Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Kepeklenmeye Çare bulan var mı ?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
canım kepek çok sapuanla yıkadığın zaman oluyor çok miktar şampuan kepek yapıyor bolbol suyla tekrar tekrar saçı yıkamak gerekiyormuş

arkadaşlar hiç saçınızdaki kepekten saçınızın aşırı dökülmesi oluyor mu?????

canlarım bende dayanmadım ve eczaneye gıttım sordum bana kız bır sampuan onerdı ama bana pahalı geldı ya:KK43: 14 lıra 150 ml kucucuk anlıyacagınız neyse sacdakı kepegı gıderıyormus ve uzamasını hızlandırıyormus falan fılan aldım kullandım daha ılk kes ve bıraz faydasını gordum gıbı kesın cozum olursa mutlaka yazarım buraya

Kimse benim kadar kepekten cekmiyordur... D enemedigim ilaç sampuan yag vs.. kalmadı desem yeridir ama hala kepeklerim ve ben bir butunuz..Cilt doktorundan tutunda bir suru dotora gittim bu sorunun için ama aynı değişen hiç bir sey yok bir suru tahliller ialçlar sampuanlar tyok yok yokkkkkk.... akannehir:gitme:

arkadaşlar önceden bendeki kepek kimsede yoktu :1no2: şimdi eser yok önce lorelain elseve kepee karşısını sora head&sholders i kullndm şimdi ne kullnsamda deişmio :)sengözlerimebaksanab

Bende kepeklenme cok oluyordu, gerek sudan gerek kullandigim bazi sampuanlardan.
3 seneye yakindir head and shoulders sampuanini kullaniyorum ve cok memnumum

kepekten dolayı dökülmesi olan varsa lütfen belirtsin
beeeeen. ama öle saş kıran kadar açılmalı dökülme değildi.

ben de cildiyelere mi gitmedim ısırgan otlar mı elma sirkeleri mi denemedim.
kabuklanmaydı benim hem de avuç avuç döküyodu.
kesin sonucu saf zeytinyağı sabununda buldum. şiddetle tavsiye ediyorum.

beeeeen. ama öle saş kıran kadar açılmalı dökülme değildi.

ben de cildiyelere mi gitmedim ısırgan otlar mı elma sirkeleri mi denemedim.
kabuklanmaydı benim hem de avuç avuç döküyodu.
kesin sonucu saf zeytinyağı sabununda buldum. şiddetle tavsiye ediyorum.

cevabın için teşekkür ederim canım.
benimde uzun zamandır kansızlıktan olan dökülmelerim şimdi yerini kepekten dolayı dökülmeye bıraktı,şüphelerimde yanılmıyorsam kepek sebebi.bunuda kepek şampuanı aldım 2 ay kadar önce raushch diye onu kullanmamadan son 1 haftadır dökülmelerimde azalma var inşallah herşey güzel olacakkk

kızlar ben ezcanede calısıyorum kepek onlemek ıcın sampuan var 5 mılyon fılan daha almadım alıp kullanayım yazayım sıze

Kızlar ayağımda mantar belirmişti. Doktora gittim. Pul pul dökülen bir derim vardı. Bana bir takım kremlerle beraber " Konazol" isimli şampuanı önerdi. Bir de dediki, bu şampuan aslında kepek oluşumunu durdurmak için üretilmiş bişiy dedi.

Nişanlım da Kepek sorunundan muzdarip, bir görseniz pul pul dökülüp duruyor derisi. Çok vahim durumda yani.

Bu şampuanı önerdim ona. 2-3 yıkamadan sonra maşşallah pırıl pırıl oldu saçları ve saç derisi. Şampuan bitti başka şampuan kullandı yine aynı kepeklenme oldu.

"Konazol" diyorum ! Hıı bir de onun yerine alternatif "ketoral" vermişlerdi.. o da işe yaramadı. "Konazol" alın deneyin. farkı görüceksiniz ! Küçük bir şişedir.

bence böyle şampuanlar anlık götürüyor önemli olan o şampuan bittikten sonra başka şampuana geçsen bile yok edecek bir ürün bulmak ben buldum gibi ama kesin sonucu gözlerimle gördükten sonra tavsiyede buluncam.

Benim saçlarımda kepek yok ama arkadaşlarımda var onlar head&sholders kullanıyuormus hem parlatıyo hemde kepeği yok ediyo :KK70: ben ole duydum

Ama saçlar çatır çatır oluo:sinifsinif:head&shoulders la sirlkeyi denemiştim bende üzüm ya da elma kepeği kesio ama kokusunu çıkarmak zor:bbo:kadolin pirdolin ketoral gibi şampuanlar da saçın rengini açıyo ve de pahalı bana zetion die bi ilaç önerdiler onu deneyecem

buradaki formlarda br arkadaşımız zetion önermişti ben kullandım 2 yıkamada geçti valla.

bende mecitefendinin defne şampuanını kullanıyorum içinede çam terebenti damlattım yağlanmayıda geçiktiriyo kepeğide önlüyo tavsiye ederim canım

ya kızlar geçti dedim ama bırakınca çıkıyor yaaa... kaşıntı oluyor genede zaten kaşıyınca deri dökülüp kepek oluyor delircem

bende mecitefendinin defne şampuanını kullanıyorum içinede çam terebenti damlattım yağlanmayıda geçiktiriyo kepeğide önlüyo tavsiye ederim canım

bende kepek sorunu yoktu ama çam terebentinin engellediğini bende duymuştum.

X