Kilo sorunu olan PKO hastaları birlikte zayıflıyor!

Aramıza tekrar hoşgeldin :KK3:
İnşallah o 3 kg fazlalığında çok çabuk atar tekrar dönersin o fıstık haline ( şimdide fıstık gibisindir de insanın motivasyonu düşüyor artı görünce :KK34: )

Tesekkurler ceco34 :) fistigim ben fistik diye dolasacagim valla iyi geldi bu motivasyon :*

Bu arada senin yazilarina bayiliyorum ben. Cok akici ve surukleyici bir yazi dilin var. Blogun varsa takip etmek isterim yoksa da bence mutlaka acmalisin. :KK66:

Hadii bakalimm hayirlii olsunnn....ayyy seninn kilonuu ben hayal bile edemiyorummmmmm......

Insallah bebis cok bekletmeden gelirrrr....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tesekkurler WAW. Kardesinin nikahi hayirli ugurlu olsun. :)

Ya oyle deme hayal edemiyorum falan. :/
Sanirim ben birazcik :)) bodur tavuklardanim o yuzden senin hedef kilona belki uzak kalmisimdir.

50-53 arasinda gidip gelirken 62,9 da benim icin hayaldi :KK70: ama azmettim basardim.

Amiiiiiiin.. En hayirlisi ne zamansa, Allahim hepimize o zaman nasip etsin insallah bebislerimizi.

Sent from my iPad using Kadınlar Kulübü

Son düzenleme:
18.30 gibi aksam yemegimizi yedik.
Dunden kalan yemegi yogurtla beraber yedim.
35 dk pilates yaptm ve bir fincan yesilcay ictim. Yatana kadar bir tane daha icerim. Ve suyum da uc lt yi bulur.

hoşbuldum waw cım...en yakın zamanda sizleri de hamile olarak duyarız inşallah...

karatay diyetine gelince...ilk defa açlıktan mideme kramplar girmeyerek bir diyet yapıyorum diyebilirim..ilk zamanlar üç öğün yiyordum bünye alışınca iki öğüne düşürdüm...ara öğün kesinlikle yok..ilk başlarda meyve yemek de yok içindeki şekerden dolayı..hamur işi ekmek makarna pilav yok..bulguru haftada iki defa 3-4 kaşık yiyebilirsin..sabah kahvaltılarında mutlaka yumurta olacak peyniri bol tüketebilirsin zeytin 10 tane ye hiç birşey olmaz...biğer öğünlerde yasaklar dışında herşeyi yiyebilirsin...

asıl önemli olan işlenmiş market ürünlerinin hiç birini yememek..yoğurdu ben kendim yapıyorum..tereyağı köyden..yemeklerde mutlaka tereyağı veya zeytinyağı olmalı..şimdilik bunları yazdım aklıma geldikce yazarım arkadaşım..

Yawwww peki kilo vermenn nasill oluyorr..mantigima bir uydurabilsem 10 zeytini ve meyvesizligi hemen denicemm...peynir yemem..yumurta pek sevmemm..zeytinde acik acikk..

24 kilo kadar verdim benn..ama 3 ana 3 ara ogunleee..simdi yenidenn baslamamm lazimmm..insallah birlikte bi 10 kg daha veririzz..

Bildirimmmm mii ? :18::18::18::18::KK17::KK17::KK17::KK17::KK56::KK56::KK56::KK56: şeyyyy ben baya bi adım da :KK52::KK52: yazmaya korkuyorumm.

Ewett bebegimm bildirimmm...yeter bu kadarr tatill kilolar aldi basini gidiyorr zararli bize..

Sulee kilonuu :) :)

Hayirli gunler arkadaslar
Cumamiz mubarek olsun.
Once kahvalti menumu yazayim.

Iki haslanmis yumurta
Iki domates
Bes zeytin bir parca da peynir
Bir dilim tb ekmegi

Ilk bildirimimi de yapayim o zaman. Baslangic tarihim 23 nisan.
Bugun tartildim nur topu gibi 108 i gordum.
Ve baslamadan bir aksam evvel de malum gunume girdim.
Herkese basarilar. :)

Hadi bakalim basarilarrr..bende bi zamanlar verebilecekmiyim endisesiylee baslamistim sukur cogu gitti..sende vereceksin insallahh..

Merhaba arkadaşlar:KK3:
yeniden toparlanmamıza çok sevindim:KK16:
yola devam o halde bende bildirim yapayım:KK42:

başlangıç:69

şu anda: 66

hedef:55

Canimmm harikasinnnnn..ortalik sessiz diye kilo almamissin..hadi bakalim tekrardan hedefe yola cikalimm..

Tesekkurler ceco34 :) fistigim ben fistik diye dolasacagim valla iyi geldi bu motivasyon :*

Bu arada senin yazilarina bayiliyorum ben. Cok akici ve surukleyici bir yazi dilin var. Blogun varsa takip etmek isterim yoksa da bence mutlaka acmalisin. :KK66:

Tesekkurler WAW. Kardesinin nikahi hayirli ugurlu olsun. :)

Ya oyle deme hayal edemiyorum falan. :/
Sanirim ben birazcik :)) bodur tavuklardanim o yuzden senin hedef kilona belki uzak kalmisimdir.

50-53 arasinda gidip gelirken 62,9 da benim icin hayaldi :KK70: ama azmettim basardim.

Amiiiiiiin.. En hayirlisi ne zamansa, Allahim hepimize o zaman nasip etsin insallah bebislerimizi.

Amiñn...

CECOMMM harika fikirr.hemen bi blokk aciyoruzz sanaa..gezdigin tozdugun insan iliskilrin.bende takip derim seni..

35 dk pilates yaptm ve bir fincan yesilcay ictim. Yatana kadar bir tane daha icerim. Ve suyum da uc lt yi bulur.

Superrsin aynen devamm...bende acik kacirdim gibi gibi cook acikmistimmmm...

Kizlarr 1 saat once geldim eve aclktan oluyordumm..kvde bizimleydi biyere girmedik yemegee..eve geldik dunden nohut pilaw vardi..bide buzliktan patlican cikarttim acikk..yogurtla patlicann..ohhh misss..

Simdi onumde koca ikigun varr esimle kacamaklarrii yapmamam lazimmmm :KK43: :KK43: :KK43:

Aynen hafta sonlari zor oluyor ama basaririm basaririz umarim:)

Bennnnnn misirrrrr yedimmmmmmm...patlamiss misirrrrrr.....veee cayyyyyy...biz kitlama iceriz..draje seker yedim 2 denee :KK43: :KK43: simdide gunah cikartiyorumm...

Supersin cankus :)

Aynen hafta sonlari zor oluyor ama basaririm basaririz umarim:)

Ben basladim.bile :KK43:
Kahvaltiyi ogle yaptik diyebilirim.
2 dilim kek Azicik borek peynir domates salatalik yedim
5 cayi makarna salatasi yedim ama uogurtlu mayonezli degil. Dereotu maydanoz taze sogan taze nane kozlenmis biberli vs.
Aksam 1/2 kase corba
2ykasigi mantarli tavuk sote
2 kase cacik
20.00 yedim.
Sonrada 1 bardak cay baskada bisi yok
Daha ne olsun dimi :KK43:
Spor yok bugun

Yawwww peki kilo vermenn nasill oluyorr..mantigima bir uydurabilsem 10 zeytini ve meyvesizligi hemen denicemm...peynir yemem..yumurta pek sevmemm..zeytinde acik acikk..

24 kilo kadar verdim benn..ama 3 ana 3 ara ogunleee..simdi yenidenn baslamamm lazimmm..insallah birlikte bi 10 kg daha veririzz..

Ewett bebegimm bildirimmm...yeter bu kadarr tatill kilolar aldi basini gidiyorr zararli bize..

Sulee kilonuu :) :)

Hadi bakalim basarilarrr..bende bi zamanlar verebilecekmiyim endisesiylee baslamistim sukur cogu gitti..sende vereceksin insallahh..

Canimmm harikasinnnnn..ortalik sessiz diye kilo almamissin..hadi bakalim tekrardan hedefe yola cikalimm..

Amiñn...

CECOMMM harika fikirr.hemen bi blokk aciyoruzz sanaa..gezdigin tozdugun insan iliskilrin.bende takip derim seni..

Superrsin aynen devamm...bende acik kacirdim gibi gibi cook acikmistimmmm...

asıl mantık şu canım..vücuduna şeker ve karbonhidrat girmeyince inisülin direncin aynı kalıyor ve açlık krizi yaşamıyorsun..meyveler olduğu gibi şeker..onun yerine sabahları günkurusu kayısı ve ceviz yiyorum çok tok tutuyor ve hemen acıkmıyorsun..iki öğün arası 4-5 saat birşey yemeyince leptin hormonun çalışıyo bu da vücuttaki yağları parçalayan bir hormon..sporunu da yapıncaa gidiyor kilolaarr..

ayrıca çoookk güzel kilo vermişsin tebrik ederim seni:KK9::KK9:inşallah birlikte daha çok kilolar vereceğiz canım....

asıl mantık şu canım..vücuduna şeker ve karbonhidrat girmeyince inisülin direncin aynı kalıyor ve açlık krizi yaşamıyorsun..meyveler olduğu gibi şeker..onun yerine sabahları günkurusu kayısı ve ceviz yiyorum çok tok tutuyor ve hemen acıkmıyorsun..iki öğün arası 4-5 saat birşey yemeyince leptin hormonun çalışıyo bu da vücuttaki yağları parçalayan bir hormon..sporunu da yapıncaa gidiyor kilolaarr..

ayrıca çoookk güzel kilo vermişsin tebrik ederim seni:KK9::KK9:inşallah birlikte daha çok kilolar vereceğiz canım....

Aydaa ortalama ne kadar kilo veriyorsunn karataylaa....pkoda vardi dimi sendee??

günaydınnnn kızlarrrrrrr....:KK24::KK24::KK24::KK24:hadi uyanın...istanbulda karışık bi hava var yagsammı yagmasammı dıye düşünüyorr...bi önceki gün yagdıı ama camur yagmış gibiydii arabaların üstü camurr gibii...çok sükür rahmetinee...

eşimle geldim iş yerine ondan bu enerjimm..o kadıkoye indi acıkk..öğlen çıkıcaz ondan buraya geldim..yaa adalara gidicez yada eminönüne..emimönüde gidersek kaçamaklardan korkuyorumm...adalara gidersekde bilmiyorumm..hangisine gidicez onuda bilmiyorum uzun zaman oldu gitmeyelii eşimde isteyip duruyor bu sefer gidelim derse okey dicemm...bakalımm..bol bol yürücem bugünn okesinn..

akşam buzluktan patlıcan cıkartmıştımm..onu yogurrtladım yanıma aldımm..kahvaltıda onu yerimm..sonrası allah kerimm...

aayyy harikaaa...pc de yazmayıı özlemişimmm......
Gunaydin canim....Bende özledim pcde yazmayi tlfondan zor oluyor....Waw gez gezebilldigin kadar hamile kalinca yatağa bagimli kaliyosun inaniyorumki seninde o günlerine az kaldi

günaydınnnn kızlarrrrrrr....:KK24::KK24::KK24::KK24:hadi uyanın...istanbulda karışık bi hava var yagsammı yagmasammı dıye düşünüyorr...bi önceki gün yagdıı ama camur yagmış gibiydii arabaların üstü camurr gibii...çok sükür rahmetinee...

eşimle geldim iş yerine ondan bu enerjimm..o kadıkoye indi acıkk..öğlen çıkıcaz ondan buraya geldim..yaa adalara gidicez yada eminönüne..emimönüde gidersek kaçamaklardan korkuyorumm...adalara gidersekde bilmiyorumm..hangisine gidicez onuda bilmiyorum uzun zaman oldu gitmeyelii eşimde isteyip duruyor bu sefer gidelim derse okey dicemm...bakalımm..bol bol yürücem bugünn okesinn..

akşam buzluktan patlıcan cıkartmıştımm..onu yogurrtladım yanıma aldımm..kahvaltıda onu yerimm..sonrası allah kerimm...

Gunaydin tatlim :)

Ewet bu havayi sevmiyorum.sikintili. yagsada hava hafiflese :KK43:
Waw cim bol yuruyus iyi gelecektir
Kacamaklara dikkat et :)

Ben sabah kahvemi ictim

Spor:
1/2 saat yuruyus bandinda tempolu yuruyus
1/2 saat bisiklet
Azicik twist

Ogle ve aksam menum henuz belli degil

Dunki kacamaklardan hasarsiz kurtulmusum cok mutluyum :)

Aydaa ortalama ne kadar kilo veriyorsunn karataylaa....pkoda vardi dimi sendee??

canım bende pko var ileri derecede..hipotiroidim aynı zamanda...ilk başlarda ayda en az 4 kilo gitti...sporun çok faydası var..metabolizmam az çalıştığı için ben iki katı spor yapıyorum neredeyse..şimdi durdu tabi hızlı kilo vermem ama kaçamaklar olduğundan yani....ama bu hafta tekrar başa dönüp aynı düzen yapıcam diyetimi..

Merhaba arkadaşlarrrrrrr nasılsınız
ben dün akşamki kaçamakcıklardan sonraa :KK17::KK17: bugün çok dikkatliyim :) yürüyüşümüde yapacağım birazdan
Amennaa...insallah vakti geldiginde onlar gelecekk...bakk elocannin ikizlerii oluyorr coksukur rabbimeee..
Ben hukadar muayene oldummm..hala daha alisamadimmm..her seferindee aglamak geliyorr..rabbim cekemicegimiz yuk vermesinn..
Diyete devamm biz elimizden geleni yapalim sonrasi allaha kalmissss...
wawcım inşallah Rabbimiz çekemeyeceğimiz dert vermesin aminnn
Maşallah elocanaa Rabbimiz sağlıcakla kucağına almayı büyütmeyi de nasip etsinn darısı da başımıza inşallahhhhhhh

Amin cuma gecesi yuzu suyu hurmetine insallah. Dualarimiz kabul olur
:KK16: aminnnn inşallahhh Allah razı olsun.

İyi geceler kizlar....
Ohhh maşallah topik yine senlenmis diyeti biraktim ama hergun mutlaka okuyorum yazdiklarinizi yakin takibinizdeyim yani :KK19:
Elocannnnnn inşallah her şey yolunda gidiyordurr dinlen bol boll Rabbimiz yardımcınız olsunnnnn

Kizlarr 1 saat once geldim eve aclktan oluyordumm..kvde bizimleydi biyere girmedik yemegee..eve geldik dunden nohut pilaw vardi..bide buzliktan patlican cikarttim acikk..yogurtla patlicann..ohhh misss..

Simdi onumde koca ikigun varr esimle kacamaklarrii yapmamam lazimmmm :KK43: :KK43: :KK43:

haftasonu kaçamakları oluyorr :KK17::KK17: ben de dün akşam gezmeye gittiğimde yaptım ay arkadaşım sırf ben seviyorum diye eşine tatlı aldırmış bir küçük dilim yedim :KK17: ayy 50gr vardır o birde minik pastaa :KK17:
bu saate kadar kaçamak yapmadım :KK1: dünden sonra yapmamak gerek ya o sabah 92,4 gördüm bu sabah 93,3 :KK52::KK53: :KK76:

Bennnnnn misirrrrr yedimmmmmmm...patlamiss misirrrrrr.....veee cayyyyyy...biz kitlama iceriz..draje seker yedim 2 denee :KK43: :KK43: simdide gunah cikartiyorumm...

aayyy harikaaa...pc de yazmayıı özlemişimmm......
hadi hayırlı olsunn yenidenn klavyede yazmak gerçekten çok farklı
patlamış mısır tuzsuzsa kilo yapmaz diye biliyorum amaa :26: canım başka kaçamak olmazsa onlardan bişi olmaz inşallah hemen enerjiye dönüşürüler

:nazar: Maşallah ne güzel bol yürüyüş hemde güzel bir gün diliyorumm sizee :nazar:

Muz ve incir dogal serotonin kaynagiymis. Ben yeni ogrendim sizinle de paylasmak istedim kizlar. Cikolata yerine bunlari tuketmeyi dusunuyorum bu aralar cikolatayla cok yogun bir ask yasiyorum cunku enerji ve mutluluk kaynagi olarak gormeyeye baslamistim kendisini.

Bu sefer de muz ve incire abartirim kesin. Su sinir bilmezligim cok kotu, cok :KK43:
Umarim kas yaparken goz cikarmam.

Carsamba gunu dr. randevum var. Esimle sonunda karar verdik, bebik konusuna. Hazirlik donemi ile ilgili bilgi alip, smear testi yaptiracagim.

Swisse markasinin folic acid ve iodine icerikli destek vitaminlerinden alacaktim ama forumda infolic'i duydum. Dr.a onu da soracagim

Baslangic: 62
Guncel: 56
Hedef : 52

Gebelik 3 ay once den planlanmaliymis. Bu yuzden 3 ayda su inatci 4 kilodan yavasca kurtulmak istiyorum. Gerci istesem sanki hizli kilo verebilecegim :KK70:

Bir pcoslu daha gebelik hayalleri kurmaya basladi :) vatana millete hayirli olsun :)

Merhaba hayırlı olsun inşallah tez zamanda bebişiniz gelir kilon harika :nazar::nazar:

merhabalar kızlar...
sizleri uzunca bir süreden beri takip ediyorum..ben de malesef pco luyum:KK50::KK50:14 senelik evliyim ve 8 yaşında bir kızım var..o da tedaviyle oldu.laporoskopi rahim filmi aşılama ne gerekirse oldum şükür klomen tedavisiyle kızıma hamile kaldım...
şimdi ikinciyi düşünüyoruz.altı ay inofolic kullandım sonuç alamadım.şimdi tekrar gidicem doktora yine klomene başlıyacak galiba..

kilo problemim tabiki var ama kilo vermeye devam ediyorum..95 kilodan 78 kiloya düştüm hala devam ediyorum diyete..ben karatay diyeti yapıyorum hatta burada bir gruba katılıyorum..eğer beni de aranıza alırsanız çoookk sevinirim çünkü bizi bizden başka anlayan yok..
Rabbim tez zamanda sizlerin de kucağını doldursun inşallah...

merhaba hoşgeldin arkadaşım Allah bağışlasın kardeşide gelir inşallah
kendi çabanla mı verdin kilonu ay darısı başımızaa :nazar:

Bugun 1 saat spor yaptim kahvalti yok
1 sade tkahvesi
Ogle
1 tabak turlu 2 dilim ekmek
Ara kuru kayisi ama bu kayisilar dogal kurutma hani bole egilip bukulenler var ya ondan 2 avuc yedim :KK43:
Ara kocisimle sekerloi tkahvesi
Aksam
12 ykasigi bulgur pilavi
Uzerine 1 kasik bezelye
2 kucuk dilim hindi boynu (esimin israrlari)
Yaninda coban.salata ve tursu
Tursu olmayaydi iyiydi ama dayanamamki tursuya
Yatmadan meyve olur
Kocisimi kandirabilirsem avm.ye gidip biraz yuruyus
Hsonlari malesef kacamaklarim oluyi

Hayirli geceler
Kayinvalidemlerdeydik yeni geldik. Hemen bakayim dedim:)
Bugunun menusu:

Kahvalti

Iki haslanmis yumurta
Bes zeytin
Domates salatalim
Biraz peynir
Bir dilm tb ekmegi

Ikindiye dogru kahve keyfi yaptik.

Hayvanat bahcesine gittik esimlle. Yuruduk gezdik.
Ordan kayinvalidemlere gectik. Kaynanan seviyomus borek yaptim diye karsiladi beni:)
Bir dilim borek ve bir dilim irmik tatlisiyla kurtulabildim. Acayip israr ederler.. :)
Suyum da iki bucuk litre olmustur. Benden bugunluk bu kadar. Ayriyetten bir spor yapamadim. Simdi yuz mekik cekmeyi dusunuyorum.

Allah rahatliklar versin:)

Merhaba hayırlı olsun inşallah tez zamanda bebişiniz gelir kilon harika :nazar::nazar:

merhaba hoşgeldin arkadaşım Allah bağışlasın kardeşide gelir inşallah
kendi çabanla mı verdin kilonu ay darısı başımızaa :nazar:
hoşbuldum arkadaşım...evet kendi çabamla gitti kilolar hem de iki katı çabayla...tiroid rahatsızlığım olduğu için yavaştı metabolizmam..daha da gayret ederek kilolarımızı vereceğiz inşallah...

Gunaydin canim....Bende özledim pcde yazmayi tlfondan zor oluyor....Waw gez gezebilldigin kadar hamile kalinca yatağa bagimli kaliyosun inaniyorumki seninde o günlerine az kaldi

aminnnn...inşallah canım..dualarında bizide unutmaaa...

Gunaydin tatlim :)

Ewet bu havayi sevmiyorum.sikintili. yagsada hava hafiflese :KK43:
Waw cim bol yuruyus iyi gelecektir
Kacamaklara dikkat et :)

Ben sabah kahvemi ictim

Spor:
1/2 saat yuruyus bandinda tempolu yuruyus
1/2 saat bisiklet
Azicik twist

Ogle ve aksam menum henuz belli degil

Dunki kacamaklardan hasarsiz kurtulmusum cok mutluyum :)

:26::26::26:acıkk kaçamaklarım olduu..bugun bitti yarınıda atlatsamm inşallahh

canım bende pko var ileri derecede..hipotiroidim aynı zamanda...ilk başlarda ayda en az 4 kilo gitti...sporun çok faydası var..metabolizmam az çalıştığı için ben iki katı spor yapıyorum neredeyse..şimdi durdu tabi hızlı kilo vermem ama kaçamaklar olduğundan yani....ama bu hafta tekrar başa dönüp aynı düzen yapıcam diyetimi..

yarın pazaara cıkıcamm ama hala kararsızımm meyve alsammı almasammııı??? karataydameyve yokmuş yaa..1 haftadır yemedim meyvee...ama arada tatlım olduu..işte meyve yemeyincede arada tatlı isteklerim oluyorrr...hangisi daha az zararlı olur bilmiyorumm..izin verilen yada kesin yasaklı meyveler varmııı..??? :KK1::KK1:meyveyi çok severimde ondan ısrarla soruyorm..

Merhaba arkadaşlarrrrrrr nasılsınız
ben dün akşamki kaçamakcıklardan sonraa :KK17::KK17: bugün çok dikkatliyim :) yürüyüşümüde yapacağım birazdan

wawcım inşallah Rabbimiz çekemeyeceğimiz dert vermesin aminnn
Maşallah elocanaa Rabbimiz sağlıcakla kucağına almayı büyütmeyi de nasip etsinn darısı da başımıza inşallahhhhhhh

:KK16: aminnnn inşallahhh Allah razı olsun.

Elocannnnnn inşallah her şey yolunda gidiyordurr dinlen bol boll Rabbimiz yardımcınız olsunnnnn

haftasonu kaçamakları oluyorr :KK17::KK17: ben de dün akşam gezmeye gittiğimde yaptım ay arkadaşım sırf ben seviyorum diye eşine tatlı aldırmış bir küçük dilim yedim :KK17: ayy 50gr vardır o birde minik pastaa :KK17:
bu saate kadar kaçamak yapmadım :KK1: dünden sonra yapmamak gerek ya o sabah 92,4 gördüm bu sabah 93,3 :KK52::KK53: :KK76:

hadi hayırlı olsunn yenidenn klavyede yazmak gerçekten çok farklı
patlamış mısır tuzsuzsa kilo yapmaz diye biliyorum amaa :26: canım başka kaçamak olmazsa onlardan bişi olmaz inşallah hemen enerjiye dönüşürüler

:nazar: Maşallah ne güzel bol yürüyüş hemde güzel bir gün diliyorumm sizee :nazar:

sormaaaaaa...bendede kaçamaklar varrr korkudan çıkamadımda tartıyaaa.....

şirineeee:21::21::21::21::21: 8 li rakamlara az kaldııı pes etmekk yokk...yeniden start verdikk..hadi bakalımm acık daha gayrett..negüzel 92 yi görmüşsünn...bu arada yumoşlardan ne haberrr...

Bugun 1 saat spor yaptim kahvalti yok
1 sade tkahvesi
Ogle
1 tabak turlu 2 dilim ekmek
Ara kuru kayisi ama bu kayisilar dogal kurutma hani bole egilip bukulenler var ya ondan 2 avuc yedim :KK43:
Ara kocisimle sekerloi tkahvesi
Aksam
12 ykasigi bulgur pilavi
Uzerine 1 kasik bezelye
2 kucuk dilim hindi boynu (esimin israrlari)
Yaninda coban.salata ve tursu
Tursu olmayaydi iyiydi ama dayanamamki tursuya
Yatmadan meyve olur
Kocisimi kandirabilirsem avm.ye gidip biraz yuruyus
Hsonlari malesef kacamaklarim oluyi

bence kaçamak yok gibiii....dünkülerr gitmiştirr bileeeee....

Hayirli geceler
Kayinvalidemlerdeydik yeni geldik. Hemen bakayim dedim:)
Bugunun menusu:

Kahvalti

Iki haslanmis yumurta
Bes zeytin
Domates salatalim
Biraz peynir
Bir dilm tb ekmegi

Ikindiye dogru kahve keyfi yaptik.

Hayvanat bahcesine gittik esimlle. Yuruduk gezdik.
Ordan kayinvalidemlere gectik. Kaynanan seviyomus borek yaptim diye karsiladi beni:)
Bir dilim borek ve bir dilim irmik tatlisiyla kurtulabildim. Acayip israr ederler.. :)
Suyum da iki bucuk litre olmustur. Benden bugunluk bu kadar. Ayriyetten bir spor yapamadim. Simdi yuz mekik cekmeyi dusunuyorum.

Allah rahatliklar versin:)

100 mekikkkkk :KK53::KK53::KK53::KK53:harikasınnnn....hadi bakalımm cumayaa en büyük farkıı senden bekliyorummmmm....iyii börekden 1dilimle yırtmışsınnnn...

X