Lekeler, Çiller Kimyasal peelingde kullanılan trikloroasetik asit (TCA) %15 Tca solüsyon

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bilgine merhaba,

Bende kimyasal peeling yaptırmayı düşünüyorum oturduğum yere yakın bi yerle konuştum kişisel bakım merkezi burası uzman estetisyen yapıyomuş işlemi ayrıca kendisi özel bi hastanede doktorun yanında çalışıyomuş hastanede seans fiyatı 70 tl merkezde 50 tl ye yapıyolar bende hastane ile merkez arasında kararsız kaldım hastanede doktora muayene oluyosun operasyona estetisyenler giriyomuş bende kararsız kaldım senin nerde yaptırdığını öğrenebilirmiyim bide doktor mu yaptı işlemi ...

Merhaba,
Yeni fotoğraflar yüklüyorum, ilk fotoğraf düne ait, son 2 ise bugüne. Ben akılsızlık edip bepantholü geç kullanmaya başladım. Erken başlasam daha çabuk toparlayacakmış yüzüm. Aklınızda bulunsun:KK66:
Benim yaptırdığım yer de cilt bakımı ve epilasyon merkezi, yapanlar ise doktor falan değil, cilt bakım uzmanları. Ama hijyenik ve güvenilir bir yer.
Bilemiyorum ma uzman estetisyen gerektirecek birşey değil bu, bazı arkadaşların da dediği gibi kendi kendinize bile yapabileceğiniz birşey, ben tırsıyorum orası ayrı. Ama hepi topu 10 dakika bile sürmüyor. Önce yüzünüz krem bir temizleyiciyle siliniyor. Daha sonra fırça ile TCAsürülüyor. Dayanma gücünüze göre 1-2 dakika yüzünüzde bekletiliyor. Sonra suyla arındırıp besleyici krem, nemlendirici ve güneş koruyucu sürülüyor.
Zor birşey değil, yani uzman estetisyenler bence bu tip işlerle ilgilenmez, 'bence' dedim yanlış anlaşılmasın:KK66:
ben yaptırmadan önce KK'dan çok faydalandım, birilerine soramasam da okudum bol bol. Dileyene de seve seve cevap verbilirim, sorusu olan varsa tabii.

$IMG_6244.jpg $IMG_6251.jpg $IMG_6252.jpg

Merhaba,
Yeni fotoğraflar yüklüyorum, ilk fotoğraf düne ait, son 2 ise bugüne. Ben akılsızlık edip bepantholü geç kullanmaya başladım. Erken başlasam daha çabuk toparlayacakmış yüzüm. Aklınızda bulunsun:KK66:
Benim yaptırdığım yer de cilt bakımı ve epilasyon merkezi, yapanlar ise doktor falan değil, cilt bakım uzmanları. Ama hijyenik ve güvenilir bir yer.
Bilemiyorum ma uzman estetisyen gerektirecek birşey değil bu, bazı arkadaşların da dediği gibi kendi kendinize bile yapabileceğiniz birşey, ben tırsıyorum orası ayrı. Ama hepi topu 10 dakika bile sürmüyor. Önce yüzünüz krem bir temizleyiciyle siliniyor. Daha sonra fırça ile TCAsürülüyor. Dayanma gücünüze göre 1-2 dakika yüzünüzde bekletiliyor. Sonra suyla arındırıp besleyici krem, nemlendirici ve güneş koruyucu sürülüyor.
Zor birşey değil, yani uzman estetisyenler bence bu tip işlerle ilgilenmez, 'bence' dedim yanlış anlaşılmasın:KK66:
ben yaptırmadan önce KK'dan çok faydalandım, birilerine soramasam da okudum bol bol. Dileyene de seve seve cevap verbilirim, sorusu olan varsa tabii.

Eki Görüntüle 651846 Eki Görüntüle 651850 Eki Görüntüle 651857

ben tca uygularken hiç bu şekilde olmuyor.seninki baya koyulaşmış.günlük yaşamı bile etkiler.soyulma bittikten sonra da resim ekleyebilir misin...

Tabii eklerim. Benim de ilk seansımda sadece bir pembelik ve soyulma olmuştu. Bu yüzden yapan arkadaştan oranı yükseltmesini istedim. O da yine %15'le yapalım ama bekletme süresini uzatalım dedi, öyle yaptık. Dediğiniz gibi sosyal hayatımı epey etkiledi. 3 gündür eve mahkumum:) Gerçi ders çalıştığım için iyi oldu bu. Ama evdekiler yüzüme bakamıyor:)

slm arkadaşlar yine ben:KK43: bu tca mahfetti beni evet çatlaklarımdan kurtuldum son kez yüzüme yapayım dedim kahverengi iz kaldı sonra bu iz gitsin diye tekrar yaptım yüzüme bugün ilk günüm iyi gibi kahverengi oldu ama ne zaman soyulur bi fikrim yok ama inş bu son tcam olur bir risk aldım son defa umarım lekeler kaybolur..arkadaşlar yorumu olan varsa lütfen yazsın çok ihtiyacım var özellikle ladysubaru senden cvp bekliyrm şimdidedn çok teşekkrler....DUA EDİN BANA LÜTFENNNNNN :KK43:

Sevgili minaa çatlaklarımdan kurtuldum demişsin bunu nasıl başardın? ve kaçlık Tca kullandım canım ? yardınlarını bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba.Buradaki herkes yüzüne uygulamış,acaba bacaklardaki batık lekelerine uygulasak olur mu? Uygulayan var mı hiç ?Ben bacaklarımdaki lekelere uygulamayı düşünüyorum.

Arkadaşlar merhaba.Buradaki herkes yüzüne uygulamış,acaba bacaklardaki batık lekelerine uygulasak olur mu? Uygulayan var mı hiç ?Ben bacaklarımdaki lekelere uygulamayı düşünüyorum.[/Qelmaıkurabiye ben tca 15 bacakarım için 3 seans uyguladım bendede batık izleri vardı 3seans uygulamam ragmen baya düzeldi bacaklarım ama tca sonrası bacaklarımda ağda yapmadım vede banyoda sadece kabak lifi kullanıyorum oda baya iyi geldi

Son resimleri ekleyemedim, yüzümün tamamen iyileşmesini bekledim 1 hafta. Ama sonra regl dönemi ve stres yüzünden yüzüm eski halinden daha beter oldu, sivilce tarlası gibi:) O yüzden eklemek mümkün olmadı resimleri. Eylül Ekim gibi yeniden başlayacağım, çünkü 2 seans yeterli olmadı bana, nisan da gelince bıraktık yapmayı. Beklemedeyim :)

kizlar bende tca aldım bu ayda uygulasam bır sey olur mu çalışıyorum rezil olmayayım bırde burası ck sıcak bır şehır

peeling evde yapmak istiyosanız kızlar ben kullanıyorum çokda memnunum forever aloe activator ve mask powder die bişi aldım inanılmaz sonuçları var evde 1 saat içinde cildiniz tertemiz yumuşak lekelerden ve kirlerden kurtulmuş bi şekilde görüyosunuz kendinizi araştırın ..

Kızlaaar 1 hafta önce bende kimyasal peeling yaptırdım.İlk seans olduğundan dolayımı bilmiyorum ama bende pek bi değişim olmadı.250 tlye yaptırdım 4 seans olacağını söledi. Yapan uzman doktor.2.seansım ayın 4 de gelişmeleri burdan size yazarım.Benim lekelerim hafif ama bilmiyorum.sizin kaç seansta geçti merak ediyorum.:26:

Gayet te başarılı oldu. uçuncu seansımı uyguladım . bir ay sonra dorduncu seansıma geçicem . cildimdeki lekelerin yarısı gitti diyebilirim ve cildim prüssüzlesti. ben yüzde onbeşliği kullanmıştım

Kızlaaar 1 hafta önce bende kimyasal peeling yaptırdım.İlk seans olduğundan dolayımı bilmiyorum ama bende pek bi değişim olmadı.250 tlye yaptırdım 4 seans olacağını söledi. Yapan uzman doktor.2.seansım ayın 4 de gelişmeleri burdan size yazarım.Benim lekelerim hafif ama bilmiyorum.sizin kaç seansta geçti merak ediyorum.:26:

Lady Subarunun tca başlığını gördün mü hiç tatlım ? keşke bi göz atsaydın o kadar para vermen gerekmezdi :KK43:

sivilce izleri içinmi yaptın canım :KK17:

evet tatlım hafifde olsa ilaç tedavisi sonrası iz kalmıştı , bende senin gibi doktora gidicektim işlemler için , bana faiş fiyat verdi çok sinirlendim tam umudumu kaybetmişken Lady saolsunnn şimdi baya baya azaldı iki seansla , devam edip bitirmeyi planlıyorum:)

evet tatlım hafifde olsa ilaç tedavisi sonrası iz kalmıştı , bende senin gibi doktora gidicektim işlemler için , bana faiş fiyat verdi çok sinirlendim tam umudumu kaybetmişken Lady saolsunnn şimdi baya baya azaldı iki seansla , devam edip bitirmeyi planlıyorum:)
ay ne mutlu sana canım sende burdan gelişmeleri yazarmısın bana canım bende yazıcam :nazar:

X