Kilo almanın en kolay yolu

size önerim hanımlar bontavi kullanın ürün sadece bitkisel ürünlerden yapılmış iştah açıcı ve doğal eşim kullandı bir ayda beş kilo aldı temin edebileceğiniz yerleride söyliyim biz eczaneden aldık eczane kar amaçlı sattığı için daha pahalıymış ikinci siparişi vimjo.com dan aldık %40 a varan oranda daha hesaplı eşim devam ediyor hala sizde deneyin bnce

Gece vakti dut pekmezi yiyip yatınca 1-2 ayda kilo almamak olmaz :-) Önemli olan kilo almak kadar sağlıklı bir şekilde almak da olmalı. Yağa, karbonhidrata yüklenerek elbette kilo alınır ama sağlıklı olmaz. Dikkat etmek gerekli. Kilo vermeye çalışan biri olarak sürekli şikayet halindeyim ama sağlıklı bir şekilde kilo almak da en az kilo vermek kadar zor.

kızlar bende diyetisyene gittim bana bi liste verdi ne yiyeceklerimi yazdı isterseniz verebilirimyerimsenibenyerimseniben

ayyyyyyyyyy bende kiloooooo istiyorummmmmm:))))) doğum yaptım 60 kiloydun bir buçuk sene oldu doğum yapalı 45 kiloya düşmüşüm kızlar yaaa bunalıma gircem artık bilmiyorum ki hangisi kilo aldırıyor hangisi aldırmıyor...zayıflamaya gelince allaha şükür hemen zayıflıyorum kilo almak çoook zor benim için...:KK43:(((((((((((((((((((((((

bende aynı sorunu yaşıyorum malesef napsam bi gram artmıyo resmen kilom biraz böle etine dolgun olmak istiyorum ya ama yok polendi pekmezdi vs yedim içtim tık yok =)

ayy hele ben resmen 38 kiloya düşmüşüm birde emzirince e haliyle iştah da sıfır:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

işte benim liste=sabah kalkar kalkmaz 1 bardak süt ya da 1 su bardağı konsantre meyve suyu,2 orta dilim beyaz ekmek,2 kk peynir ya da 6 yemek kaşığı menemen ya da 1 adet haşlanmış yumurta +7 adet zeytin ve 1 yemek kaşığı balcokacimcoookcokacimcoook

Son düzenleme:
kuşluk vakti 11 ya da 11/30 gibi=1 küçük kase sütlü tatlı(1 yemek kaşığı fındık /fıstık tozu) ve 1 su bardağı konsantre meyve suyu/2 porsiyon mevsim meyvesi

öğle 13:00=6 yemek kaşığı pilav/makarna ya da 2 orta dilim beyaz ekmek,8 yemek kaşığı etli/kıymalı sebze yemeği ya da 3 adet köfte,1 su bardağı yoğurt

ikindi15:30/16:00=1 porsiyon etli pide ve bir su bardağı meyve suyu/2 porsiyon mevsim meyvesi

akşam18:00/19:00=2 orta dilim beyaz ekmek ya da 2 dilim börek,3-4 kuzu pirzola fırın ya da 4 köfte kadar balık ızgara 1 su bardağı yoğurt

akşam 21:00/21:30=1 porsiyon sütlü tatlı (1 yemek kaşığı fındık/fıstık tozu)1 büyük boy muz ya da 1 su bardağı konsantre meyve suyu ya da 2 porsiyon mevsim meyvesi

bir haftadır uyguladım 40 kg oldum darısı size arkadaşlar haa bunlara yemek de ekleyebilirsiniz canınız ne isterse opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Kızlar ben yıllarca kilo alamayn biriydim.Hep42-45 arasıydım. Ama çok şükür kilo almayoı başardım ve 51 e ulaştım.İmkansızı başardım diyebilirim.Yemek yemek benim için ızdıraptı.Karşımda biri yiyince bile nasıl yiyorlar diye tiksiniyodum. İsteyen herkese yardım edebilirm. Sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz.Sonuçta bunu yaşayıp başaran daha ii anlar bu derttenopuyorumnanaktan

sedef10 canım saol bi hafta uygulayıp iyi sonuç alabilmene sevindim bende uygulamaya çalışcam bu listeyi baya da bi dolu dolu =)

Kızlar ben yıllarca kilo alamayn biriydim.Hep42-45 arasıydım. Ama çok şükür kilo almayoı başardım ve 51 e ulaştım.İmkansızı başardım diyebilirim.Yemek yemek benim için ızdıraptı.Karşımda biri yiyince bile nasıl yiyorlar diye tiksiniyodum. İsteyen herkese yardım edebilirm. Sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz.Sonuçta bunu yaşayıp başaran daha ii anlar bu derttenopuyorumnanaktan

iştahın nasıl açıldı canım bende şimdi diyet uygulamyı düşünüyorum ama iştahımın açılması için ne yapabilirm

rica ederim ne demek önemli olan midenin sürekli dolu olması inşaallah işine yarara.s.a.s.

X