kimyasal gebelik mi hcg 13. gün 13,60

rubacım ınan bnde cok uzuldum bnımde basıma aynısı geldı bnımde test sonuclarım cok dusuk cıktı 21.30 ıkı gun sonra tekrar test yaptırdım ama oda 26.41 cıktı dr kımysal geblık olabılır dedı sonrda zaten adet oldum bnde cok uzuldum artık tedavı felan dusnmuyorum dedm dumyam kararmısıtı sankı ama ınsan umutları olmdan yasayamaz 3 ay snra tekrar denıycem umarım sen ve bızım gbı durumda olan herkese allh muradına ermeyı nasıp edr hersey gonlınuzce olsun arkdsalr

ruba dr dan gelince yazmamışsın canım nasılsın noldu merak ettim seni.....

arkadaşlar çok acil bişey sorucam lütfen biliyorsanız cvp yazarmısınız
ben geçen ay hsg (rahim filmi) çektirdim. ve filmden sonra antibiyotik kullandım. bu ay da adetim 2 gün gecikti. dün zeynep kamilde kanda gebelik testi yaptırdım. beta hcg 168. normal sınırlar 0-5 arası.
kanda hamilelik çıktı. dün hamiştim kızlar kocam filan bi görseniz. fakat bu sabah adet oldum. ve yoğunluk olarak eskisinden filan farklı değil. yani az değil önceki gibi normal oluyorum. daha önce buna benzer bi olay yaşadınızmı veya duydunuzmu. düşük mü yaptım acaba:KK43:(
yarın tekrar betaya baktırıcam

arkadaşlar b-hcg değeri yüksek çıkıp ta normal şekilde regl olan var mı aranızda?

geçmiş olsun ruba benimkide tıpkı seninki gibiydi değerim yükselmedi.günlerce ağladım ağladım.................ama kendimi topladım pes etmicem dedim şimdi ikinciyi düşünüyoruz bakalım.sende pes etme birgün mutlaka bizde bebişlerimize kavuşacaz.

cok uzuldum rubacim soyleyecek bisey bulamiyorum...

kızlar lütfen acil yardım, en son 3 Şubatta adet olmuştum ,10 Martta test yaptırdım b-hcg 190 çıktı , iki gün sonra yine yaptırdım 175 çıktı, kanamam yok, bu kimyasal gebelik mi???cevap bekliyorum,

Canım hemen bır doktora gıt,dıŞ gebelık olabılır.kımyasal gebelıkte bu kadar yÜkselmıyor.

kızlar lütfen acil yardım, en son 3 Şubatta adet olmuştum ,10 Martta test yaptırdım b-hcg 190 çıktı , iki gün sonra yine yaptırdım 175 çıktı, kanamam yok, bu kimyasal gebelik mi???cevap bekliyorum,

canım benim aynı durumu 1 haftadır bende yaşıyorum ilk 11. gün 23.47 çıktı sonra 22, 2 gün sonra 128 çıktı, 2 gün arayla tekrar yaptım 125 ve bugün (yani 2 gün sonrası) 336 çıktı. doktorum da dış gebelik olabilir dedi. p.tesi kontrol edecek hakkımızda hayırlısı arkadaşım

X