Kına Gecesi Kına Gecesi Aksesuarları

ZEVKSİZ DEMENE GEREK YOKTU BEBİŞİM HATTA YORUM YAPMANA BİLE LÜZUM YOK ARKADAŞIMIZ ZAMAN HARCAYIP BURAYA EKLEMİŞ EVLENECEK BAYANLARA FİKİR OLSUN DİYE(ona da teşekkür ederiz) BELKİ SENİN ZEVKSİZ DEDİĞİN SEPETİ BAŞKA BİR ARKADAŞIMIZ ÇOK BEĞENECEK ''her doğru her yerde söylenmez'' Sana bu sepeti getirende suç bence kokoşun kına sepetiyle işi ne :)))delikafaduldendelikafadulden

ben bişi demedimki neden tepki gösteriyosun anlamadım herkez fikrini söylüyorsa benimde söyleme hakkım var ben sadece o modeli görünce aklıma geldi yaşadıklarım anlattım ayrıca bazılarını beğendim bana kına gecesi yapmasaydın dedin ama biliyorsunki bazı şeyler tek taraflı olmuyo karşı tarafın istedikleride oluyo zaten öyle davullu zurnalı kınamda olmadı merak etmişsindir belki evde mütevazi bir şekilde oldu aile içi yani buraya giren herkez ay ne güzelmi dicek hep tabiki beğenmeyenlerde olabilir cnm asıl senin benim yorumuma cvp vermene gerek yoktu lüzumsuzdu.

cnm ellerine sağlık buraya örnekleri koyarak evlenmek üzere olanlara çok yardımcı olmuşsun.

ben bişi demedimki neden tepki gösteriyosun anlamadım herkez fikrini söylüyorsa benimde söyleme hakkım var ben sadece o modeli görünce aklıma geldi yaşadıklarım anlattım ayrıca bazılarını beğendim bana kına gecesi yapmasaydın dedin ama biliyorsunki bazı şeyler tek taraflı olmuyo karşı tarafın istedikleride oluyo zaten öyle davullu zurnalı kınamda olmadı merak etmişsindir belki evde mütevazi bir şekilde oldu aile içi yani buraya giren herkez ay ne güzelmi dicek hep tabiki beğenmeyenlerde olabilir cnm asıl senin benim yorumuma cvp vermene gerek yoktu lüzumsuzdu.

Bebişim sana sadece gülüyorum :jeyyar:

bunlarda benim kına gecem de dağıtılan kına kutularıma.s.

grnt0122ol7.jpg

grnt027my8.jpg

grnt028ox1.jpg

bende senin için çok üzülüyorum

cnm kına kutuların çok şıkmış çok hoşuma gitti

gerçekten hoşuna gitti mi kokoşcum kaliteli mi yani eğer beğenmezsen hatrımız kalır valla delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

bunlarda benim kına gecem de dağıtılan kına kutularıma.s.

grnt0122ol7.jpg

grnt027my8.jpg

grnt028ox1.jpg

Canım çok orijinal kına kutuları, senin nişan bohçan da çok hoşuma gitmişti zaten :nazar:herşeyin çok güzel görünüyor farklılıkları seviyosun sanırım bir ömür mutlu ol inş.a.s.a.s.a.s.a.s.

gerçekten hoşuna gitti mi kokoşcum kaliteli mi yani eğer beğenmezsen hatrımız kalır valla delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

senin alıp veremediğin ne benlen çok gereksizsin ya cahilliğine veriyorum sadece

sen bana devamlı yorumlarıma cvp verince ister istemez sayende önemsemiş oluyorum

X