Kimlerin Sevgilisi dnmem dedi ama geri geldi. Burda paylasalm

Ben şunu söyleyim kızlar sizlere bakın ben uygulayamadım ama ben önemli kişilerden bilgi aldım ayrılırken asla şunu yapmayın ağlasanızda sızlasanız da tutun kendinizi..Sabırla bekleyin
Asla şunu yapmayın
Neden ayrıldık,niye ayrıldık,ne oldu demeyin
Ayrılmadan önce sinyaller verir soğuk davranır sakın niye böylesin niye soğuksun demeyin
Ayrılırken size söylediğinde direk konuşmadan gidin ağlamayın sebeb sormayın kalkın gidin o mekandan
Ayrıldıktan sonra onu sakın ama sakın aramayın,gözüne gözükmeyin ortak arkadaşlarınız varsa onlarla da görüşmeyin bi süre kendi kabuğunuza çekilin aynı mekanlarda bulunmayın msn de dahil
Ve ondan sonra bi süre diyecek bu kız nerde niye böyle yaptı diyecek merak edip sizi arayacak

Peki dönen arkadaşlar hata sizdemiydi yoksa onlardamıydı aldattı mı naptı
benim durumumda hata bendeydi ben sıktım bunalttım heyecan kalmadı hiçbişiy için dedi pişman olcağımı biliyorum ama böylesi daha iyi üzülmemen için dedi

bak kaçan kovalanır taktiğini şuan senin üzerinde deniyor nasıl da işe yarmış, nasılda tedirginsin onu nasıl deli gibi istiyosun , dönmesini bekliyosun

işte olay bu..
sıra sende arama sorma bir süre bakalım nolucak,
gidene dur diyemezsin giden gider zaten
kalana kal diyemezsin kalan kalır zaten zemuszemus

Ben şunu söyleyim kızlar sizlere bakın ben uygulayamadım ama ben önemli kişilerden bilgi aldım ayrılırken asla şunu yapmayın ağlasanızda sızlasanız da tutun kendinizi..Sabırla bekleyin
Asla şunu yapmayın
Neden ayrıldık,niye ayrıldık,ne oldu demeyin
Ayrılmadan önce sinyaller verir soğuk davranır sakın niye böylesin niye soğuksun demeyin
Ayrılırken size söylediğinde direk konuşmadan gidin ağlamayın sebeb sormayın kalkın gidin o mekandan
Ayrıldıktan sonra onu sakın ama sakın aramayın,gözüne gözükmeyin ortak arkadaşlarınız varsa onlarla da görüşmeyin bi süre kendi kabuğunuza çekilin aynı mekanlarda bulunmayın msn de dahil
Ve ondan sonra bi süre diyecek bu kız nerde niye böyle yaptı diyecek merak edip sizi arayacak

bak güzelim ... biri sana bitti dediyse yapacağın ilk şey bunu kabullenmek...
durumu ne kadar geç kabullenirsen hayatını o kadar ertelersin...

bu yukarda bahsettiklerin var aynen benim yaptığım şeyler...

bana sinyal filan vermedi... 2. yılımızı kutladık herşey çok güzelken tak ben ayrılmak istiyorum dedi ; sana tutkuyla bağlı değilim dedi... neden demedim ; peki dedim... tüm iletişimleri kestim... ortak arkadaşımla görüşmedim... uzun zaman sonra görüştüğümde de uyardım ona benden ; bana ondan bahsetme dedim... 10 ay bitti... bir kere aramadım ; sormadım... sorarsın şimdi bana ; döndü mü diye ?

cevabım hayır ... dönmedi ve dönmeyecek...
ben bunları yaparken o dönsün diye yapmadım ; kendi yoluma gidebilmek için yaptım...

şu saatten sonra dönerse de kusura bakmasın ; ben o yaşadığım acıların hiçbirini unutamam ; unutmam ... :1closedeyes:

Küçük Böcüğümün her kelimesinin altına imzamı atıyorum.

Küçük Böcüğümün her kelimesinin altına imzamı atıyorum.

repte de yazmıştım zaten ama ;

keşke ben bunları yazacak ; sen de imzalayacak tecrübeleri edinmiş olmasaydık ama ...
tecrübeyle sabit işte :sm_confused:

boyle bekleyısle devam edersen kendını uzmekten oteye gıdemezsın.Gozunun onunden kaybol bıraz senı ozlemesıne ızın ver.Sana ulasamadıgında aklına dussun.Rahat dusunmesıne fırsat verırsen daha ıyı olacaktır

boyle bekleyısle devam edersen kendını uzmekten oteye gıdemezsın.Gozunun onunden kaybol bıraz senı ozlemesıne ızın ver.Sana ulasamadıgında aklına dussun.Rahat dusunmesıne fırsat verırsen daha ıyı olacaktır

Yanlız kalmasına beni özlemesine bile fırsat vermedim ki ayrılık acısını bile yaşayamadımafoldumben dönme ihtimali var mı dersin canım ondan mı maile cvp vermiyor

bak kaçan kovalanır taktiğini şuan senin üzerinde deniyor nasıl da işe yarmış, nasılda tedirginsin onu nasıl deli gibi istiyosun , dönmesini bekliyosun

işte olay bu..
sıra sende arama sorma bir süre bakalım nolucak,
gidene dur diyemezsin giden gider zaten
kalana kal diyemezsin kalan kalır zaten zemuszemus

Önceden aşkımm derdi canım derdi bana hitap ederken ben ise ismiyle hitap ederdim..
Seni seviyorum derdi ben sadece BENDE derdim bende ne aşkım derdi..sonra söylerdim bende seni seviyorum diye
mafoldumbenmafoldumben
Her buluşmaya geç kaldım bi kere bile sesini çıkarmadı
Bağırdım azarladım bişi demedi
Önceden o arardı ben açmazdım şimdi ben arıyorum o açmıyo
Ben en basit şeyden ayrılalım bitsin dedim o ayrılmam dedi bırakmam seni dedi bi kere bile bana uf demedi nöbetten çıkıp uykusuz yine yanıma geldi ama ben o zaman bile ters davrandım..Şimdiki aklım olsa o zaman dizime yatırıp uyuturdum onu
Bana sende aşırı bi güvensizlik var dedi haklı da
mafoldumbenmafoldumben
Ben msn facebookuna giriyordum telini kurcalıyordum oturur oturmaz o benim telime bakmazdı fazla şifrelerimi bile istemedi
Beni arardı açmazdım üçüncü aramısnda açınca niye açmadın diye sitem edip kafasında kurmazdı ama ben bi kere açmasın direk dır dır yapmaya başlardım off off
mafoldumbenmafoldumben
hatalarımın hepsini mailde yazdım kabul ettim çünkü çok çaba sarfetti ilişkide..ses seda yok bırak beni gideyim o zaman dedim yine ses seda yok mafoldumbenmafoldumben

Hala kendinde hatalar arayıp üstüne mi düşüyosun canım :sm_confused:
Daha fazla üzülmek, yıpranmak istemiyosan kendini frenlemelisin :sinifsinif:

Ayrıca akıl isteyip, size önerilenleri neden dinlemiyosunuz, tecrübelerden neden faydalanmıyosunuz anlamıyorum, acı çekmek hoşunuza mı gidiyor ne :umursamaz:

slm canımcım.bnde tıpkı senin gibi olmuştum.belki çocuktuk ozamnlar ama yaptım işte.ilk tanıştık 1-2 ay çıktık bn deli dvane aşık sürekli nerdesn napıosun aramalar buluşmk istemeler.bu tabi relax zati bana herkes diodu çıkma aldatr seni yapma bak bn kör aşık dinlermi.nese bigün ses gitti bundan arayıp sormuo aklınca ayrılmş bnden bn arıom deli gibi filan derkn bu herkese diomuş soğudum asla dönmem filan.aradan bayağ ızamn geçti biizmki döndü çıktık tekrar herşey güzl 7-8 ay çıktık belki daha fazzla bu yine ayrıldı bnden.bn bu sefer daha kötüyüm tabi.sanırım bnden soğumş bunalmş yine sıktım onu bıktrdım sanırsam bi kız varmş anlrsınız ya erkek işte bnle yapamadğını onla yapçk.sonra bayağı zamn geçti ne sular aktırdım üstünden.bu ayrılıklarda kendimi resmn gözüne gözüne sokmuştum hep.ama sonraa.. bu bana br döndü pir döndü nasıl koştu peşimden yalvardı anltamam.ve şuanda evliyiz 1 ay olmadı evleneli çok şükür mutluyuz.şte böle canım.:1hug:

biz hep ayrılıp barışıyorduk artık bu alışkanlık olmuştu barışma talebide ondan gelirdi ayrılık talebide benden... en son ayrılıkta öle olmadı çünkü bu yine barışalım dedi ben olmaz dedim çünkü onu seviyordum fakat bu ilişkinin sonu yoktu evliliği düşnmüyordu benle ve sadece öperdi sarılırdı zaman geçsindi derdi anlıyordum bunu ve tabiki sevmeme ragmen dönmek istmedim facede msjlarını yakalıyordum aldtmaya çalışıyordu beni nese buna dönmicem diince ben sana aşık degildim hiçbir zamanda olmadım zaten ben şuan seni özlüosam anamı babamıda özlüorum özel degil yani bak erkekler arasında düzenli manita die birşey vardır ben seni öle gördüm evlenmiceim insana kalbimi kaptırmam dedi eger bukadar kafaya koyduysan sana diyecegim tek söz by dedi iki gün sonra dogum günüydü eski sevgilisi msj atmış şifresi vardı okudum nese kıza seni özledim hala seviorum demiş barıştılar galiba düşünüodumki 2 ay sora aradı bu yüzüne kapadım daha sora yine aradı açmadım sora msj attı sadce nasıl olduunu mrk ettim yazmış yüzsüz sanane falan dedim dahada aramadı 7 aydır ayrıyız normalde kandil bayram bugünleri bahane eder barışmaya çalışırdı ama kandillerdede aramıo artık sanırım dahada dönmez... yani dönmek ister kızlar sevgiliniz ama acaba sevdigi içinmi yoksa boşta kaldı ondanmı o önmli....

Yanlız kalmasına beni özlemesine bile fırsat vermedim ki ayrılık acısını bile yaşayamadımafoldumben dönme ihtimali var mı dersin canım ondan mı maile cvp vermiyor

arkadasını tanımadıgımdan soylemlerımın ne kadar dogru olup-olmayacagını bılemıyorum.Sadece tavsiyem yasamıs bırı olarak bır ılıskı bıttıyse tekrarına ızın verme ve bekleme derım.Bır kere olmadıysa ınan bırdaha olmuyor.Mutlaka bır yerden patlak verıyor.Ayrıca Ilıskının basında kangren olmus ıstemedıgın acıkca bellıymıs kesıp atmamıssın.Gıttıkten sonra farkına varmıssın yoklugunun.Duygularından emınmısın_? Alıskanlık halını almıs olabılırmı bu ılıskı!

canım erkeğine göre değişiyor.ben de nişanlımdan ayrıldım.başta ben dedim istemdışı olarak sonrasında o.kırgınlıklar anında oldu bunlar.ve o da dönmedi.biliyorum hiç bir zaman da dönmeyecek.çünkü o oğlak burcu.belki de insanların sevme dercesine bağlı bir şey.seven insan döner diye düşünüyorum.kalbin önüne hiç bir şey geçemiyor.demekki yeterince sevmemiş..
kızlar kızacaksanız belki de biz ayrıldık 6 ay oldu bu arada hep görüştük hatta bi ara çıktık.tuhaf bi durum yani.ben bi umut bekliyorum.bu zamana kadar o ayrılmasına rağmen hep ben peşinden koştum.sonuncusunda da durum değişmedi.arkadaş gibiydik ama ben bunu istemedim.sanırım artık görüşmicez bilmiyorum.maviayyın mesajını görünce oğlak burcu fln benimkide oğlak burcu..bitti dediyse bitmişmidir?kendimi de pek sıkmıyorum artık sırf bunun yüzünden kötü günler geçirdim tahammülüm kalmadı.ama uyumadan önce düşününce ,dua ederken fln hiç aklımdan çıkmıyor.

kızlar kızacaksanız belki de biz ayrıldık 6 ay oldu bu arada hep görüştük hatta bi ara çıktık.tuhaf bi durum yani.ben bi umut bekliyorum.bu zamana kadar o ayrılmasına rağmen hep ben peşinden koştum.sonuncusunda da durum değişmedi.arkadaş gibiydik ama ben bunu istemedim.sanırım artık görüşmicez bilmiyorum.maviayyın mesajını görünce oğlak burcu fln benimkide oğlak burcu..bitti dediyse bitmişmidir?kendimi de pek sıkmıyorum artık sırf bunun yüzünden kötü günler geçirdim tahammülüm kalmadı.ama uyumadan önce düşününce ,dua ederken fln hiç aklımdan çıkmıyor.[/Q
canım oğlak erkekleri kararlı sabit görüşlü ve dedğim dedik oluyolar.dönmem dediyse dönmez.kahrından ölse de.geriye bakmaz.mantıkları ile çoğu zaman harekjet ederler.benimkisi öyleydi.tabiki sadece burçlar değil kişinin sevgi derecesi en önemli etken diye düşünüyorum.seven insan kendini frenleyemez .seni başkasına bırakmak istemez.ben öle düşünüyorum. seni istemeyeni sen de isteme güzelim.önüne bakk.ben öle yapıyorum.onlar gününü gün yaprken onların dönmesini mi düşünecez.herkesin bir altenatifi oluyo.bundan sonrası için karşımıza değer bilecek ve çok sevecek ve seveceğimiz insanlar çıkarsın Allah.

suçu kendinde arama bence seven insan için bahaneler olmaz seni her şeyinle kabul eder.bende yaşadım sebep yoktu ayrıdlık meğer boynuzlamış beni ondanmış o şuan sevgilisiyle,bana bitti bile diyemedi öle ayrıldık ben msj attım mutlu oluyun derken dikkat et de mutsuzluklar arkdaşın olmasın die onun üstüne cvp bile vermedi bi de beni sildi heryerden.. erteleme hayatını gözünü kırpıp açabilcenin garantsi yok şu hayatta belki şuan çok üzüyo bizi ama bunların olmasına bi sebep olan var bunu unutma..
çok zor günler oluyor ama geçiyor insanlar ne ayrılıklara dayanıyor mühim olan elindekilerle mutlu olabilmek..
benim içim hhala yanar yatağıma yattığımda her gece ağlarım hala ama bi gün olsun aramadım onu ki ciddi(!) bir ilişkiydi..
kendini üzme bak ben her umutsuzluğa düştüğümde bu söz geliyor aklıma :
Hak şerleri hayreyler,Zannetme ki gayreyler,Arif onu seyreyler;Mevlâ görelim neyler,Neylerse güzel eyler...

ben eski sewgilimden sayısız kez ayrıldım onun ufak tefek hataları oluyodu her seferinde geri döndü hatta bazen bu sürenin 2 ay sürdügü oldu o smdi face e falan kızları ekler 1-2 gun rahat takılır sonra seni özler ben seni sewdigini düsünerek söylüyorum bunu.sana dönmesini istiyosan yapman gereken tek sey asla we asla ona ne yazmak ne aramak hatta izini kaybettir adeta gözü önünde olma cok.ortalık durulunca(tabi öyle hemen durulmaz smdi sen tutustun we deli gibi yazmak istiyosun ona ama engelliceksin kendini dönmesini istiyosan bunu basarcaksın söyle enaz 3 hafta bekle) msnde falan cewrimici ol iletilerinle ona gizliden gizlitye mutluyum seni unuttum mesajı wer.daha sonra bak bakalım nası ellerinin üstünde haw haw seklinde döncekk ozmnda telefonalrını acmama takmama sırası sana gelcek :KK66:

Zamanında gelmeyen şeyin ne kıymeti kalır ki ben acımı çekmişigm zor günler yaşamışım hooooop adam geri geldi ee ne olacak peki o çektiğim acılar gözyaşlarım..yine en başa dön yine çık yine ayrılsın yine ağla............. Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir

giden sevgiliden tekrar hayır mı gelir yaw gelcekti madem nie gitti.bence çook geç olur.dönmek istesede süründüreceksin

çok gördük gidenleri ölsem dönmem diyenleri zemuszemus

X