Kilo almanın en kolay yolu

ve gelelim beslenme programıma

sabah ana öğün 08.00
-------------------
4 adet yumurta +tahin pekmez yiyebildiğiniz kadar+1muz
ballı polen 1 su bardağı süt ile karıştır (poleni aktarlardan bulabilirsiniz)
ve kahvaltıda peynir vs vs ne varsa tıka basa yamak önemli değil yeterki günlük kaloriyi al. o yüzden fazla yiyemiyorsanız öğün sayısı artacak ara öğün 11.00
-----------------
yulaf ezmesi olur süte karıştırarak yiyebilirsiniz veya arı 7 vitaminli bebek maması olur bu 1,5ytl 300gr bunun 100gr yeterli olur hazırlanışı var kutusunda elma,muz ,kiwi bu meyvalardan biri olabilir meyvede sınır yok yiyebildiğiniz kadar bide +olarak yiyebilirseniz bir tabak yoğurt içine ekmek veya buna benzer şeyler doğrayabilirsiniz şekerde koyabilirsiniz. öğlen ana öğün 13.00
-----------------
bir porsiyon pilav (pirinç veya bulgur) veya makarna +yanında tavuk 100ila 200gr dan az olmasın kendinizi kandırmayın veya tavuk yerine balık ton balığıda olabilir bir büyük kutu ortalama 112 gr geliyor +salata yanında ayran kola ile vedalaşın kola vücuttaki amino acid leri öldürür ve şişkinlik yaptığı için yemek yiyemezsiniz pilav ve tavukta sınır yok ben bir porsiyon dedim ama yiyen 5 te yiyebilir 1 porsiyon minimum ara öğün 16.00
-----------------
bir kase yoğurt ve haşlanmış patates 2 veya 3 tane bunu işyerine bile götürebilirsiniz kaşarlı ve bol salamlı bir sandiwiçte olur ama en az yarım ekmek olmalı bide günde mutlaka 1 veya 2 tane çikolata metro veya albeni tercihimdi ben 16.00 dan sonra 3 saat bir şey yemeden idmana giderim idmana gireceğiniz günler de yemeğinizi idmanda 2 veya 3 saat önce yemiş olmalısınız tok karnına idmanı uzmanlarda tavsiye etmiyorlar siz de artık kendinize göre idman saatinizi ayarlarsınız bu size kalmış ve 3 günden fazla gitmeyin kilo almak için bu da bir şart idaman 18.30 başlar ve 19.30
da biter 1 ve kurt gibi acıktırır bu sizi bu nokta çok önemlidir mutlaka 40 dk içerisinde vücuda protein ve karbonhidrat vermelisiniz en kısa zamanda weight gainer karbonhidrat tozu burada işe yarar -----------------------------------------------------------------------------------------------------
idman sorası ana öğün20.00karbonhidratı içtiniz veya yerine mısır nişastası (bununla ilgili bir konu var nasıl içebilirsiniz sanırım eyeseeyou bu konuda yardımcı olur)
tekrar yemeğe dönelim
1porsiyon makarna veya pilav (bunlar ucuz yemeklerdir)yanında kırmızı et veya tavuk veya balık tüketebilirsiniz+ayranve salata iştahınızın artması konusunda bir tavsiye salatayı kendiniz hazırlayın sevdiğiniz bir şarkı eşliğinde yiyebildiğiniz kadar yemek tabi en az 100 ila 200 gr dan az olmayacak tavuk balık veya kırmızı et
-----------------------------------------------------------------------------------
bu işin bir püf noktasıda dinlenmek uykunuza çok özen göstermelisiniz dinlenmekte spor yapmak kadar önemlidir.Çok önemli hemde çünkü vücut uykudayken gelişir bir arkadaşımıda dediği gibi ne kadar çok uyursan okadar çok gelişirsin tabii bu öylesine söylenmiş bir laf asıl olan belli saatler vardır v.gelişimi için ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
son öğüne gelince bunu yatmadan 1 saat önce yapsanız olur 21.00 veya 21.30 gibi
bolca meyve elma muz vs vs sebze salatalık domates veya haşlanmış patates olabilir 2 veya 3 adet ve sütü ihmal etmeyin süte polen karıştırıp için ve mutlaka 22.00 veya 22.30 da uyumuş olun-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bide yapabilirseniz gece saati kurup 1 bardak polenli süt için tekrar yatın bunu yatmadan hazırlayabilirsiniz baş ucunuza koyun hazırlanışı sütü ısıtıp içine pekmez veya bal 1 veya 2 yemek kaşığı ve içerisine 1 yemek kaşığı polen mikserde iyice çırpın ve koyarsanız iyi olacağından eminim 1 muz içine mikserde iyice çırpın bu program size 1 ayda 4 kg garanti eder...

bunları nasıl yiyeceğim diyorsanız spora başlayın bir nebze iştahınız açılacaktır bu işin %50beslenme%25 spor ve %25 dinlenmektir bunlara uyduğunuz taktirde 3 ayda 10 kg alacaksınız bundan eminim başka sorularınızda olursa elimden geldiğince cvplamaya çalışırım bu benim uyguladığım ve faydasını gördüğüm kendime ait programdı uygulayıp uygulamamk size kalmış arkadaşlar sizin sorununuzu eşimde yaşıyor ne yaptıysak bir türlü kilo aldıramadık ve sonunda benim ısrarımla body salonuna yazdırdım eşimi hıı şunuda söleyeyim kilo alamayan bayanlarda katılıyor çalışmalara bu yazdıgım programı eşime verdiler ayrıca bayanlarada baya fark etti topladı kendisini ayrıca çok zayıf bayan arklarım var onlarıda bir şekilde spora yönlerdirdim isterseniz deneyin size kalmış 1 ayda 4 kg garantı bol saglıklı kilolu günler opuyorumnanaktan
canım iyi yazmışsında ben spora gidemem diyemem ole utanırım bide oyle gıdecek oldumaa sen erırsın orda hiç gitme dediler bende sınırlerım bozuldu kımsenın yanında anmıorum fikirlerimi:gitme:

ben daa beterim arkadaşlar 37 den yukarı çıkamıyorum bana şöyle etkili bi yöntem söyleyin lütfenn

boy kaç canım herkese bir şeyler yazdım yer mi kapladım ne kızmeyın arkadaşlar yazdıkça odaklanıyorum.defter aldım şimdi hyazdım başına kilo alma projem diye bide guldum kendı kendıme her şeyi yazdığım için bunuda yazıyorum.bakalım hedefleri tavsiyeleri yazdım burda okuduklarımı bakalım 1 haftada 1 kilo alsam ne alasenağlama

bende 38 bıle düşmüştüm canım ya şimdi 41im maksimum 43.700 oldum.hedefim45 sonra 48 sonra 50 sonra son .boyun kaç canım senın benım 166

benm 1.55 cnm ya sen daha da uzunmuşsunn seninde daha bi kilo alman lazmm :KK43: almalıyız artıkkk:KK43:( benm kadar iştahlısı yoktur ağzım boş durmaz ama hemen yakıyorumm :KK43:((cokacimcoook:eek:klava:

benm 1.55 cnm ya sen daha da uzunmuşsunn seninde daha bi kilo alman lazmm :KK43: almalıyız artıkkk:KK43:( benm kadar iştahlısı yoktur ağzım boş durmaz ama hemen yakıyorumm :KK43:((cokacimcoook:eek:klava:

evet canım boyda kiloma gore uzun ve alamıyorum AMA yüzüm ii en azından yoksa çöp gibi olurdum:sm_cool:

arkadaşlar benim kilo alma sorunum yok yeğenim için bakıyorum 16 yaşınsa boyu 1.65 40 kilo üzüm çekirdeği bal karışımını denemek istiyor üzüm çekirdeğini dövüpmü kulllanıyorsunuz siyah üzüm çekirdeği dimi birde tam ölçü verebilirmisiniz yani kaç kaşık bal kaç kaşık üzüm çekirdeği bukarışımın yanında balık yağı hapı kullanılırsa bir zararı olurmu

bende doğumdan sonra yoğurtlu karışımı denemeyi düşnüyorum nasıl kullanılıyor bilgi verirseniz sevinirim

kızlarr :) yeni uye oldum ben ..!
bende kılo alamayanlardanım :/ üzüm çekirdeği tozu aldım ama balla yıyemıyorum tadı çok kötü geliyor bana sütle içiyorum acaba öyle olur mu bılgınız varmı bide harnup aldım çok iyiymiş 3 gundur kullanıyorum sankı ıstahım açıldı gıbı :):)kaydirigubbakcemile2

ya ben 14 yaşındayım boyum 164 kilom 43 ergenliğe geçen sene girdim 3 kilo kadar aldım zayıf olmak istemiyorum sizce kilo alabilirmiyim hemde göğüslerim büyümedi bunun yüzünden çok endişeleniyorum lütfen yardım edin 50 kilo olsam yeterlikafamçokkarıştı

bende kilo alamamaktan yakınıyorum diyetisyene gittim 1 ay önce uyguladım dieti ama ancak 1 kilo alabildim artık son çarem protein hapları:KK43:

Kilo almak için önce iştahımızı açmak lazım. Vitamin A desteği almak gerekiyor. Birde havuç tohumu iyi geliyor. Havuç tohumu aktarlarda satılıyor.1 tatlı tatlı kaşığı havuç tohumunu kaynamış bir bardak suya koyup 5 dakika bekletiyoruz. Sonra da süzüp yemeklerden sonra bir bardak içiyoruz. Belli bir süre sonra ihtahınıızın açıldığını fark edeceksiniz. Ben 43 kg'dan 54 kg kadar yükseldim. Yaklaşık olarak 1 yıl içinde aldım. Artık içmiyorum. Hem bitkisel hemde yararını gördüm gerçelkten.

merhaba kızlar,
kilo konusunda benim kadar piskolojisi bozuk olan yoktur heralde finallerdi evlilikti derken 59 kg'dan 42 kg düştüm.Üstünden 3 sene geçti 47 kiloyum :) pilavı makarnayı bile ekmekle yerim. Gece gündüz aklım yemekte o kadar çok yiyorum yine alamıyorum.Boyum 172 ve gerçekten zayıf durduğumu hissediyorum.hatta bazen ayyyy yazık hastamısın diyen bile oluyo :)
Tek moral kaynağım kocamın zayıflığı Neyse esas konu şu ne kadar yersen ye önemli değil önemli olan günde 3 öğün düzenli ye ve ara öğünler yap bu kadar kolay aslında saatleri sakın atlama şuan 4 kilo aldım 1 ayda bundan sonrasında biraz daha yavaş alırım ama alırım ama düzenli yemek kızlar...

Geceleri yemek yiyip yatmak kilo aldırıyor. 2-3 ay yemek yiyip yatın. Bakın bakalım neler oluyor.

neler mı oluo :) ben solıyeyım ewet kılo alıosunuz ama sırf gobege..ayrıca mıde sorunlarıyla basbasa kalabılme ıhtımalı cok yuksek :eek:lmaz:

neler mı oluo :) ben solıyeyım ewet kılo alıosunuz ama sırf gobege..ayrıca mıde sorunlarıyla basbasa kalabılme ıhtımalı cok yuksek :eek:lmaz:[/QUOT

Soz konusu kilo almak olunca insanin gozu donuyor. Ilk olarak gobege aliyorsun ama bir sure sonra esitleniyor.Kilo alacagim diye tembellesmemek gerek.Spor yapamayi hicbir zaman unutmamak gerek. :icecream: yemege devam

X