Lekeler, Çiller Kimyasal peelingde kullanılan trikloroasetik asit (TCA) %15 Tca solüsyon

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
canm ben seden daha cahilim ama adımızn üstüne tıklayınca profılımızden mesaj yazabılıyoruz direk olarak benm mesaj kutuma gelıyor msn yollamak nasıl oluyo öğrnip yollarım sevgiler canm habersız bırakma bizi

Selam bende ürünü aldım pazartesi günü elime ulaştı. Pazartesi akşamı yatarken denedim, yüzü temizleyip losyonu pamuğa döküp yüzünüze sürüyorsunuz. 2 dk beklettikten sonra bol su ile yıkıyor, kuruladıktan sonra yanında gelen bakım kremini sürüp yatıyorsunuz. Benim 2 günlük tecrübem, ürün sanırım işe yarayacak gibi. Benim cildimde sivilce yok ancak, özellikle elmacık kemiklerimin olduğu yerde izleri var. Yüzümün genelinde bir gerilme oldu, kivinin dediği gibi gülerken felan belli ediyor kendini. Hafiften soyulma başladı dudak ve çene bölgemde hafif soyulma var. Ve izlerin kırmızılığı çok azaldı. Ürünü 15-21 günde bir kullanmayı öneriyor satıcısı ancak eğer ciltteki gerginlik geçerse, 10 günde birde kullanılabilirmiş.

Şimdilik üründen memnunum, gelişmeleri bende yazarım. Bu arada kivi, sen yanında gelen kremi hergün kullanıyor musun? ve ciltinin temizliğini nasıl yapıyorsun diğer günlerde? veya ek uygulamalar yapıyor musun?

incicim ben yüzümü artık sadece suyla yıkıyorum, normalde peeling özelliği olan jelle yıkardım ama soyulma başladıktan sonra tahriş etmek istemediğim için sadece suyla yıkamaya başladım.

sabah öğle akşam yüzümü suyla yıkıyorum. sabah ve öğlede güneş kremi sürüyorum sadece, akşamda yıkadıktan sonra bakım kremini mutlaka kullanıyorum, çünkü soyulma işleminde ve alttan çıkan cildi korumada çok öenmliymiş.

şu anda soyulma işlemi devam etmekle beraber diğer günlere nazaran azaldı ve daha minik minik soyulmaya başladı, tüm soyulmalar geçrtikten sonra tekrar kullanıcam ürünü :)

bugünlük bu kadar...

bu arada sabah güzel bir ciltle uyanmak ve fondotene geerek duymamamk çok keyifli gerçekten , umarım sonu kötü olmaz :)

slm arkadaşlar bende sivilce lekeleriyle uğraşmaktan bıktım artık ve fondöten kullanmaktan.kivicim yazılarını okuyunca içim rahatladı birazcık bende alıp kullanmayı düşünüyorum bu ürünü hatta kesin kararlıyım.ama birşey öğrenmek istiyorum yakanlarımda azda olsa küçük lekelerden kalma çukurlar var pek belli olmuyo ama ben rahatsız oluyorum yinede.acaba onlar içinde etkilimi? birde şu soyulmalar çok rahatsız edicimi yani günlük hayatta iş ortamı falan biliyosun...cildindeki son gelişmeleride yazarsan sevinirim,sevgiler...

soyulma işi tamamen bitti, eski cildimden daha parlak daha berrak renk tonları oturmuş ve gözenekleri sıkılaşmış bir cildim var şu anda, muhteşem değil ama bariz bir şekilde çok daha iyi :) saırım bi 10 gün sonra tekrar yapıcam ..

soyulma işlemi rahatsız edici olabilir ama toplamda bir hafta kadar sürüyor, kocaman kocaman soyuluyor ve üstüne makyaj filan yapılmıyor. Çünkü kabuk kabuk oluyor ve fondotenle filan daha berbat görünüyor, ben sadece güneş kremi kullandım hala kullanıyorum.

Ben de arama motorunda bu ürüne baktım .İyi bir ürüne benziyor .Doktorlar TCA yı %30 dan başlayıp %70 oranına kadar oranında kullanıyorlar ,bu ciltte yaralanmalara ve kalıcı izlere yol açıyor , %15 iyi bir oran ,dikkatli kullanmak gerekli .

Son düzenleme:
Yarın akşam (pazartesi akşamı) benimde ilk haftam dolmuş olacak. Soyulma işlemi bende de bitti. İlk kullanışın sonucu olarak, ürün gerçekten güzel izlerin renklerini açtı ve kırmızılıkları tamamen götürdü diyebilirim. Soyulma tıpkı güneşte yanmışsınızda vücut deri atıyormuş gibi oluyor. Onun için çalışma zamanınızda kullanmamanızı öneririm. 4 gün sonra ikinci kez uygulayacağım sonuçları yazarım.

rosenoire : ciltte koyulaşma yapmadı.

Slm kızlar hepinizi öpüyorum bu topiği açan kiviyi en başta.İmdadıma hızır gibi yetiştiniz moralim çok bozuktu bir anda gülümsedim hepinize teşekkürlerŞeniz.Ben roacuttane kullanıyorum sivilce tedavisi için bu esnada yanak bölgemde ve alnımda lekeler oldu kendim yoğurt+karbonatla açmaya çalışıyordum ama bu uzun sürecek hemde etkili değil gibi geldi.Tedavim bitince kesinlikle deneyeceğim ayrıca peelinge gitmek istemiyordum zaten bu yazı imdadıma hızır gibi yetişti çok sevindim.Gelişmeleri burdan takip edeceğim hepinize kolay gelsin:teytey::teytey:

ya ben doktora yaptırmıştım kimyasal peeling pek sonuç vermeid die bıraktım bend eved eyapmak istiodum ne zamandır nerden alıosunuz arkadaşlar ve sadece kredi kartıylamı ben hepsini kapattırdım :KK43:

becks120 ben iki gün önce ikinci kez uyguladım. Cildim ikinci kez baştan soyulmaya başladı bu sefer ilk iki gün hafif kızarıklık oldu ama bugün kızarıklık geçti. Bu soyulmada tamamen bitince oluşacak sonucu söylerim. Sonuçlardan şimdilik memnunum sihirli değnek değil sonuçta ayların izini bir iki haftada hemen geçirmesini beklemek yanlış olur. Ama izlerin renklerini açtı ve hafif lekeler soyulmayla birlikte kayboldu.

knselcn internetteki açık arttırma sitesinden aldım, zaten google da ürünü aratırsan ulaşırsın. Normalde kredi kartı ama havale ile de ödeyebilirsin.

Ben bugün bu ürünü havale ile ısmarladım , .95 ytl yatırdık , ayrıca 23 ytl havale ücreti alınıyor , birde bunlara kargo ücreti eklenecek .Bayağı bir tuzluya mal oluyor .:1no2:süprizzzzz

Son düzenleme:
Merhabalar,

Arkadaşlar ben yaklaşık bir aydan buyana tretin ve expigment kullanıyorum.Arada kil , domates peelingleri yapıyorum.Cildimde oldukça soyulmalar var.Bende bayağı bir esmerim.Cilt tonum 2-3 ton açıldı.Tretin öyle pahalı bir soyucu değil.17 YTL.kadar.Çok pahalı kremler kullandım.Fakat bu son kullandığım kadar etkili olmamıştı.Tretinim bitti.Bu gün yenisini alacağım tekrar.Kojik asit'i sordum fiyat olarak bir hayli pahalı.138 YTL.

Tretin ve expigmente devam.

becks120 ben iki gün önce ikinci kez uyguladım. Cildim ikinci kez baştan soyulmaya başladı bu sefer ilk iki gün hafif kızarıklık oldu ama bugün kızarıklık geçti. Bu soyulmada tamamen bitince oluşacak sonucu söylerim. Sonuçlardan şimdilik memnunum sihirli değnek değil sonuçta ayların izini bir iki haftada hemen geçirmesini beklemek yanlış olur. Ama izlerin renklerini açtı ve hafif lekeler soyulmayla birlikte kayboldu.

knselcn internetteki açık arttırma sitesinden aldım, zaten google da ürünü aratırsan ulaşırsın. Normalde kredi kartı ama havale ile de ödeyebilirsin.

Canım , yukarıda da yazdığım gibi yeni ısmarladım .3 günde gelir diyorlar umarım doğrudur .Benim sana sormak istediğim yanında getirilen kremi her kullanımdan sonra sürüyormusun ? Sormamın nedeni krem soyulmayı engellemez mi ? Acaba cildin soyulmasını bekleyip sonradan sürmek daha mı mantklı olur ? Birde bu ürünü göz çevresine sürebiliyor muyuz , benim bildiğim TCA asidi göz çevresi çizgilerinde kullanılıyor ,Yani canım kısaca kullanma şeklini yazarsan sevinirim .Sevgiler ....:1hug:

Canım , yukarıda da yazdığım gibi yeni ısmarladım .3 günde gelir diyorlar umarım doğrudur .Benim sana sormak istediğim yanında getirilen kremi her kullanımdan sonra sürüyormusun ? Sormamın nedeni krem soyulmayı engellemez mi ? Acaba cildin soyulmasını bekleyip sonradan sürmek daha mı mantklı olur ? Birde bu ürünü göz çevresine sürebiliyor muyuz , benim bildiğim TCA asidi göz çevresi çizgilerinde kullanılıyor ,Yani canım kısaca kullanma şeklini yazarsan sevinirim .Sevgiler ....:1hug:

Kargolar hızlı çalışıyor, kargoya verildiğinden 2 gün sonra gelir. Yanında gelen yoğun bakım kremini her gün kullanıyorsun. Yani ürünü yaptığın günün arkası veya soyulma işlemi bittikten sonra değil sürekli kullanacaksın. Bu krem içerisinde birçok yararlı madde var, tca cildi soyuyor, onu kıvama getiriyor geri kalan işi ise bu krem yapıyor. Ve alttan gelen yeni dokununda bakımını ve korumasını yapıyor. Eksik etme bunu ciltinde lekeler oluşabilir.

Göz çevresine çok yaklaştırmadan kullanabilirsin ama sürdüğün miktarı orada biraz azalt. Göz çevren hassas ise ters etki yapabilir belki ama bende yapmadı, kaşımın bittiği noktadan şakaklarıma doğru yaptım sorun yok.

Kullanımı kolay, zaten paket içerisinde nasıl kullanılacağı, nelere dikkat edileceği, öneri ve uyarılar var. Temel olarak; ciltini güzelce temizliyorsun. Ben şunu öneririm, sabah duş alırsın, buharda gözeneklerin açılır ardından bir maske uygularsın bu da ciltini derinlemesine temizler. Gece yatarken ciltini soğuk su ile temizlersin, 5 dk kuruduktan sonra ürünü uygularsın 2 dk bekleme süresi var, 2 dk dan fazla bekletmeyi önermiyorlar. Sonra tekrar bol suyla (normal su, sıcak soğuk olmayacak çeşme suyu ısısı) yıkıyor ve ardından bakım kremini sürüp yatıyorsun. Sonraki uygulamaları 15-21 gün sonra cildinin durumuna göre uygularsın.

Kolay gelsin, sonuçları yaz.

nasıl gidiyor inci-r?

benim ikinci soyulmam daha az ve yavaş gerçekleşiyor, ilk seferdeki etkisi yok gibi... gerçi ben 3 hafta beklemedim 13 gün sonra denedim umarım bir sorunla karşılaşmayız.

nasıl gidiyor inci-r?

benim ikinci soyulmam daha az ve yavaş gerçekleşiyor, ilk seferdeki etkisi yok gibi... gerçi ben 3 hafta beklemedim 13 gün sonra denedim umarım bir sorunla karşılaşmayız.

Canım , ben de 2 gün önce ısmarladım daha gelmedi .İnşallah yarın gelir . Cildinde kaç dakika bırakıyorsun ,göz çevrene sürüyormusun ?

Son düzenleme:
X