kiminle birlikte olduguma kadar çıkarmış var mı böyle bişey?

2016'dan 2022'ye düzenli olarak sevişip konu açarken 'dort sene önce bir çocukla oldum' mu diyorsunuz? Bu kadar aktif cinsel hayatınız varsa kendiniz gibi birini bulsaydiniz.
Kinamiyorum, benim de aktif cinselliğim var. Canım keyfim bunu istiyor, seve seve yaşadım. Şimdi de kendim gibi bir adam buldum. Sıfır sorun.
Siz hem 8 senedir erkeklerle bir seyler yaşıyorsunuz, hem görücü usulüyle birini bulup hem de bakire taklidi yasiyorsunuz. Adam sizin bacağınızı kaldiris seklinizden anlamıştır deneyimli olduğunuzu,eğer saf değilse
Aşko bunun evleneceği model kan görse ikna olacaktı ne bacağı? 🤣

Son düzenleme:
Özele goturcekmis parayı bascam diyo özelde baktircam diyo
Hani sezercik filminde zengin tosun bir çocuk vardı. Sezerciğin eşeğini alacaktı. "Benim olacak fıstık vuracam sırtına vuracam sırtına" derdi. Şu yorumunuzu okuyunca nişanlınız da o tosuncuk olarak canlandı gözümde😂

Şimdi eğer başkasıyla birlikte olunca ayrılacak mı? ozaman kendi de evlenmeden sizinle oldu evleneceğinizin %100 garantisi var mı ki?

Kızlar ben 4 yıl önce biriyle birlikte oldum üstünden geçti şimdi biriyle görücü usulü evlencem bununla da birliktelik yaşadım birkaç gün öncesinde kadar kan gelmeyince bana sordu bende panik yaptım söylemedim kendim parmak attım da öyle bozuldu bakireligim dedim taviki inanmadı hastaneye goturcekmis bu parmakla veya doğrudan neyle bozulduğu ortaya çıkarmış öyle diyo acaba bana yem mi atiyo doğruyu söyleyim diye yoksa gerçekten kiminle birlikte olduguma kadar çıkarmış var mı böyle bişey
Cikar tabiki, vajina girişinde katip var kim giriyor kim cikiyor kac kere gir cik yapiyor, saat kacta girip çıkıyor yaziyor hepsini.

Görücü usulüyle evliliğe karar verdiğinize göre belliki muhafazakar bir çevrede yaşıyorsunuz. Görücü usulü evlilik düşündüğünüz biriyle evlilik öncesi birlikte olmanız büyük hata olmuş.

Kızlar ben 4 yıl önce biriyle birlikte oldum üstünden geçti şimdi biriyle görücü usulü evlencem bununla da birliktelik yaşadım birkaç gün öncesinde kadar kan gelmeyince bana sordu bende panik yaptım söylemedim kendim parmak attım da öyle bozuldu bakireligim dedim taviki inanmadı hastaneye goturcekmis bu parmakla veya doğrudan neyle bozulduğu ortaya çıkarmış öyle diyo acaba bana yem mi atiyo doğruyu söyleyim diye yoksa gerçekten kiminle birlikte olduguma kadar çıkarmış var mı böyle Sizin onu kandirmaniz ayrı igrenc onun sizi hastaneye götürmek istemesi ayrı igrenc

Kızlar ben 4 yıl önce biriyle birlikte oldum üstünden geçti şimdi biriyle görücü usulü evlencem bununla da birliktelik yaşadım birkaç gün öncesinde kadar kan gelmeyince bana sordu bende panik yaptım söylemedim kendim parmak attım da öyle bozuldu bakireligim dedim taviki inanmadı hastaneye goturcekmis bu parmakla veya doğrudan neyle bozulduğu ortaya çıkarmış öyle diyo acaba bana yem mi atiyo doğruyu söyleyim diye yoksa gerçekten kiminle birlikte olduguma kadar çıkarmış var mı böyle bişey
Sizin onu kandirmaniz ayrı igrenc onun sizi hastaneye götürmek istemesi ayrı

Yorumlar efsane 😂 gülmekten yazacağım şeyi toparlayıp yazamıyorum 😂😂😂

Gerçekten artık miğdem bulanıyor.

2024 yılındayız inanmayın böyle şeylere. Zamanında mahalledeki zihinsel engelli birini diyetisyene götürmüşlerdi, aşırı kiloluydu. Doktor tahlil yapınca bütün yediklerin çıkar diye kandırmışlar o da korkudan listenin dışına hiç çıkmamış tığ gibi olmuştu aklıma o geldi.

Ha buarada ilk kez eşimle birlikte oldum kan man gelmedi olabilir yani. Ki evlenmeden seninle birlikte olup neeeööö bakire değil misin demesi de ayrı bir mallık neyse
Bence asil 2024'te olduğumuz için inanmış. Nasilsa bunun da bir yolu bulunmuştur diye 🤣

X