Kına Gecesi Kına Gecesi Aksesuarları

21796599ji2.jpg

bunbunn aynısını bana getirmişlerdi sinir olmuştum benim biraz kokoş olduğumu ve kaliteye düşkün olduğumu biliyolardı böyle zevksiz bişi getirmişlerdi aileme rezil olmuştum resmen ve çevreme

aldocum koyduğun tüm resimler çok güzel ben evlenmeden önce çok araştırdım ama bulamamıştım, buraya koymakla iyi yapmışsın umarım herkes beğenir ve işlerine kolaylık olur... bana da sepetlerin beyazını getirdiler çok güzeldi yarın bende dağıttığımız kınaların resimlerini koyayım (kendime birkaç tane saklamıştım) a.s.

bunbunn aynısını bana getirmişlerdi sinir olmuştum benim biraz kokoş olduğumu ve kaliteye düşkün olduğumu biliyolardı böyle zevksiz bişi getirmişlerdi aileme rezil olmuştum resmen ve çevreme

ZEVKSİZ DEMENE GEREK YOKTU BEBİŞİM HATTA YORUM YAPMANA BİLE LÜZUM YOK ARKADAŞIMIZ ZAMAN HARCAYIP BURAYA EKLEMİŞ EVLENECEK BAYANLARA FİKİR OLSUN DİYE(ona da teşekkür ederiz) BELKİ SENİN ZEVKSİZ DEDİĞİN SEPETİ BAŞKA BİR ARKADAŞIMIZ ÇOK BEĞENECEK ''her doğru her yerde söylenmez'' Sana bu sepeti getirende suç bence kokoşun kına sepetiyle işi ne :)))delikafaduldendelikafadulden

ayrıca kokoş bebişim 52 sana kına gecesi yakışmaz, sen bekarlığa veda partisi yapsaydın her tarafından kalite akardı inan :)))

hepsi cok hos canim..emegine saglik...yeni evlenecek olan arkadaslara mutluluklar diliyorummm

X