Lekeler, Çiller Kılcal damarlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Dilara Cavusoglu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Mart 2020
36
13
24
Yüzümde kılcal damarlar var doktor lazer söyledi fakat bekle kendiliginden geçer diyenler de oldu aynı sorunu yaşayıp tecrübelerinizi aktarırsanız çok sevinirim

Yüzümde kılcal damarlar var doktor lazer söyledi fakat bekle kendiliginden geçer diyenler de oldu aynı sorunu yaşayıp tecrübelerinizi aktarırsanız çok sevinirim
Bende de var son 6 senedir soğukta sıcakta aşırı kızaıryor yanaklarım rozasea dendi gül hastalığı diye biliniyor ama tam bir tedavisi yok diye biliyorum

Bende de var son 6 senedir soğukta sıcakta aşırı kızaıryor yanaklarım rozasea dendi gül hastalığı diye biliniyor ama tam bir tedavisi yok diye biliyorum
Rozase farklı canım bende ki kılcal damar çatlaması lazerle yakiyolar gidiyor ama ben bitkisel çözüm arıyorum

Şöyle ben kullanıyorum 4 aydır at kestanesi yağını annem azaldı diyor fakat yüzümü çok korumaya da başladım onunda etkisi olabilir baya uzun kullanmak gerekiyor bitkisel ürünlerin etki edebilmesi için

Cildinzii inceliyor ve ona göre vereceği dozda ışığı ayarlıyor doktor. Ama benim kuzenlerimde de vardı kendiliginden gittiler zamanla

Ama yüzümü koruyorum soğuk sıcak yapmıyorum güneşe çıkarken mutlaka yüksek koruyucu güneş kremi kullanıyorum buhar banyosu yapmıyorum ılık suyla yapıyorum bunlara dikkat edin gerçekten azalıyor

X