Dış gebelik mi kimyasal mı bilen başından geçen yardımcı olabilir mi

dilekkblog

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2024
8
0
32
Merhaba
7 şubatta beta hcg değerim 43 pozitif
9 şubatta 48
11 şubatta 84
13 şubatta 124
1 gün sonra kanama başladı 15 şubatta beta değerim 110 oldu kanama devam ediyor 16 şubatta 108 e düşmüştü Şuan yine devam ediyor yarın duruma göre değerim düşmemiş ise yapılan iğneyi yapacaklar değer de yükselme var ise yaşayan var mı bu durum kimyasal mıdır kimyasal ise regl olmuş olabilirmişim vücut kendi atıyordur dediler ama dış gebelik ise ilacı yapacaklar yaşayan biri varsa yardımcı olabilir mi ilk gebeliğim 🥹

Şuan ben de aynı durumdayım ne olacağını bilmiyorum. Büyük ihtimalle senin de ya kimyasal ya dış gebelik. Yarın yeniden kan vereceğim duruma göre normal hastaneye sevk edeceklerini söylediler. Yarın ne olacağına bağlı sana yazacağım.

Merhaba
9 şubatta 48
11 şubatta 84
13 şubatta 124
1 gün sonra kanama başladı 15 şubatta beta değerim 110 oldu kanama devam ediyor 16 şubatta 108 e düşmüştü Şuan yine devam ediyor yarın duruma göre değerim düşmemiş ise yapılan iğneyi yapacaklar değer de yükselme var ise yaşayan var mı bu durum kimyasal mıdır kimyasal ise regl olmuş olabilirmişim vücut kendi atıyordur dediler ama dış gebelik ise ilacı yapacaklar yaşayan biri varsa yardımcı olabilir mi ilk gebeliğim 🥹
Sonuç ne oldu acaba zaman geçmiş biraz? Bende seninle aynı durumdayım hiç bişi demiyorlar yarın belli olacak çok korkuyorum

Sonuç ne oldu acaba zaman geçmiş biraz? Bende seninle aynı durumdayım hiç bişi demiyorlar yarın belli olacak çok kor
Sonuç ne oldu acaba zaman geçmiş biraz? Bende seninle aynı durumdayım hiç bişi demiyorlar yarın belli olacak çok korkuyorum
Sizin son

Sizin sonuç nedir acaba bende bugün kimyasal olduğunu öğrendim

Sizin sonuç nedir acaba bende bugün kimyasal olduğunu öğrendim
Merhaba ben 4 gündür kan veriyorum kontrol ediyorlar bir düşüyor bir çıkıyor. Bugün sabah yeniden kan verdim. 3 de gideceğim ne olacağı belli olacak. Düşüyorsa kanamayı bekleyeceğiz eğer çıkmışsa dış gebelik için iğne olacağım galiba bende bilmiyorum. Öğleden sorna size haber vereceğim

Merhaba ben 4 gündür kan veriyorum kontrol ediyorlar bir düşüyor bir çıkıyor. Bugün sabah yeniden kan verdim. 3 de gideceğim ne olacağı belli olacak. Düşüyorsa kanamayı bekleyeceğiz eğer çıkmışsa dış gebelik için iğne olacağım galiba bende bilmiyorum. Öğleden sorna size haber vereceğim
Benim de bugün düşük başladı kanamam başladı bana da düşmezse iğne yapacaklar inşallah dış gebelik değildir normal düşürmen daha iyi yani her türlü bebeğimizi kaybediyoruz keşke sağlıklı olsalardı 😢

Benim de bugün düşük başladı kanamam başladı bana da düşmezse iğne yapacaklar inşallah dış gebelik değildir normal düşürmen daha iyi yani her türlü bebeğimizi kaybediyoruz keşke sağlıklı olsalardı 😢
Evet keşke ama dediğiniz gibi en kolay şekilde atlatmak lazım. Benim de şuan 98 çıktı 116 dan düştü. Pazartesiye kadar bekleyeceğiz kasik ve bel ağrılarım var. Pazartesi kan vereceğim ona göre düşük olup olmadığına bakacağız.

Evet keşke ama dediğiniz gibi en kolay şekilde atlatmak lazım. Benim de şuan 98 çıktı 116 dan düştü. Pazartesiye kadar bekleyeceğiz kasik ve bel ağrılarım var. Pazartesi kan vereceğim ona göre düşük olup olmadığına bakacağız.
Düşmeye başladıysa kimyasal diyorlar inşallah öyle olmaz bebeğin senle kalır haber ver sonucunu

Merhaba
9 şubatta 48
11 şubatta 84
13 şubatta 124
Canım gelen leke kahveyle karisikmi benim dış gebelik in tek belirtisi o lekeydi bı geldi bidaha gitmedi en son ameliyat ile kurtuldum dış gebelik den . ameliyat sonrası 1hafta ağrılı geldi herlde adet olmuştum sonra biitmisti leke

Bende bugün başladı kanama. Şiddetli kasik ve bel ağrım var dayanamıyorum. Sizde de böyle oldui

Merhaba, ben de çok benzer şeyler yaşıyorum. Beta çok düşük 95 78 80 95 106. Bu şekilde devam ediyor. 3 hafta bekledim ama sıfırlanmadı, dış gebelik olduğuna dair bir kanıt da yok. Sizin kese göründü mü ya da son durum nedir? Bana en son iğne önerdiler

X