Kese var bebek yok

Selinay demirt

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2022
94
12
20
Kızlar kafama çok takıldı başına gelen var mı
benim son adetimin ilk günü 15 Ocak ben
20 şubatta test yaptım pozitif ama ben adet sonrası genel muane olmuştum ölesine 7 şubatta doktor yumurtan güzel değerlendir demişti bende değerlendirdim 20 şubatta ölesine yaptığım test pozitif çıktı hemen kan vermeye gittim
İlk kan 450 ertesi gün 750 oldu 1 hafta sonra muamele gitmem de kese görünmedi diğer hafta gel dedi gittim
kese var bebek görünmedi haftaya tekrar gel dendi normal mi geç döllenme olabilir mi veya boş gebelik midir
Çoğu kadına sordum erken öğrenen ultrasyonda gören var çoğu 8 haftada görmüş bende ilk gebeliğimde öle öğrenmiştim ama bunu erken öğrenince çok panikledim
Benim hesaplamama göre 6+3 şuan bugün

Allah’ıma sükürler olsun bebeğim göründü rabbim anne olmak isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu yaşatsın ama bir yandan kistim var o beni korkutuyor inşallah kendiliğinden geçer yoksa ilerki zamanda ameliyat
Merhaba kaçınca hafta da gözüktü bebek. Bende sizin gibi ocak 18 kese oluşmuş bebek yok son 15 gün daha bekletcez dediler galiba geç döllenmedir diye.. ama umutlanma dedi doktor siz ne zaman gittiniz doktora acaba tarih nedir

X