kesilen süt tekrar gelirmi

Merhaba aynı problemi bende yaşıyorum ilk başlarda sütüm gayet iyiydi yanıma gelip gidenler gördükten sonra sütümde azalma oldu ve artık oğluma sütüm yetmiyor 1 aydır mama takviyesi yapıyorum geceleri emziriyorum ama gündüz yetmiyor ne yapmalıyım

Bende bugün bira mayası aldırdım ama nasıl kullanicam bilmiyorum

Merhaba bu bira mayasını günde kaç kez kullanabiliyoruz acil cvp verirseniz sevinirim

Sanırım 1 çay kaşığı bira mayasina 1 tatlı kaşığı pekmez konuyor. Bende aynı sorunu yasiyorum ve bende deneyecem bakalım. Ikizlerim 15 gun hastanede yattı sütüm birden kesildi 2 aydır sütüm hiç yok şuan onu getirmek için uğraşıyorum inşallah gelir ya. Bir damla bile yok bu beni gerçekten çok üzüyor

bebeğim 2ay 25günlük ilk 1 ay sütüm olmamasına rağmen emzirdim tabi bebeğim doymadıgı için mamada yiyordu 1 ay dolunca kendiliğinden bıraktı emmeyi ne yaptıysam olmadı bende pes ettim tabi sütüm artık tek damla halinde ama şimdi buradaki yazıları okuyunca tekrar denemeye karar verdim acaba sütüm geri gelirmi arkadaşlar:KK50:
Gelirr. Yapmanız gerekenler:
Dinlenmek. En önemli sey uyku. Uykusuzluktan mutlaka kesilir.
Tatlıya asla gerek yok aç kalmayın ve booool su için. Güzel beslenin. Kaliteli beslenin. Hamileymissiniz gibi beslenin.
Kesinlikle humana çayı emziren anneler için olanı alın.
Ve eenn önemli şeylerden birisi emzirmek. Bebeğinizi emzirdikten sonra mama verin. Eğer gogusleriniz Bossa iki göğsünüzu de emzirin ardından doymadiysa mama verin. Emzirdikce süt kanalları dolar . Ve göğsünüz yumuşak diye süt bitti sanmayın. Benim bebeğim 1 yaşına gelecek gogusleeim yumuşak olmaya başladı eskiden dolardı sertlesirdi. Ama süt içip icmedigini ağzından gelen lık lık sesindej anlıyorum. Sağmak da süt gelmesini sağlar

Sanırım 1 çay kaşığı bira mayasina 1 tatlı kaşığı pekmez konuyor. Bende aynı sorunu yasiyorum ve bende deneyecem bakalım. Ikizlerim 15 gun hastanede yattı sütüm birden kesildi 2 aydır sütüm hiç yok şuan onu getirmek için uğraşıyorum inşallah gelir ya. Bir damla bile yok bu beni gerçekten çok üzüyor
Arkadaşa yazdığım cevabı oku mutlaka

Canım Allah yardımcın olsun, sebat edip üzerine düşenleri yaparsan kısa sürede gelir sütün inşaAllah. Benim de sütüm az, sürekli sürekli emziriyorum saatlerce bebeğim göğsümde, inşaAllah tez zamanda gelir de mamadan kurtuluruz. Rabbim tüm bebekli annelere bol bol sütler versin.
Merhaba uzun zaman olmuş ama sutunuz geldi mi sonradan?

X