Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Kepeklenmeye Çare bulan var mı ?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
arkadaşlar bende de kepek sorunu var oriflame in yaban mersini özlü bir şampuanı var arındırıcı özelliği var ben çook memnunum tavsiye ederim

saç dipleri için nemlendiriciler var bana hiçbirşey fayda etmemişti şifayı elidorun saç dipleri için olan kreminde buldum. sadece kepeklendiği zaman sürüyorsunuz uzun zaman idare ediyor. bendeki küçük şişe 2 senedir bitmedi.

ben de aynı dertten muzdaribim senağlama şimdilik her yıkamada sirke kullanmaya başladım, bakalım bir faydası olacak mı eyvahedigeldismile

selam, kepek sorunuyla ilgili benim de önerim head&shoulders ın mentollü şampuanı. benim kepek sorunum yok ancak babamın saçlarında inanılmaz derece kepek oluşumu oldu , doktora gitti ,özel kepek şampuanları kullandı ,hiçbiri fayda etmedi, aylarca bu sorunla uğraştı durdu. Bir yakınımızın tavsiyesi ile head&shoulders a başladı ve kepek tamamen yok oldu, babam şimdi herkese tavsiye ediyor , ben de sizlere tavsiye edeyim dedim :) sevgilerbayanssulusmile

kepeğe karşı

2 çorba kaşığı zeytinyağı
1 çorba kaşığı okaliptus yağı
1 çorba kaşığı yoğurt
1 tane ampul E vitamini
1 çay kaşığı deniz tuzu
1-2 damla lavanta

bunlar karıştırılıp saç diplerine sürülüp 2 saat bekletilir. Daha sora kepeğe karşı etkili bir şampuan ile saç yıkanır.

ya da 2 litre suyun içine 1 kahve fincanı elma sirkesi koyup bu suyu saçınıza durulama suyu olarak kullanın. Kepeğe karşı etkili bir çözüm

Nişanlımın çok kepeği var. bu formülleri onda denicem. bence işe yarar. Ama sürekli kullanmak gerekmiş..

selam.ben babe isimli bi şampuan kullanıyorum. "babe pediatric" olanını şiddetle tavsiye ederim.

Saçlarımın kepek sorununa karşı bulmuş olduğum tek çözüm "Zetion" adlı şampuan olmuştur arkadaşlar. Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim, ama tabi ki talimatlarına uyarak kullanmanız bir kaç yıkama sonunda sizi hedefe ulaştırıyor. Bir de doktorun tavsiyesi doğrultusunda, sürekli kullanmamak gerekiyor, kepeklenmeniz bittiği zaman şampuana bir süre ara vereceksiniz.

Arkadaşlar benimde saçlarımda kepeklenme sorunu vardı. Burada yazan şampuan adlarını bir kağıda yazıp işyeri hekimimize danıştım. Zetion adlı şampuanı kendisi de kullanıyormuş ve önerdi. Zetion un içinde çinko varmış ve Pantene kepeğe karşı etkili şampuanda da az oranda çinko varmış kendisi pantene şampuanın içine yarım şişe zetion katarak kullanıyormuş. Bende bugün eczaneden aldım fiyatı 4,30 tl küçük bi şişe zaten. Konazol adlı medikal şampuanı da reçeteme yazdı hafta bir gün uygulayıp saçta 5 dk bekletmemi önerdi.
Bakalım bugün her ikisini de aldım gelişme olduğunda tekrar yazarım...

çam terebentin yağı kepeklenmeyi bilemicem ama saç dökülmesini durduruyor,saçların daha hızlı uzamasında etkili,ve böyle dökülüpte yeniden çıkan saçlar olurya kısacık kısacık onlar çok çabuk uzayıp toparlanıyor.

Ben zetion kullandım i bir ara geçmişti şimdi gene en azmış şekilleri ile geri geldiler. Derim resmen soyuluyor... Çok moralim bozuluyor. Clear kullandım o da fayda etmedi. Bir yakınım head&shoulders kullandığını ve tamamen sorunun bitiğini söledi. Denemediğim şey kalmadı.. Onu da denicemmm

sureklı sampuan degıstırme bırde kepeklenmeye karsı ıyı gelen yaglardan kullan saclarına

arkadaşlar kepeklenme için güzel bir formül yazıyorum. lütfen deneyin. bir yemek kaşığı karbonatı bir bardak suda eritin ve saçlarınıza sürün, 30-45 dakika kadar saçlarda kalsın. Sonra duşa bu kadar. Bunu deneyin işinizi görmesi lazım görmediyse daha kalıcı çözümler sunabilirim.

merhaba, benimde kepeklenme ve kaşıntı oluyor du bitkisel şampuan kullanmaya başladım. inanılmaz derecede problemim ortadan kalktı.

merhaba arkadaşlar, benimde saçlarımda kepeklenme ve kaşıntı problemim vardı. bir akrabamız bir markanın şampuanını önerdi.Bu şampuanı bitkisel ve organik deyince pahalıdır diye düşündüm ama değilmiş. Hem uygun hemde sorunumu çözdü yha gerisi önemli değil.Bu marka network sistemiyle satış yapan bir firma.Sarımsaklı şampuan. Denedim ve sonuç harika.kepeklenme kaşıntı ve saç dökülmelerim kalmadı. Artık o firmaya bende üyeyim hem daha uyguna alıyorum.:KK70::KK70:

X