Kese 14mm yolk kesesi gorundu kalp atisi yok.

Maviiim123

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2021
32
18
27
Merhaba..
24 haziran son adet tarihim. 35 günde bir regl görüyorum. Pazartesi doktora gittim benim hesabıma göre 6+2 iken doktor 28 günlük döngüye göre hesapladığı için 7+2 haftalık hamilesin dedi. Ultrasona gectik ultrasonda kese gorundu bebek görünmedi. Vajinal muayene yaptı orada yolk kesesi 2mm . Kese 14 mm olarak 5+5 e uyumlu gözüktü. Geç döllenme olabilir dedi ki bende öyle düşünüyorum. Kalp atışlarını duyamadi eğer 1 hafta içinde duyamazsın değerler bu şekilde olursa gebeliği sonlandirirz dedi. Yaşayan varsa yardımcı olabilir misiniz 😇

Benimde 7+1 yolk var bebek yok 15 mm kese . 20 mm olunca bebek görünür yazan var bakalım cuma belli olacak sonucu

Insallah hayırlısı olsun hakkımızda buraya da yazabilir misiniz sonucu. Insallah çok sevinerek çıkarsınız muayeneden 🥰
Sizin muayene ne zaman olacak. Aramızda bir gün var tam . Kese ve yolk uzunluklarımız bile paralel sizinle beta baktırdınız mı düzenli artış devam mı diye ben baktırmadım hiç

Sizin muayene ne zaman olacak. Aramızda bir gün var tam . Kese ve yolk uzunluklarımız bile paralel sizinle beta baktırdınız mı düzenli artış devam mı diye ben baktırmadım hiç
Merhaba pazartesi çağırdı doktorum. Dünde sağlık ocağına kan testi verdim bugün gidip öğrenicem beta artışını. Pazartesiyi bekliyorum bebek ve kalp atışı için

Siz doktora yarın gidiyorsunuz değil mi ? Yoksa haftaya cuma mi?
Beta hcg 22 bin küsürlerde çıktı buarada benim sağlık ocağı doktoru iyi diye yorumladı.

Bende yarın olacağım. Çok korkuyorum inş kolaylikla biter. Sabah son bir muayene sonrası kürtaj,hiç umut verilmedi bana. Umarim sizin için bir Raabbimin mucizesi olur 🤲

Bende yarın olacağım. Çok korkuyorum inş kolaylikla biter. Sabah son bir muayene sonrası kürtaj,hiç umut verilmedi bana. Umarim sizin için bir Raabbimin mucizesi olur

X