Lekeler, Çiller Kimyasal peelingde kullanılan trikloroasetik asit (TCA) %15 Tca solüsyon

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
nasıl gidiyor inci-r?

benim ikinci soyulmam daha az ve yavaş gerçekleşiyor, ilk seferdeki etkisi yok gibi... gerçi ben 3 hafta beklemedim 13 gün sonra denedim umarım bir sorunla karşılaşmayız.

Bende 14 gün sonra ikinci uygulamayı yaptım. 4üncü gün iyi bir soyulma oldu ancak bölgesel sadece elmacık kemiği bölgemde yoğun bir soyulma oldu. Diğer yerlerde dediğin gibi bende de soyulma az ve yavaş geçiyor. 5inci günde duş aldım duştan sonra biraz tahriş oldu pütür pütür oldu böyle ağda yaparsında ardından batma olur gibi. Kremi sürüp yattım sabaha düzelmişti. Bir dahaki uygulamayı 21 günde yapacağım çok fazla yormayalım cildi, kaş yapalım derken göz çıkarmayalım.

Ürün bugün geldi .Yazıldığı şekilde denedim ya da denemeye kalktım diyelim CADIARZU.Aman allahım birkaç saniye zor durdum kendimi yanıyorum diye soğuk suya attım .:1no2:2 dakika bekleyin diyor ama mümkün değil ,o kadar beklesem derim elimde kalırdı .:çok üzgünüm:Kızlar ben soyucu ürünlere alışkınım .Bilenler bilir yıllardır retin a kullanırım .Ama bu ürün bana çok riskli geldi ,sanki amatör işi değil gibi .Cahil birinin eline geçse çok büyük zararlar verebilir.Şu anda yanaklarımda hafif şişme ve kızarıklık var .Bakalım ne olacak , eğer sadece soyarsa devam edeceğim ,Ama allah korusun bir hasar bırakırsa çöpe gidecek jeyyar.Sanırım bir kaç gün sonra suratımın ne olacağı ortaya çıkarCADIARZU .İsteyenlere gelişmeleri yazacağım .

Son düzenleme:
Ürün bugün geldi .Yazıldığı şekilde denedim ya da denemeye kalktım diyelim CADIARZU.Aman allahım birkaç saniye zor durdum kendimi yanıyorum diye soğuk suya attım .:1no2:2 dakika bekleyin diyor ama mümkün değil ,o kadar beklesem derim elimde kalırdı .:çok üzgünüm:Kızlar ben soyucu ürünlere alışkınım .Bilenler bilir yıllardır retin a kullanırım .Ama bu ürün bana çok riskli geldi ,sanki amatör işi değil gibi .Cahil birinin eline geçse çok büyük zararlar verebilir.Şu anda yanaklarımda hafif şişme ve kızarıklık var .Bakalım ne olacak , eğer sadece soyarsa devam edeceğim ,Ama allah korusun bir hasar bırakırsa çöpe gidecek jeyyar.Sanırım bir kaç gün sonra suratımın ne olacağı ortaya çıkarCADIARZU .İsteyenlere gelişmeleri yazacağım .

Canım gelişmeleri yazarmısın ben roaccutane tedavisi görüyorum şuan cildimde sivilce izleri ve güneş lekeleri oluştu ilaç tedavisi ekim gibi bitmiş olacak sanırım hemen değilde daha sonrasında bende peeling düşünüyordum .İlaç cildi hassaslaştırdığından ilaç bitiminden 6 ay sonra bu tarz işlemler uygulanabilirmiş.Gelişmeleri yan etkileri yazarsan sevinirim.Birde bazı arkadaşlar uygulamışlar yanma hissinden bahsetmemişler ama açıkçası sende böyle yan etki yapmasına üzüldüm bende kullanmak istiyordum çünkü.:a015:

Canım gelişmeleri yazarmısın ben roaccutane tedavisi görüyorum şuan cildimde sivilce izleri ve güneş lekeleri oluştu ilaç tedavisi ekim gibi bitmiş olacak sanırım hemen değilde daha sonrasında bende peeling düşünüyordum .İlaç cildi hassaslaştırdığından ilaç bitiminden 6 ay sonra bu tarz işlemler uygulanabilirmiş.Gelişmeleri yan etkileri yazarsan sevinirim.Birde bazı arkadaşlar uygulamışlar yanma hissinden bahsetmemişler ama açıkçası sende böyle yan etki yapmasına üzüldüm bende kullanmak istiyordum çünkü.:a015:

Canım gelişmeleri tabiki yazarım .Şu an itibariyle göz çevresine yakın yerde yanma var .Diğer arkadaşlarda yanma olmamasına bende hayret ettim .Benim cildimde bir problem yok ama ben özellikle cilt tazelemek amacı ile kullanmak istemiştim .Umarım acıyan yerler soyulur .Sanıyorum yarına göz çevresi bölgesi buruşacak .Soyulma kaçıncı günde başlar bilemiyorum .Ama gerçekten riskli bir ürün .Çünkü cildime değdiği anda yüzüm cayır cayır yanmaya başladı .Ben retin a kremlerini yıllardır kullanan biri olarak bu konularda tecrübeli olmama rağmen korktum .Ben sana bütün gelişmeleri günü gününe yazarım canım .:1hug:

Birde kullanan arkadaşlara bir sorum olacak .Yüzünüze sürdüğünüzde cildinizde beyazlıklar oluştu mu ? Yanık gibi ama sonradan azalıyor .Herkese sevgiler ....

bende beyazlık oluşmadı arkadaşlar, bugün yüzümdeki tüyler için lazer yaptırdım dolayısıyla peelinge 15 gün kadar ara vericem. İkinci soyulmam bitti ama bu defa tüm yüzüm soyulmadı özellikle çok yağlı olan T bölgem çok çok az soyuldu..

birde şunu demek istiyorum yüzünde acayip yanma hissi duyan arkadaşlar , bu acaba kullandığınız diğer soyucu ürünlerin etkisinen olabilirmi? Çünkü deriniz zaten soyulmuş ve incelmiştir hassaslaşmıştır bide TCA yı uygulayınca daha çok acı hissetmiş olabilirsiniz.

ben üründen memnun kaldım arkadaşlar, yüzüm eskisinden daha canlı ve daha pürüzsüz görünüyor. Daha sonraki uyguşamardan da daha iy,i sonuç alacağımı umuyorum. ama bu sefer mutlaka en az 20 gün bekledikten sonra uygulamayı düşünüyorum o zaman daha etkili olur gibime geliyor.

zaten ürün açıklamasında da 20 gün filan yazıyordu ama ben ilk sonucu güzel alınca 20 gün sabredemedim malesef, hemen daha güzel olim istedim :KK70:

Sonuçları yazmaya devam edicem arkidişler , sizde gelişmelerden haberdar edin , çok öpüldünüz

bende beyazlık oluşmadı arkadaşlar, bugün yüzümdeki tüyler için lazer yaptırdım dolayısıyla peelinge 15 gün kadar ara vericem. İkinci soyulmam bitti ama bu defa tüm yüzüm soyulmadı özellikle çok yağlı olan T bölgem çok çok az soyuldu..

birde şunu demek istiyorum yüzünde acayip yanma hissi duyan arkadaşlar , bu acaba kullandığınız diğer soyucu ürünlerin etkisinen olabilirmi? Çünkü deriniz zaten soyulmuş ve incelmiştir hassaslaşmıştır bide TCA yı uygulayınca daha çok acı hissetmiş olabilirsiniz.

ben üründen memnun kaldım arkadaşlar, yüzüm eskisinden daha canlı ve daha pürüzsüz görünüyor. Daha sonraki uyguşamardan da daha iy,i sonuç alacağımı umuyorum. ama bu sefer mutlaka en az 20 gün bekledikten sonra uygulamayı düşünüyorum o zaman daha etkili olur gibime geliyor.

zaten ürün açıklamasında da 20 gün filan yazıyordu ama ben ilk sonucu güzel alınca 20 gün sabredemedim malesef, hemen daha güzel olim istedim :KK70:

Sonuçları yazmaya devam edicem arkidişler , sizde gelişmelerden haberdar edin , çok öpüldünüz
Tamam canım açıklamalar için teşekkürler .Dediğin doğru olabilir (.Soyucu ürün etkisi ) bende düşünmüştüm aslında ,sende söyleyince çok mantıklı geldi .Memnun olmana sevindim canım ,soyulma kaçıncı günde başlıyor .Şimdi ben hafifçe göz çevresine dokundurduğum için bayağı bir kızardı , umarım çabuk soyulur ,çünkü yarına kesin kuruyp buruşacaktır .Bende gelişmeleri hepinize yazacağım genç arkadaşlarım :1hug::1hug:

ilk uguladığımda 2. gün buruşmuş ve çene bölgemden itibaren büyük büyük soyulmaya başlamıştı. Ben göz çevreme dokundurmadım.

2. uygulamada çok fazla buruşma olmadı, 2. gün başladı ve 3. gün yavaş yavaş minik minik soyuldu.

rosenoire ürünü sürdüğün vakit yanma yapması çok normal burada anormal birşey yok. Yanma bende de her iki uygulamamda oldu gerçekten acıtıyor ama 1 dk sonra azalıyor acı. Sonuçta düşünsene suratına birşey sürüyorsun sadece ve sadece 2 dk bırakıyorsun ve etkisini 1 haftadan uzun süre koruyor ve cildi soyuyor. Sözün özü yanma normal ha kullandıktan sonra devam ediyorsa ona birşey diyemem bende olmadı. An itibari ile benim cildimdeki soyulmada durdu ilki kadar yoğun bir soyulma olmadı ancak özellikle sol elmacık kemiğim üzerindeki izler %80 gitti. Üçüncü uygulama ile daha iyi olacağına inanıyorum.

Bu arada kivi, sen bu ürünün 40-45 uygulamalık olduğunu düşünüyor musun? Bana pek öyle gibi gelmedi 10-15 kere belki kullanılır gibi bir his var içimde hoş o da 10 aylık felan bir sürece tabii geliyor 21 günde bir kullanma ile.

bence 30 kere filan kullanabiliriz çünkü ben 5-6 damla kullanıyorum her defasında ama malesef krem miktarı çok az, krem bitince ne yapacağımızı bilmiyorum :KK70:

Kızlar bn geçen sene yaptırıodum güzellik uzmanı yapıodu...bn toplam 900 ytlye yaptırdım çok memnun kaldım cildim bebek gibi olmuştu seanslar bitince bidaha gitmedim ve bnm çok kötü bi alışkanlığım var sivilcelerimi sıkıyorum ve küçük olsalar bile izleri kalıyo eğer gerçekten etkiliyse ki yazılanlara bakılırsa güzel bi ürün güzellik merkezine gidip milyarlar döküceğime evde kullanmak güzel görünüo gerçekten etkilimi sonuçta yüz bu şakaya gelmez....

rosenoire ürünü sürdüğün vakit yanma yapması çok normal burada anormal birşey yok. Yanma bende de her iki uygulamamda oldu gerçekten acıtıyor ama 1 dk sonra azalıyor acı. Sonuçta düşünsene suratına birşey sürüyorsun sadece ve sadece 2 dk bırakıyorsun ve etkisini 1 haftadan uzun süre koruyor ve cildi soyuyor. Sözün özü yanma normal ha kullandıktan sonra devam ediyorsa ona birşey diyemem bende olmadı. An itibari ile benim cildimdeki soyulmada durdu ilki kadar yoğun bir soyulma olmadı ancak özellikle sol elmacık kemiğim üzerindeki izler %80 gitti. Üçüncü uygulama ile daha iyi olacağına inanıyorum.

Bu arada kivi, sen bu ürünün 40-45 uygulamalık olduğunu düşünüyor musun? Bana pek öyle gibi gelmedi 10-15 kere belki kullanılır gibi bir his var içimde hoş o da 10 aylık felan bir sürece tabii geliyor 21 günde bir kullanma ile.

Canım yanma normal ama , beni korkutan sürdüğüm anda yanmaya başlaması oldu .Çünkü ilçta yazana göre 1 dakika sonra diyor .Ben sürdüğüm anda yandı 2 dakika bırakamadım .Bakalım göreceğiz canım .Sevgiler...

canım çok fazla damlatmış olabilirmisin? yada sürerken fazlamı bastırdın acaba?

eğer böyle değilse kullanma ya, ne olacağını hiçbirimiz bilemiyoruz, fare gibi hissettim kendimi bi an :s

Canım sen burada bizlere güzel bir ürün tavsiye ettin .Bu konularda bilgili sayılırım , sen endişelenme tatlım , sorumluluk zaten kullanan kişiye aittir .İstemesek zaten kullanmayız .Ben zararlı olduğunu sanmıyorum , hassas olduğu için benim cildim fazla tepki vermiş olabilir .Ayrıca sen memnun kalmışsın buna ayrıca sevindim . İlgin için sağol canım .:1hug:

bu ürün minik çukurluk şeklindeki izleri geçirirmi acaba?yanaklarda olan..

teşekkür ederim rosenoire , umarım sende en kısa zamanda güzel haberlerini verirsin :)

benim yüzümde çok minicik bir çukurluk var, iki kere kullandım bu ürünü hala bir değişiklik yok o çukurlukta, ama belki ilerleyen zamanlarda olabilir canım, haber veriririm burdan :)

kızlar ben de tca yı aldım . dün öğlen ilk kez kullandım . akşama özellikle ilk sürdüğüm yerler biraz kızarmıştı ben hah tamam demekki soyulacak diye beklerken sabah yani şimdi yüzümde kızarıklık , tahriş ya da herhangi bir değişiklik yok. ne oldu şimdi anlamadım ben yaaaa. bir kez daha mı kullanmam gerekiyor acaba .rosenire, kivicik ve diğer tecrübeli arkadaşlarım orsaysanız bana yardım edin lütfen. şimdi ne yapmalıyım acep:uhm:senağlama

kivi .!.:
ya kızlar krem bitince ne yapıcaz bir önerisi olan varmı :KK43:

Benim kremde bitti bitecek, artık sabahları sürmüyorum sadece akşamları sürüyorum. Sabahta güneş kremi sürüyorum onun içinde de vitaminler var. Ancak bu geçici bir çözüm, bu kremin içinde olan maddeleri içeren başka kremler var mı diye soracağım birilerine bakalım ne sonuç çıkacak.

kızlar ben de tca yı aldım . dün öğlen ilk kez kullandım . akşama özellikle ilk sürdüğüm yerler biraz kızarmıştı ben hah tamam demekki soyulacak diye beklerken sabah yani şimdi yüzümde kızarıklık , tahriş ya da herhangi bir değişiklik yok. ne oldu şimdi anlamadım ben yaaaa. bir kez daha mı kullanmam gerekiyor acaba .rosenire, kivicik ve diğer tecrübeli arkadaşlarım orsaysanız bana yardım edin lütfen. şimdi ne yapmalıyım acep:uhm:senağlama

Canım, sakın iki kere sürme hatası yapma, yüzünü mahvedersin. Mesajları okusaydın üçüncü günde soyulmaya başladığını görürdün. Herkeste aynı etkiyi yapmaya bilir. Soyulmasını bekle, doğru uyguladıysan soyulacaktır.

canım sakın 2. kez sürme bir hafta sabret, bence mutlaka soyulacaktır bu arada güneş kremini sakın ihmal etme lütfen :)

kızlar krem işine bir alternatif bulalım hemen... :s

X