Kilo verdikçe,nişanlım beni daha çok kıskanmaya başladı

dikky98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
70
10
25
Merhaba arkadaşlar ben nişanlımla sevgiliyken kilolu bir bayandım nişanlandım extra kilo aldım şimdilerde diyet yapıyorum 5 kilo verdim dahada zayıflıyorum falan ama şöyle bir şey var nişanlım aska giyimime karışmazdı zayıfladıkça karışmaya başladı yok tayt giyme yok onu giyme bunu giyme anlam veremiyorum neden zayıfladıkça kıskanma duygusu arttı ki yani ama öyle kısıtlayıcı zarar veren şekilde değil çok şükür

Merhaba arkadaşlar ben nişanlımla sevgiliyken kilolu bir bayandım nişanlandım extra kilo aldım şimdilerde diyet yapıyorum 5 kilo verdim dahada zayıflıyorum falan ama şöyle bir şey var nişanlım aska giyimime karışmazdı zayıfladıkça karışmaya başladı yok tayt giyme yok onu giyme bunu giyme anlam veremiyorum neden zayıfladıkça kıskanma duygusu arttı ki yani ama öyle kısıtlayıcı zarar veren şekilde değil çok şükür
Giyim tarzını da mı değiştirdin öyleyse ondan dolayıdır diye düşündüm

Son düzenleme:
Kısıtlama kisitlamadir zarar veren/vermeyen çeşidi nasıl oluyor?

Kendine de size de güvenmiyor ve bunun sevmekle alakası yok. Siz kiloluyken kendisini sizinle eşit hissediyordu herhalde ki zayıflamaya başlayınca özgüveni azalıp guvensizlesti. Pek sağlıklı bir yaklaşım değil açıkçası..

Kilosu olan hanımlar genelde kilosunu gizlemek için koyu renkler, kapalı parçalar tercih ederler. Muhtemelen zayıflayınca, bu değişimle beraber gelen özgüvenden dolayı daha cesur kıyafet tercihleri yapmaya başladınız, bu da nişanlınızın bu tepkileri vermesine sebep oldu.

Sizi kim olursa olsun, yarın kocanız da olsa bu şahsiyet, bu şekilde emirler vererek kısıtlamaya, üzerinizde hakimiyet kurmaya çalışmaya hakkı yok. Kendinize neyi yakıştırıyorsanız giyin, karşı tarafa da taviz vermeyin. Haddini bilsin!

Son düzenleme:
Bilmem ben hiç yağ torbası olan göbeği önde yuruyen bir kadını beğenen bir erkek görmedim ben tam anlamıyla öyleydim

Sizle beğenmeden mi nişanlandı yani? Adınıza çok üzüldüm. ☹️
Yanlış anlamayın ama bu şekilde olan bi kadın 5 kilo vererek bu anlattığı görüntüden kurtulamaz. Hala aynısınız yani aşağı yukarı.

Bilmem ben hiç yağ torbası olan göbeği önde yuruyen bir kadını beğenen bir erkek görmedim ben tam anlamıyla öyleydim
Kendine haksızlık ediyorsun bence, bak şimdiden eski halini beğenmeyip yeni halinle ışıldadığına inanıyorsun. Bu bile seni daha güzel yapar, mutlu kadın güzel kadın 🤌🏻 o senin vücudunu değil kendini sevmeye başlamanı kıskanıyor

giyim tarzında bi değişiklik yoksa kendi özgüveni zedelenmiştir ondan öyle davranıyordur
yoksa özgüvenli bi insan yanındakinin güzelliği ile gurur duyar

Kendisi de kilolu olmasına rağmen kilolu kadınlar hakkında böyle konuşan kadın da ne bileyim? Bu sitede toksik erkek ağzıyla konuşan kadınların sayısı günden güne artıyor. Ben hayatımda hiç kilolu olmadım ama gidip de şu cümleyi kurmam. Kilolu diyebilirsiniz ama yok yağ torbası yok erkekler beğenmez.🤢🤢

5 kilo verince birden beğenmeye başlamış herhalde😂 Halbuki 5 kilo çok kilosu olan bir insanda belli bile olmaz. İdeal kiloda bile max 1 beden değişikliği olur.
Arkadaş 5 kilo verince çubuk krakere dönüştüğünü sanıyor sanırım.
O yüzden hemen hafif topluları aşağılamaya girişmiş. 🙄

X