılıyoruz ben sevisemicek halde olduğumu söyleyince ters dönüyor ya da beni ellemeye devam ediyor hoşuma gitmediğini söylememe rağmen devam ediyor ve ben napıcam bilmiyorum ayrılın demeyin yapamam. Sadece mutsuzum yazıya bu kadar yanıt geldiğini bilmiyordum simdi girdim gördüm. Lütfen anlayın ayrılamıcak durumdayım. Yakında yurtdışına taşınacağız. Oraya gittiğimizde her şeyin düzelmesini istiyorum. Ne yapabilirim sadece akıl verin.
Bence beyninize de implant yaptırın, keza troll olduğunuz çok belli. Yönetim gerekeni yapar.

Boyu 180 kilosu 63 zayıf esmer birisi
Dalga mı geçiyorsunuz? Bu zargananın mı sizi zorbalamasına izin veriyorsunuz? Nerden geliyor bu özgüveni? Bir erkeğin 1.80 boya 63 kilo olması demek anoreksiya seviyesinde zayıf olması demek. Allah aşkına size şuran buran şöyle olsaymış deyince sen de git kilo al zargana niye demiyosunuz?

Bence beyninize de implant yaptırın, keza troll olduğunuz çok belli. Yönetim gerekeni yapar
Dalga mı geçiyorsunuz? Bu zargananın mı sizi zorbalamasına izin veriyorsunuz? Nerden geliyor bu özgüveni? Bir erkeğin 1.80 boya 63 kilo olması demek anoreksiya seviyesinde zayıf olması demek. Allah aşkına size şuran buran şöyle olsaymış deyince sen de git kilo al zargana niye demiyosunuz?
Bence beyninize de implant yaptırın, keza troll olduğunuz çok belli. Yönetim gerekeni yapar.

Daha mnce ameliyat süreximi gün gün ğaykaştım yine olduğumda paylaşıcam ne teolü?

Ama çok güçlü birisi, kilodan bağımsız olara. Spora falan gidiyor kilo almak için ama galiba kilo alma sorunu var alamıyor hiç. Ona öyle diyemem ki bir de

Eşiniz dümdüz sapık bennce. Aldatıyordur da.
Aldatmıyor gerçekte ama sanalda hep birileri yazsa yazar, gerçekre de ne zaman kadın girsw etrafımıza ona yakın olur. Zaten bu yüzden kıskanıyorum diğer kızları. Ben çok güzel bi kadın değilim ve güzel bayanlar var çevremizde. Kendisi de itiraf ediyoe çevremizde güzel bulduğu kadınları. Ya da sosyal medyada bakıyorum bazwn beğendiklerine hep manken gibi kadınlar

Aldatmıyor gerçekte ama sanalda hep birileri yazsa yazar, gerçekre de ne zaman kadın girsw etrafımıza ona yakın olur. Zaten bu yüzden kıskanıyorum diğer kızları. Ben çok güzel bi kadın değilim ve güzel bayanlar var çevremizde. Kendisi de itiraf ediyoe çevremizde güzel bulduğu kadınları. Ya da sosyal medyada bakıyorum bazwn beğendiklerine hep manken gibi kadınlar
Şu mesajından sonra daha bir şey demeye gerek kalmadı. İstediğin yerini yaptır maalesef bu adam seni beğenmeyecek ve gözü dışarda olmaya devam edecek bacım. Hayatta başarılar 🙋🏻‍♀️

Şu mesajından sonra daha bir şey demeye gerek kalmadı. İstediğin yerini yaptır maalesef bu adam seni beğenmeyecek ve gözü dışarda olmaya devam edecek bacım. Hayatta başarılar 🙋🏻‍♀️
Ya bana seni beğenmiyorum da demiyor ben seni her halinde seviyorum diyor ama bir yandan da böyle davranıyor işte 😭 gerçekten napıcam bilmiyorum, mutsuz bir evlilik içindeyim ama ayrılamıyorum da

Niye ayrılamıyorsun eve parayı getiren de senmişsin?
Yapamıyorum çünkü 🥺 çok kavga ettik evden gitmesini falan da istedim bi kere ayrı eve taşındım ayrılalım dedim yine geldi yanıma yerleşti 2 hafta sonra diğer evin kirasını ödeyemeyeceği için geldi eminim ama beni sevdiğini de düşünüyorum sadece para çok kazanamıyor. Benimde durumum iyi. Bu yüzden çok kavga ettik ben o da çalışsın kazansın istiyorum o da böyle istediğini söylüyor ben şimdi ona trendyola ürün yükle dedim başkasına iş yaptıracaktım 40k ya ben yaparım dedi 10 gündür yapcak 😅 maddi manevi sorunlarımız var ama bitiremiyorum. İstiyorum ki düzelelim güzel bi aile olalım. Ama hep aynıyız ne yazık ki

Fakesin başka açıklaması olamaz 😂 olmamış ama yani yemedik hadi canımm

Boyum 169 ben kendimi beğenemiyprum meditasyon falan bunları denedim işe yaramıyorlar
169’a sıkıntı durabilir tabii kusura bakma ama eş tarafından çok fazla telkine açıksın. Meditasyon zaten özbenliğine şifa demektir işe yaramıyor dediğin kadim öğreti sonuçta
Sen eş kişisini dinleyip benliğini unutmuşsun profesyonel destek almadan işin çok zor

X