Kilo verdikçe,nişanlım beni daha çok kıskanmaya başladı

Asıl kadın düşmanı kilolu kadınlara yağ tulumu, erkekler hiç beğenmiyor diyen konu sahibidir🤷🏻‍♀️ 5 kilo verince kendini bir şey sanıp kilolu kadınlara laf atmaya çalışmış. Buraya gelen lafları da bu sözlerinden dolayı hak ediyor.
Bu dediginiz seyi görmedim söylediyse ayıp etmiştir

Merhaba arkadaşlar ben nişanlımla sevgiliyken kilolu bir bayandım nişanlandım extra kilo aldım şimdilerde diyet yapıyorum 5 kilo verdim dahada zayıflıyorum falan ama şöyle bir şey var nişanlım aska giyimime karışmazdı zayıfladıkça karışmaya başladı yok tayt giyme yok onu giyme bunu giyme anlam veremiyorum neden zayıfladıkça kıskanma duygusu arttı ki yani ama öyle kısıtlayıcı zarar veren şekilde değil çok şükür
Eğer ekstra kilolu biriysen 5 kiloda ciddi bi fark görünmez. Ama sen kilo verdim diye daha dar şeyler giyiyorsan belki kıskanması o yüzdendir.
Ama şunu da bil hep en azıyla başlar sonra artarak devam eder. Sen taviz verdikçe ister.

Sanki zayıf yada kilolu sorunu degil bu.
Kendi istediği kadını yaratma zamanı geldi diye düşünüyor olabilir.
Bazı erkekler aileler tanışıp süreç ciddileştikçe sevgili olmaktan çıkıp ana baba olma rolüne giriyor.evlendikten sonra daha da dozu artacaktır.
Sizi değiştirmesi kıskançlık degil sevgi degil saygısızlık

Merhaba arkadaşlar ben nişanlımla sevgiliyken kilolu bir bayandım nişanlandım extra kilo aldım şimdilerde diyet yapıyorum 5 kilo verdim dahada zayıflıyorum falan ama şöyle bir şey var nişanlım aska giyimime karışmazdı zayıfladıkça karışmaya başladı yok tayt giyme yok onu giyme bunu giyme anlam veremiyorum neden zayıfladıkça kıskanma duygusu arttı ki yani ama öyle kısıtlayıcı zarar veren şekilde değil çok şükür
Kaç kiloydun ki 5 kilo verince çok farketti

Bilmem ben hiç yağ torbası olan göbeği önde yuruyen bir kadını beğenen bir erkek görmedim ben tam anlamıyla öyleydim
e nişanlın seni o haldeyken beğenmiş ya demekki göbekle ilgisi yok durumun insan sevince umursamıyor bazı şeyleri ve hem cinslerinize bu şekilde bir ithamda bulunmayın,
bizim bizden başka kimsemiz yok birbirimizi desteklemek zorundayız kadın olarak. Çok cahilce ve yabani

Üstteki mesaj ne alaka o zaman? Başka kadınları da her görüntüsüyle beğeniyorlardır. Hem beğenen erkek görmedim diyorsunuz hem de şimdi öyle değildi diyorsunuz.

Arkadaş 5 kilo verince çubuk krakere dönüştüğünü sanıyor sanırım.
O yüzden hemen hafif topluları aşağılamaya girişmiş. 🙄
Ay kudurma Allah aşkına sanki çubuk kraker oldum yazmışım bu kadad
Gercekten hepiniz fesat ve kotu niyetlisiniz eger siz kalkipta kendinizi yag tulumu olarak kabul ediyorsaniz bu benim sorunum degil kimseyi asagilamadim kendimede ayni itamda bulundum eger kendime yag torbasi demeseydim kabullenmeseydim zaten su an kilo veriyor olmazdim kendiniz yapamadiginiz ve yerinizde oturup surekli birseyler gomdugunuz icin baskasinin basarilarini cekemiyorsunuz

Gercekten hepiniz fesat ve kotu niyetlisiniz eger siz kalkipta kendinizi yag tulumu olarak kabul ediyorsaniz bu benim sorunum degil kimseyi asagilamadim kendimede ayni itamda bulundum eger kendime yag torbasi demeseydim kabullenmeseydim zaten su an kilo veriyor olmazdim kendiniz yapamadiginiz ve yerinizde oturup surekli birseyler gomdugunuz icin baskasinin basarilarini cekemiyorsunuz
ve inanin bana yag torbasi dedigim icinde hic pisman degilim hadi simdi nasss :))))

Önce bir kendinize gelin üslubunuzu düzeltin. Burada kimseye hakaret edemezsiniz. Kendinize istediğiniz kadar hakaret edebilirsiniz ama başka kadınları karıştırmayın. Kendinizi yağ tulumu olarak görmeniz bizi ilgilendirmiyor.

Kilo vermek başarı değildir. Zaten normal şartlarda yediğinize içtiğinize hareketinize dikkat edip o kiloyu almamış olmanız gerekirdi. Oturup sürekli gömmeseydiniz almazdınız.

Ve hayır sizi kıskanmıyorum, bu yazdıklarım kıskançlıktan değil.

buyuk basari gercekten gormuyor musunuz 5 kilo vermek cokta birsey degilmis bunlara gore
Konu sahibi sen hic birşey deme bence ya. Kadınlar yağ torbası olunca erkekler beğenmez diyorsun . Bu işin doğumu var. Doğumla birlikte her tarafım çatlak oldu . Göbeğim çıktı yüzüm bir balona döndü . Eşim her zaman davrandığından daha çok ilgilendi . Ben hep balik etli bir kadındim. Çok şükür ki çok güzel seven doğrusunu istersen bana göre fiziksel olarak yakışıklı bir eşim var . Hiç kendimi haketmiyormuş gibi de hissetmedim .

Sen kendinle beraber kilolu olan kadınları bu şekilde gommen hic hoş olmamış . Erkekler göbekli de olsa kel de olsa hatta şurada bak ruh hastası ailesi de olsa kendilerini bulunmaz Hint kumaşı sanıyor . Biz kadınlar iki kilo alsak aman aman. Ne bunu kendine ne de başka kadınlara yap . Erkekler bize kurban olsun

ve ayrica bu sitede dram yapmayi asiri seviyorsunuzz
Önce bir kendinize gelin üslubunuzu düzeltin. Burada kimseye hakaret edemezsiniz. Kendinize istediğiniz kadar hakaret edebilirsiniz ama başka kadınları karıştırmayın. Kendinizi yağ tulumu olarak görmeniz bizi ilgilendirmiyor.

Kilo vermek başarı değildir. Zaten normal şartlarda yediğinize içtiğinize hareketinize dikkat edip o kiloyu almamış olmanız gerekirdi. Oturup sürekli gömmeseydiniz almazdınız.

Ve hayır sizi kıskanmıyorum, bu yazdıklarım kıskançlıktan değil.
ayne aynen tabiii kendinize guveniniz olsa kalkipta bize yag tulumu diyemezsin demezdinizz kendine guveni olan baskasinin lafindan gucenmez zaten ama hepiniz ozguvensizsiniz

ve ayrica bu sitede dram yapmayi asiri seviyorsunuzz

ayne aynen tabiii kendinize guveniniz olsa kalkipta bize yag tulumu diyemezsin demezdinizz kendine guveni olan baskasinin lafindan gucenmez zaten ama hepiniz ozguvensizsiniz
Ablacım ben senden uzun ve yaklaşık 25 kilo kadar zayıfım. Senin nereni kıskanayım fiziksel olarak? İlla söyletiyorsunuz insanı.

Ablacım ben senden uzun ve yaklaşık 25 kilo kadar zayıfım. Senin nereni kıskanayım fiziksel olarak? İlla söyletiyorsunuz insanı.
Kudra gider misin lütfen buradan ben kıskandım . Boy kilo kaç ya kaç beden giyiyorsun . Oh ne güzel internetten her istediğini alabiliyorsundur da sen 🤣 kendine oku üfle gözüm değecek görmeden

Kudra gider misin lütfen buradan ben kıskandım . Boy kilo kaç ya kaç beden giyiyorsun . Oh ne güzel internetten her istediğini alabiliyorsundur da sen 🤣 kendine oku üfle gözüm değecek görmeden
Maşallah de kız 😂 totomu kaşıyayım 😂😂😂

173-55, 36-38 beden. Yok ya alamıyorum istediğimi, ara bedenim ben de. 37 beden çıksın 😂😂😂

X