Kilo verdikçe,nişanlım beni daha çok kıskanmaya başladı

Tebrik ederim öncelikle kilo vermek çok zor bir süreç. Sorunun cevabı da e guzellesmissin bacım işte ondandir 💃

Yani önceden zaten kiloluydun, sonra daha da kilo aldın, sonra sadece 5 kilo verdin ve aşırı güzel oldun ve nişanlın kıskanmaya başladı. Bence şöyle olmuş olabilir, 5 kilo verince kendine güvenin artmış ve biraz dekolte veya dar giyinmeye başlamış olabilirsin ve nişanlın dışarıdan bir göz olarak görmüştür yakışmadığını ve seni o şekilde uyarmak istemiştir

Merhaba arkadaşlar ben nişanlımla sevgiliyken kilolu bir bayandım nişanlandım extra kilo aldım şimdilerde diyet yapıyorum 5 kilo verdim dahada zayıflıyorum falan ama şöyle bir şey var nişanlım aska giyimime karışmazdı zayıfladıkça karışmaya başladı yok tayt giyme yok onu giyme bunu giyme anlam veremiyorum neden zayıfladıkça kıskanma duygusu arttı ki yani ama öyle kısıtlayıcı zarar veren şekilde değil çok şükür
5 kilo vermenizle ilgili olduğunu sanmıyorum ben.
Gerçek halini gösteriyor şu an kilodan bağımsız zira kilolu bir insanda 5 kilo verince anlaşılmaz bile.

Bilmem ben hiç yağ torbası olan göbeği önde yuruyen bir kadını beğenen bir erkek görmedim ben tam anlamıyla öyleydim
5 kilo verince yağ torbası göbeğiniz gitti yani öyle mi😄😄 duyanda 30 kilo verdiniz sanacak.
Öte yandan 5 kilo verdiğiniz için cok zayıfladıgınızı düşünüp sacma sapan,yakışmayan şeyler giydiyseniz cirkin durduğu icin uyarma gereği duymuş olabilir

Merhaba arkadaşlar ben nişanlımla sevgiliyken kilolu bir bayandım nişanlandım extra kilo aldım şimdilerde diyet yapıyorum 5 kilo verdim dahada zayıflıyorum falan ama şöyle bir şey var nişanlım aska giyimime karışmazdı zayıfladıkça karışmaya başladı yok tayt giyme yok onu giyme bunu giyme anlam veremiyorum neden zayıfladıkça kıskanma duygusu arttı ki yani ama öyle kısıtlayıcı zarar veren şekilde değil çok şükür
Kısıtlamayı da kiloya bağlamayalım kısıtlamanın her türlüsü kötüdür azı veya çoğu farketmiyor.

5 kg verince kıyafetler 1 beden bile küçülmez anca şimdiki bedenin biraz daha bollaşır. Abartma yani atomu parçalamadın.
Ben stresten 2 haftada veriyorum 5 kiloyu.
Belki nişanlın da sendeki bu saçma sapan özgüven patlamasını beğenmemiştir de öyle söylemiştir

Beş kilo vermek kilolu biri için öyle aman aman değişiklik yaratmaz.. Kıskançlığın altında başka Çapan oğlu vardır.

5 kilo verince yağ torbası göbeğiniz gitti yani öyle mi😄😄 duyanda 30 kilo verdiniz sanacak.
Öte yandan 5 kilo verdiğiniz için cok zayıfladıgınızı düşünüp sacma sapan,yakışmayan şeyler giydiyseniz cirkin durduğu icin uyarma gereği duymuş olabilir
5 kilo öyle devasa fark yaratmaz ki. Yani en azından yüksek kilolarda. Zamanında 25 kilo vermiş biriyim, kimseye yağ tulumu vs. demem. Kilo bu, alınır verilir.
5 kiloyla havalara girmek de ne bileyim yani.

Hayir kendine saygi duymaya basladin kendini sevmeye kendini seveni herkes sever

15 20 kilo verdiniz sandım 5 kiloyla belli olmaz ki kilolu insanların kilo verdigi.
Ayrıca demek ki istediğiniz gibi rahat rahat giyinimeyeceksiniz, böyle baskıcı biriyle evlenmeye kararlı mısınız

Sizin nişanlınızda fos çıkmış... özet bu... sizi et parçası gören biriyle mutluluklar dilerim aynı zihniyettesiniz çünkü kilolu kadınları yağ tulumuna benzettiğinize göre... Bence sizin beyinleriniz kokmuş önce ruhunuzu ve beyninizi temizleyin nişanlınızla... Bedenler kilolar son derdiniz bence dert edeceğiniz daha önemli şeyleriniz var...

Bunu kadinlar da yapiyor: sisman bir kadinin mini etek giymesini umursamazlarken fit bir kiz ayni seyi giyince hemen arkasindan konusuyorlar cunku tehdit unsuru olarak görüyorlar.

Burda ki hanimlar kadin düşmanı gibi davraniyorlar ama bir cok kisi icin basitken kimileri icin zor bence hic kulak asma devam et kendine gelen ozguvenin icin kiskanmistir seni inan daha fazlasini da yapabilirsin
Asıl kadın düşmanı kilolu kadınlara yağ tulumu, erkekler hiç beğenmiyor diyen konu sahibidir🤷🏻‍♀️ 5 kilo verince kendini bir şey sanıp kilolu kadınlara laf atmaya çalışmış. Buraya gelen lafları da bu sözlerinden dolayı hak ediyor.

X